Treść opublikowana przez erles
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema, dawno mnie nie było gdzie będzie najbliższy spot, dalej podpromie?
-
Strefa Śmiechu
http://www.najauto.pl/ogloszenie/471537/opel-calibra/ Przejechane 2 200 000 km i o mocy silnika już brak danych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
... linia ciągła była
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x na spota nie udało się wybrać od Psk ale jak wracałem to chyba kawałeczek za Tobą jechałem o ile mieszkasz ~1km od tunelu w stronę Sieniawy, prawdopodobnie do domu już skręcałeś Spot myślę, że udany. Z tą miejscówką na następny raz to bardzo chętnie, tylko jakieś propozycje wysuńcie bo mam "troszkę" drogi i wypadało by zalać więcej do baku PS. z tą muzyką to by się świetnie grillowało :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x będziesz jechał z Przeworska na spota? Jeśli tak to można wiedzieć o, której? ;P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie orientujecie się czy w Rzeszowie jest coś takiego jak kiedyś w TopGear pokazywali jak kolesie ta takich małych motorkach podjeżdżali pod imprezę, składali motorek i jechali autem pod twoją chatę? Bo skoro grill.... Postaram się być :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W końcu to jest forum Audi A4 i może na tym by się było warto skupić? Temat VAG-podkarpacie może lepiej poruszać na forum właśnie tej imprezy/spotkań itd? A teraz o spocie w niedzielę. Robimy jakiegoś grilla czy spot standardowo na podpromiu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi: jak tam Audi naprawione? Co mu było? Wymiana świec i przewodów pomogła, było coś jeszcze tylko nie pamiętam Jeździ jak poprzednio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam w ten słoneczny dzień
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
brat chciał wpaść moja A4 ale chyba mu nie dam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeszcze gitarka, harmonijka i można siedzieć ^^
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na kalendarzyki bym się pisał.... Cicho bo pogoda dobra to i się w domu siedzieć nie chce A moje A4 stoi w rzeszy popsute
-
[ALL B6] Nie mogę wyjąć radia - zablokowana kieszeń radia, wyjmaki nie działają
może jakąś śrubkę przegapiłeś i ciągle trzyma?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i jak zwykle kur... brat wziął auto i odrazu coś się popsuło i nie chce mu zapalić Polećcie jakiś warsztat w Resie gdzie by można było ew. scholować w miarę niedaleko od akademików polibudy. Ogólnie problem polega na tym, że coś łapie ale gaśnie zaraz albo w ogóle nie zapala. Może immo lub akumulator, no nie wiem bo to przez tel niezbyt wiele się można dowiedzieć PS>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ludzie furki czyszczą przed spotem to i czasu żeby na forum napisać nie znajdują
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
u mnie w Horyncu to można się opalać ale wiadomo piątek to zazwyczaj pogoda dopisuje, gorzej całym weekendem.... PS. wszystkim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
się zapowiada, że na najbliższego spota nie wpadnę brat zabrał auto na studia i przez 2 tygodnie mówił, że nie wraca ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek a Ty nie na zlocie? ;P a tak w ogóle to
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najlepszego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszystkim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurde, muszę przyjechać kiedyś dzień przed spotem jak będzie jakieś spotkanie :drunk: :drunk: co by lepiej ludzi zapamiętać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Znacie jakieś dobre sposoby na montaż pługu w B5 sedanie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spoty co 3 tygodnie mogą być aktualnie to i tak chyba brat będzie się woził przez najbliższe 2 tygodnie po Rzeszowie więc odpadam z A4-klub.pl
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Już poprawiłem nazwę Dla mnie dobra droga kończy się w Jarosławiu przed mostem jeśli chodzi o trasę z Rzeszowa (teraz to czekanie w ogóle zniechęca do jazdy przez Jarosław a znowu przez Sieniawę droga taka sobie ). Mam do Rzeszowa dwa odcinki, jeden to taka PRAWDZIWA POLSKA DROGA ale bez żadnego radaru, głównie same proste, a kontrola na drodze to rzadkość, drugi to znowu od Jarosławia... Swoją drogą mieszkałem 8 lat (jakieś 5 lat temu przeprowadzka) w Przeworsku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U nas masz na myśli zapewne Rzeszów i okolice do ok. 60 km dalej to już inny świat tzn. polskie realia