Treść opublikowana przez sebero
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
oooo;O robi wrażenie;) i to konkretne ja za dekory będę się brał jak już cieplej będzie bo jednak dłużej zejdzie trochę. sam obklejałeś?? bo mam do Ciebie pytanie jak coś jak wsadziłeś popiołki?? ja wyciąłem cały ten plastik z zapalniczką i teraz mam kłopot z wsadzeniem;/ nie moge chyba trafic w zaczepy;/ czy wymieniałeś może lampkę to co podświetla?? i jak obkleiłeś to miejsce co jest zapalniczka bo ja już dwa razy próbowałem i zawsze coś nie za bardzo mi to wychodzi przy samym środku od zapalniczki;/
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
na początku chciałem też zakleic szyber;/ bo nie działa ale przemówili mi do rozsądku;) spoko niebawem wstawie zdjęcie całej furki już bo telefonem kapa była zrobic;/ no i srodek już teraz też odżywa;) panel od radia już poszedł na biało;) ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 20:35 ----------
-
Ciągłe cykanie
Panowie i Panie mam takie pytanie, ostatnio wyjmowałem radio w celu dobrania się do tego plastiku całego, za pierwszym razem poszło to na marne ale wystąpił pewien dziwny problem od tamtej pory ciągle mi coś cyka cicho co jakiś czas ok 1 min, a kable zadne się nie dotykają, cykanie to dochodzi jak by od strony licznika, wie ktoś może co to może byc
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
furka konkretna;) a wnętrze zarąbiście wygląda ta skóra, co do zacisków kolor na + wygląda na foto intensywnie a na żywo na pewno też się rzuca w oczy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to muszę kuzyna popytać żeby tam ruszył temat bo jest z tamtej okolicy;) może się uda ja gdzieś załapać i to by pasowało bo skręcał na pogoń jakoś, a dopóki to się nie stanie to moja mi będzie głowę suszyć haha bo też chce sobie takie na samochodzie zrobić a jak widziała z bliska kiedyś to była tragedia wykonanie
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
mi się takie coś podobało jak kupiłem furkę ale tutaj proszę o zachowanie spokoju bo już ten pomysł wypadł mi z głowy zobaczyłem to z bliska i jednak nie ta linia nadwozia. na zdjęciu owszem podoba mi się to dalej, ale po zobaczeniu na żywo:kox: nie chce tak skrzywdzić mojej niuni
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
stickery;) jak nie przemawia to do mnie wgl to akurat te mi się bardzo spodobały i chciałem jakoś z bliska bardziej zobaczyć po za tym jechał kierownik a gdyby kierowniczka to był dostał naganę od swojej haha ;p
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
na blachach sosnowieckich była ta bordowa a4 co ją widziałem dlatego się zdziwiłem, z prawej strony kawałek zderzaka w stikerach i przywitanie na światłach;) niestety na rozjazdach wiec nie miałem jak zaproponować zjechania gdzieś;/
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
słupki były zrobione bardziej poglądowo żeby zobaczyć czy to wgl będzie pasowało do koloru itd;) wiec prawdopodobnie będą out;)
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
sam próbowałem ale wyszła tragedia na sam koniec;) i teraz pojechałem do firmy a nie drogo sobie liczą więc niebawem może maska wpadnie;)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
fioletowe b5 to może ja;) jeśli białe ramki od drzwi;)
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
i pierwsze drobne mody poszły;) liczne pęknięcia na dachu skłoniły mnie do jego odnowy i wyszło coś takiego;)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ja wczoraj miałem przyjemność na światłach pod ślimakiem w sosnowcu zobaczyc bordową a4 z sticker bombami na zderzaku;) wie ktoś może czyj to samochód??
