Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Czarna mamba by Sebero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że autkiem mogę się już pochwalić bo zakup będzie przeprowadzony w pierwszym tygodniu stycznia, niestety poślizg finansowy;/ Od paru lat znam historię auta więc duże zaskoczenie pod względem mechanicznym mnie nie czeka.

Krótki opis auta:

Marka i Model: Audi a4 b5

Rok produkcji: 1997

Pojemność: 1.6

Moc: 101 KM

Wyposażenie: -ABS

-Airbag

-Centralny zamek

-Wspomaganie kierownicy

-Regulacja świateł/kolumny kierowniczej

-Elektryczne szyby/lusterka

-Klimatyzacja sprawna/nabita

-Szyberdach (prawdopodobnie uszkodzony silniczek)

-Radio panasonic z mp3

-Komplet opon (niestety bez felg)

-Spojler na tylną klapę na szczęście nie zamontowany

W samochodzie brak wycieków, nie bierze oleju, nie dymi filtry były zmieniane na bieżąco jak i wszystkie inne naprawy. Auto parę lat temu miało lekko stłuczkę ale było naprawiane w ASO więc nie sprawia żadnych problemów. Z wewnątrz auto bardzo zadbane, właściciel nie palący plastiki w ładnym stanie nic nie trzeszczy nie odpada. Z zewnątrz posiada kilka otarć. Stan lakieru w moim odczuciu jak na tyle lat i na porównanie innych egzemplarzy bardzo dobry, niestety obok szyberdachu widać trzy delikatne pęknięcia lakieru nie wiem czym to możne być spowodowane. Z rzeczy które mnie zaskoczyły to że samochód posiada rozrząd na zawory olejowe i ,,nie ma potrzeby'' regulacji możecie mi coś więcej powiedzieć o tym?? czy to rzeczywiście jest takie dobre? Czy tak jak z skrzynią automatyczną że dopóki działa to jest dobrze a potem kaplica.

Plany co do samochodu:

-Przyciemnienie szyb max

-Nowe lampy:

-Przód Dayline (nie ringi)

-Tył diodowe

-Zderzak przedni rozważam kilka możliwości:

-Imitacja B7 i w tą stronę chyba pójdę

-S4 line

-Oklejenie samochodu

-Biała perła + maska i dach w czarnym metaliku lub carbonie

-Czarny metalik + chromowane wstawki

-Car audio

-Jednostka multimedialna z wysuwanym wyświetlaczem lub normalne radio

-Wzmacniacz + skrzynia + kondensator i wygłuszenie = dobry basik;)

A oto kilka zdjęć autka;)

567114676644x461audia4b.jpg

567114671644x461audia4b.jpg

567114674644x461audia4b.jpg

567114672644x461audia4b.jpg

567114675644x461audia4b.jpg

567114678644x461audia4b.jpg

Opublikowano

ładny czarnuch ale pokaż zdjęcia środka :naughty:

Opublikowano
Imitacja B7 i w tą stronę chyba pójde

Że co ?:shock3:

Opublikowano
Imitacja B7 i w tą stronę chyba pójde

Że co ?:shock3:

+1 nie rób tego ,bo Cię zrównają z ziemią :facepalm:

Opublikowano
Imitacja B7 i w tą stronę chyba pójde

Że co ?:shock3:

+1 nie rób tego ,bo Cię zrównają z ziemią :facepalm:

chyba że chcesz całe wnętrze przeszczepić i spasować z B7 :decayed: bo jak myślisz o wielkim grillu i tonach laminatu to odpuść :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia środka będą niebawem, niestety chwilowo nie mam aparatu a w telefonie kapa;/

szczerze :naughty: to miałem taką myśl żeby ten zderzak z tym dużym gilem ogarnąć... ale nie miałem okazji widzieć tego na żywo niestety więc tylko ze zdjęć ładnie to wygląda na pierwszy rzut oka i jak na mój gust. Chociaż przemawia też do mnie wersja bardziej stylowa na bogato, czarny metalik i pakiet chromu i zderzak jakiś delikatny do tego, bo ten to jest bardzo agresywny. Ale żeby nie było nie myślę o żadnym w stylu szybcy i wściekli aż tak mnie nie porobiło:decayed:

Opublikowano

Musisz obejrzeć na żywo ten zderzak, spojrzeć jak będzie wyglądał w twoim audi i zadecydować. ; )

Ja bym tego nie robił, ale każdy ma inny gust :)

Pozdrawiam... ; )

Opublikowano
  • Autor

a ma ktoś coś takiego założonego na forum?? bo u mnie jedynie na a3 widziałem i mi się bardzo podobało akurat;)

kolega dobrze mówi i dzięki za lekkie poparcie;) ławki na klapie napewno nie będę montował;d

Opublikowano

dla mnie ten zderzak z planów to gorsze niz ta ławka na klapie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:grin: montaż ławki i zderzaka to już wogóle, plany planami najpierw napewno szyby i dopiero powoli w stronę wyglądu itd;)

dziś już cacuszko w pełni moje;d

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 05:54 ----------

wie ktoś może co to za zderzak jest zamontowany w tym filmiku??

już któryś raz go widze i całkiem ciekawie wyglada

Opublikowano
:grin: montaż ławki i zderzaka to już wogóle, plany planami najpierw napewno szyby i dopiero powoli w stronę wyglądu itd;)

dziś już cacuszko w pełni moje;d

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 05:54 ----------

wie ktoś może co to za zderzak jest zamontowany w tym filmiku??

już któryś raz go widze i całkiem ciekawie wyglada

albo od S albo RS ale nie widac dobrze.. zobacz czy chodzi Tobie o zderzak w profilu Gracjan on ma chyba taki sam

Opublikowano

zwykły polift i dokładka rieger:whistling: i kratka ala B6 dolna

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i pierwsze drobne mody poszły;) liczne pęknięcia na dachu skłoniły mnie do jego odnowy i wyszło coś takiego;)

p0503130858.jpg

p050313085701.jpg

p0503130857.jpg

p050313085702.jpg

p0503131607.jpg

Opublikowano
biały carbon? :decayed: sam kleiłeś? :wink:

i słupki chyba białe, prawie jak mini:decayed:

Opublikowano
  • Autor

sam próbowałem ale wyszła tragedia na sam koniec;) i teraz pojechałem do firmy a nie drogo sobie liczą więc niebawem może maska wpadnie;)

Opublikowano

słupki nie potrzebnie

Opublikowano

ciekawie to wyglada :naughty:

Opublikowano
  • Autor

słupki były zrobione bardziej poglądowo żeby zobaczyć czy to wgl będzie pasowało do koloru itd;) wiec prawdopodobnie będą out;)

Opublikowano

dawaj zdjęcie tak zeby było widać całe auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.