Treść opublikowana przez Damian
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Dobry komentarz: "Jego" Barcelona miała taki skład, że w lidze tylko Real mógł z nimi konkurować - i konkurował. "Jego" Bayern ma taki skład, że "wciąga ligę nosem". W City będzie miał skład do walki "jak równy z równym" z Chelsea czy United - i tak będzie walczył. A że trenerem jest kiepskim, to nie wygra.
-
Piłka nożna
Hajs sie musi zgadzac...
-
Piłka nożna
Guardiola w City teraz czekam na info o Rzoze w Utd i znowu beda sie molestowac
-
Jaki piec z podajnikiem polecacie ?
Jesli koniecznie potrzebujesz z podajnikiem to bierz pod uwage ktore maja dosc duza komore na zwykly opal w razie W. Ja odradzam piece z podajnikiem firmy Jastal
-
Piłka nożna
Z LvG jest jak ze swinia. Za ryj od koryta nie odciagniesz :-)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Si Ten temat umarl? :-)
-
Jakie miasto w PL do zycia
Kultura przede wszystkim I wieczorny wp...... na Piotrkowskiej...nie polecam Zdecydowanie Wro :-)
-
Piłka nożna
Ogladajac druga polowe tez plakalem :-)
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Niezle go uspil
-
Piłka nożna
Real i Atletico z zakazem transferowym na dwa okienka....
-
Piłka nożna
A gdzie zlota pilka na Xaviego? Casillasa? Pirlo?
-
Piłka nożna
Ale cie ubodlo
-
Piłka nożna
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/757302-pochettino-zostanie-nastpc-van-gaala.html Z deszczu pod rynne?
-
Piłka nożna
Jedni i drudzy prowokuja. kurde miesiac bez forum za mna.....musialem z zona o pilce gadac...masakra. Dalej nie wie co to spalony
-
Piłka nożna
Ale Benitez babola strzelil :-D
-
Blachodachówka Jaka ?
Bierz Rukki Adamante. Malina ;-)
-
Robot sprzatajacy. Jaki wybrac?
roomba 820 kosztuje tylko 3000 zl :-D
-
Robot sprzatajacy. Jaki wybrac?
mam chate 220m2 i male dziecko w domu i zona nie ma kiedy ogarniac miotla :-D
-
Robot sprzatajacy. Jaki wybrac?
Witam. Zastanawiam sie nad Irobot"em ale nie wiem czy jest cos tanszego i dobrego. Macie jakies doswiadczenie z tymi sprzetami?
-
Piłka nożna
Kamyk powiedz mi - bo ja nie moge od dziecka tego zrozumiec- jak to jest pisac ze samym soba?
-
Piłka nożna
Co ten Benitez zrobil z Realem.....
-
Piłka nożna
Dzisiaj to widze tak - porazka Chelsea i Mourinho wskakuje na liste wolnych Managerow
-
Piłka nożna
Współczuję, nie każdy ma tyle szczęścia co inni fani piłki nożnej [emoji2] Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka hight level joke
-
Garaż miejsce w którym spędzamy troche czasu
tez sie nad tym zastanawialem dosc dlugo i mialem robic garaz dwustanowiskowy 8x7 ale wolalem dolozyc hajsu i zrobilem 8x13 co prawda konsolj jeszcze nie mam ale to tylko kwestia czasu