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
montaż ławki i zderzaka to już wogóle, plany planami najpierw napewno szyby i dopiero powoli w stronę wyglądu itd;) dziś już cacuszko w pełni moje;d ---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 05:54 ---------- wie ktoś może co to za zderzak jest zamontowany w tym filmiku?? już któryś raz go widze i całkiem ciekawie wyglada
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
pozazdrościć takiej perełki;) szerokiej drogi i bezawaryjności
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
a ma ktoś coś takiego założonego na forum?? bo u mnie jedynie na a3 widziałem i mi się bardzo podobało akurat;) kolega dobrze mówi i dzięki za lekkie poparcie;) ławki na klapie napewno nie będę montował;d
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Zdjęcia środka będą niebawem, niestety chwilowo nie mam aparatu a w telefonie kapa;/ szczerze to miałem taką myśl żeby ten zderzak z tym dużym gilem ogarnąć... ale nie miałem okazji widzieć tego na żywo niestety więc tylko ze zdjęć ładnie to wygląda na pierwszy rzut oka i jak na mój gust. Chociaż przemawia też do mnie wersja bardziej stylowa na bogato, czarny metalik i pakiet chromu i zderzak jakiś delikatny do tego, bo ten to jest bardzo agresywny. Ale żeby nie było nie myślę o żadnym w stylu szybcy i wściekli aż tak mnie nie porobiło:decayed:
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Myślę że autkiem mogę się już pochwalić bo zakup będzie przeprowadzony w pierwszym tygodniu stycznia, niestety poślizg finansowy;/ Od paru lat znam historię auta więc duże zaskoczenie pod względem mechanicznym mnie nie czeka. Krótki opis auta: Marka i Model: Audi a4 b5 Rok produkcji: 1997 Pojemność: 1.6 Moc: 101 KM Wyposażenie: -ABS -Airbag -Centralny zamek -Wspomaganie kierownicy -Regulacja świateł/kolumny kierowniczej -Elektryczne szyby/lusterka -Klimatyzacja sprawna/nabita -Szyberdach (prawdopodobnie uszkodzony silniczek) -Radio panasonic z mp3 -Komplet opon (niestety bez felg) -Spojler na tylną klapę na szczęście nie zamontowany W samochodzie brak wycieków, nie bierze oleju, nie dymi filtry były zmieniane na bieżąco jak i wszystkie inne naprawy. Auto parę lat temu miało lekko stłuczkę ale było naprawiane w ASO więc nie sprawia żadnych problemów. Z wewnątrz auto bardzo zadbane, właściciel nie palący plastiki w ładnym stanie nic nie trzeszczy nie odpada. Z zewnątrz posiada kilka otarć. Stan lakieru w moim odczuciu jak na tyle lat i na porównanie innych egzemplarzy bardzo dobry, niestety obok szyberdachu widać trzy delikatne pęknięcia lakieru nie wiem czym to możne być spowodowane. Z rzeczy które mnie zaskoczyły to że samochód posiada rozrząd na zawory olejowe i ,,nie ma potrzeby'' regulacji możecie mi coś więcej powiedzieć o tym?? czy to rzeczywiście jest takie dobre? Czy tak jak z skrzynią automatyczną że dopóki działa to jest dobrze a potem kaplica. Plany co do samochodu: -Przyciemnienie szyb max -Nowe lampy: -Przód Dayline (nie ringi) -Tył diodowe -Zderzak przedni rozważam kilka możliwości: -Imitacja B7 i w tą stronę chyba pójdę -S4 line -Oklejenie samochodu -Biała perła + maska i dach w czarnym metaliku lub carbonie -Czarny metalik + chromowane wstawki -Car audio -Jednostka multimedialna z wysuwanym wyświetlaczem lub normalne radio -Wzmacniacz + skrzynia + kondensator i wygłuszenie = dobry basik;) A oto kilka zdjęć autka;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Sebastian i jestem z Sosnowca. Dla znajomych Sebero. W ciagu kilku dni będę posiadaczem Audi a4 b5 1997. Mam nadzieję że będzie się sprawowało bez problemów
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
u mnie na osiedlu gość ma a6 całą w carbonie z daleka to fajnie wygląda bo tak jak czarny mat ale z bliska jak dla mnie jest troszke za bardzo nawalone i się zmywa bardzo;/ ja będe miał zamiar swoją zrobić w dwóch kolorach biała perła + dach i maska albo carbon albo czarny metalic. Kolego FCDcars.pl ile byś chciał za takie obklejenie??