Treść opublikowana przez erles
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
normalnie dzisiaj sąsiadka przyleciała z inicjatywą co by petycje napisać do wójta pod tytułem "Chcemy normalnej drogi w trybie natychmiastowym" Na moich 15 się ciężko jedzie więc wyobraźcie sobie co to za droga
-
Carbon E7 i inne POLICYJNE z całego Świata
Merce na blachach Rzeszowskich to chyba nie jeżdżą na trasie Rzeszów-Łańcut lub inaczej - jeszcze się o dziwo nie spotkaliśmy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Już po spocie, teraz ogień na chatę Spot jak najbardziej udany. Pozostaje czekać do następnego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
muszę przebyć jakaś ekspresową kuracje na ból głowy bo będzie ciężko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czy jest ktoś chętny co by mnie zabrał z polibudy na sposta? %%%5
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jutro będzie ciężki spot... weekend w resy to naprawdę ciężki kawałek chleba do zjedzenia. pozdr z akadamia kleks na Politechnikce Rz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam nadzieję, że coś ciekawego wymyślicie bo w sumie to tylko na spota cisnę do Rzeszowa... a no i jeszcze siostrze sukienkę wymienić bo za duża jeszcze (w końcu jak się ma dwa lata to ciężko coś dobrać ) swoją drogą, ma ktoś może kilka kalendarzyków (tych małych forumowych) na zbyciu bądź nie na zbyciu a z chęcią wymiany za powiedzmy browca? w miejscowości gdzie do szkoły jeżdżę jest chyba z 20 A4 więc może kilku się załapie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może do wspomnianej wcześniej Poloni :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taka lekka cisza ;P powiedzcie co sądzicie o tym : i reszcie kawałków dodanych na tym profilu...Mimo, iż to taka muzyka niezbyt teraz na czasie to pewnie i tak znajdą się jacyś zainteresowani słuchacze ps. gram na bebnach co by lepsze opinie zebrać, że z a4-klub'u ;P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Okres ogórkowy ... może przedwczesne wykopki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czy jest tu kto?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe ile przypadało GOLF'a na 1 m² ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tyle, że zanim skończą budowę to będzie pewnie więcej niż 20 lat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://moto.onet.pl/111975,1,32,0,0,0,galeria_media.html wiedzą co dobre
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taka niby cisza na tym podkarpackim dziale ale patrząc na ogólną liczbę wiadomości to jesteśmy na 4 miejscu w ilości postów (i to żaden spam ), przy takiej liczbie regularnie piszących to taki al'a tłok ps. nie brałem pod uwagę ogólnopolskich
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi: :hi: :hi: :hi: nie nie znowu :hi: :hi: Znowu :hi: :hi: :hi: Jak mi powiedzieli ile mogę czekać (do 18 albo do jutra) to nie dziwne, że tak po sąsiedzku Ale na szczęście powiedziałem, że poczekam u nich to się szybko uwinęli... nie ma to jak natrętny klient
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mała historyjka z serii "Przygody w Rzeszowie" Dzisiaj byłem w Rzeszowie po kilka rurek jadę, jadę i nagle alternator mi wyje...lo ASO - "mamy cały serwis na zwolnieniu chorobowym" .... Wysłali mnie do jakiejś firmy co regeneruje alternatory, po półgodzinnej jeździe po Rzeszowie udało się zlecić naprawę. Oczywiście czekałem 2,5 godziny na naprawę samej części + 1,5 godziny na zamontowanie i dojazd z warsztatu na serwis, gdyż jak to powiedzieli "my naprawiamy tylko wyjęte alternatory" a wyjęli mi go dopiero kilka km dalej -400 PLN PS. Wreszcie pamiętałem i kupiłem żaróweczki do klimatronika... idę montować \\
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Małe pytanko, gdzie można dostać te żaróweczki 0,9W? Chciałem zachować równowagę w intensywności podświetlania. Szukałem na necie i nico, do ASO mam trochę daleko. PS dot. żarówek : Obstawiam, że rejestrację z tyłu podświetlają żarówki rurkowe, jeśli trafiłem to jaką mają moc? A teraz problem, panel nie reaguje na naciśnięcie "strzałki w górę" - nie świeci się przy ciągłym trzymaniu, nie wiem nawet z czego ma lecieć powietrze bo nie działa mi to od zawsze Drugi problem to też brak ale wyświetlania napisu "man". Jakieś pomysły? Dzięki z góry
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W końcu niektórzy mają kawałeczek drogi do przebycia, a że trzeba jeździć "zawsze z dozwoloną prędkością" to z tydzień wyprzedzenia by się nawet przydał
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Dzisiaj nabyłem SONY CDX-GT23, po przejechaniu 111 km z spota do domu jestem zadowolony z jakości radia, gorzej z fabrycznych głośników... Kiedyś zmieniałem w jakiejś starej terenówce i całe mi się w rękach skruszyły, został tylko sam stelaż - obstawiam, że nie lepiej pewnie będzie z tymi co mam teraz w końcu 14 lat to trochę czasu. Ci co widzieli jakie radio miałem wcześniej napewno potwierdzą, że coś trzeba było z nim zrobić, w końcu odbierało tylko PR TRÓJKA (akurat lubię) i nic poza tym, odtwarzanie płyt nie działało, kilka guzików się wcisnęło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wreszcie w domu Następnym razem już sobie numer zapisze, co by zadzwonić gdzie tym razem spot Dzięki za polecenie Strzyżowa a raczej stoku, du.. obita, mam nadzieje że wróci do normalnego stanu za jakiś czas Tak z ciekawości, kto nagrywał na SE k800i tego OGÓRKA? Z chęcią bym jeszcze raz pooglądał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
po ok 111 km na spota musiałbym co miejscowość do myjni jechać, żeby mieć czyste przez cały czas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W takim razie jedzie ktoś może pojeździć jeszcze po spocie do Strzyżowa?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wiecie może czy wyciąg narciarski w Babicy jest czynny? Pomyślałem, że skoro będę w Rz to może by trochę pośmigał na desce ;P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba było tak odrazu