Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barteksak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barteksak

  1. jak najtaniej i jak najgłośniej i czysto ;p nie znam sie a szukam czegos fajnego... ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- tak mam wygłuszone drzwi bo kiedys byly w tym autku byly porządne glosniki z wzmacniaczem ;p ale jak kupowalem to zostaly same kable
  2. cos innego zeby mialo walniecie mocne...dodam ze mam wygłuszone drzwi
  3. W mojej B5 mam tylko 4 głośniczki (2 wysokotonowe + 2niskotonowe) w przednich drzwiach... nie daje to za bardzo rady... i tutaj kieruje pyttanie do osob ktore dodały jakies nagłosnienie w B5... gdzie najlepiej umiescic glosniki i jakie w naszych b5 SEDAN ?
  4. moze jakies spotkanko po nowym roku ? od niedawna tutaj jestem i w sumie chcialbym dołączyc do grona
  5. mam taki problem mianowicie w mojej Audiczce 1.6 sekwencja SGI w momencie jak przełączy na gaz a silnik jest jeszcze nie dogrzany to strasznie skacze mi na obrotach... lata od tych 900 do 1500... co może być nie tak ?
  6. nie robi mi to trudno bedzie chinski... mam kluczyk typu pierwszego ale nie mam go z przyciskami tylko cały zalany stopiony wiec jak to ogarnąć w ten chiński scyzoryk ? jak "przeszczepić" immo?
  7. a z kwestia dorobienia samego klucza nie ma problemu ?? zastanawia mnie wgl fakt taki ze koles od ktorego kupielm to autko zapewnial mnie ze ma immobiliser - cos mi nie pasowalo od razu bo kluczyk jest starego typu, nie rozkładany, stopione wszystko...czy w takich kluczykach tez robili immo ?
  8. no wlasnie sam jestem w szoku... powiem tak zazwyczaj mam ciezka noge ale raz zalalem sobie na full i specjalnie jezdzilem ekonomicznie i wyszlo to samo... no lecialem ostatnio 700km i wyszlo mi spalanie 7l/100... w miescie jest strasznie kiepsko... byłem u gazownika i mi regulował instalacje... wiec juz nie pali 17l tylko 14... wgl mam jeszcze taki maly problem a mianowicie wskazówka od temp silnika w tych mrozach nigdy jeszcze nie doszła do 90 stopni... jak juz to zatrzymuje sie na 60... silnik musi byc juz cieply bo przejade powiedzmy 15km w srodku mam cieplutko a wskazowka nadal nic... co to moze byc ? cos z czujnikiem temp?
  9. mam centralny zamek i chce zamontować z pilota zeby byl
  10. koledzy mam takie pytanko a mianowicie chciałbym do swojej Aczwórki zamontować centralny zamek Z PILOTA:) męczy mnie strasznie odkluczanie samochodu za kazdym razem...jak to zrobić ? gdzie można kupić coś takiego? gdzie zamontować ???
  11. również czekam na odpowiedz:) AUDI B5
  12. moje 1.6 w mieście 14l/100km ale na trasie przy 120-140km/h schodzi do 7l/100km naprawdę zastanawia mnie ten fakt ;p
  13. koledzy mam taki problem mianowicie w mojej Audiczce 1.6 sekwencja SGI w momencie jak przełączy na gaz (po około km)a silnik jest jeszcze nie dogrzany to strasznie skacze mi na obrotach... lata od tych 900 do 1500... co może być nie tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.