Treść opublikowana przez barteksak
-
Car Audi b5
jak najtaniej i jak najgłośniej i czysto ;p nie znam sie a szukam czegos fajnego... ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- tak mam wygłuszone drzwi bo kiedys byly w tym autku byly porządne glosniki z wzmacniaczem ;p ale jak kupowalem to zostaly same kable
-
Car Audi b5
cos innego zeby mialo walniecie mocne...dodam ze mam wygłuszone drzwi
-
Car Audi b5
W mojej B5 mam tylko 4 głośniczki (2 wysokotonowe + 2niskotonowe) w przednich drzwiach... nie daje to za bardzo rady... i tutaj kieruje pyttanie do osob ktore dodały jakies nagłosnienie w B5... gdzie najlepiej umiescic glosniki i jakie w naszych b5 SEDAN ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze jakies spotkanko po nowym roku ? od niedawna tutaj jestem i w sumie chcialbym dołączyc do grona
-
Ile pali Wam gazu?
mam taki problem mianowicie w mojej Audiczce 1.6 sekwencja SGI w momencie jak przełączy na gaz a silnik jest jeszcze nie dogrzany to strasznie skacze mi na obrotach... lata od tych 900 do 1500... co może być nie tak ?
-
centralny zamek z pilota
nie robi mi to trudno bedzie chinski... mam kluczyk typu pierwszego ale nie mam go z przyciskami tylko cały zalany stopiony wiec jak to ogarnąć w ten chiński scyzoryk ? jak "przeszczepić" immo?
-
centralny zamek z pilota
a z kwestia dorobienia samego klucza nie ma problemu ?? zastanawia mnie wgl fakt taki ze koles od ktorego kupielm to autko zapewnial mnie ze ma immobiliser - cos mi nie pasowalo od razu bo kluczyk jest starego typu, nie rozkładany, stopione wszystko...czy w takich kluczykach tez robili immo ?
-
Ile pali Wam gazu?
no wlasnie sam jestem w szoku... powiem tak zazwyczaj mam ciezka noge ale raz zalalem sobie na full i specjalnie jezdzilem ekonomicznie i wyszlo to samo... no lecialem ostatnio 700km i wyszlo mi spalanie 7l/100... w miescie jest strasznie kiepsko... byłem u gazownika i mi regulował instalacje... wiec juz nie pali 17l tylko 14... wgl mam jeszcze taki maly problem a mianowicie wskazówka od temp silnika w tych mrozach nigdy jeszcze nie doszła do 90 stopni... jak juz to zatrzymuje sie na 60... silnik musi byc juz cieply bo przejade powiedzmy 15km w srodku mam cieplutko a wskazowka nadal nic... co to moze byc ? cos z czujnikiem temp?
-
centralny zamek z pilota
mam centralny zamek i chce zamontować z pilota zeby byl
-
centralny zamek z pilota
koledzy mam takie pytanko a mianowicie chciałbym do swojej Aczwórki zamontować centralny zamek Z PILOTA:) męczy mnie strasznie odkluczanie samochodu za kazdym razem...jak to zrobić ? gdzie można kupić coś takiego? gdzie zamontować ???
-
Doświetlenie dojścia
również czekam na odpowiedz:) AUDI B5
-
Ile pali Wam gazu?
moje 1.6 w mieście 14l/100km ale na trasie przy 120-140km/h schodzi do 7l/100km naprawdę zastanawia mnie ten fakt ;p
-
Pytanie do użytkowników gazu
koledzy mam taki problem mianowicie w mojej Audiczce 1.6 sekwencja SGI w momencie jak przełączy na gaz (po około km)a silnik jest jeszcze nie dogrzany to strasznie skacze mi na obrotach... lata od tych 900 do 1500... co może być nie tak ?