Treść opublikowana przez Damian
-
Galaxy s3
Dam Ci radę...nie bierz p8light bo po przesiadce z samsunga na to gowno będziesz rozczarowany....ale to tylko moja sugestia
-
Piłka nożna
Idą na miszcza
-
Ile mogę wziąć za komplet nadkoli i siedzeń do Syreny 105?
Ją mam dwa przednie błotniki od syreny jakby coś
-
Platforma cyfrowa NC+
No ale co z tego jak na Polszmacie gowno jest...
-
Problem z amplitunerem Pioneer vsx323
Witam. Problem pojawił się dziś rano. Nie można go włączyć pilotem i słychać tylko specyficzne cykanie w amplitunerze. Gdy sprubuje włączyć przyciskiem na urządzeniu też to samo ale gdy przytrzymać kilka sekund to się włącza. Wie ktoś o co chodzi? Baterie wymienilem...Mozliwe że to jakieś zabezpieczenie ?
-
Piłka nożna
Pérez zostan..... Blagam
-
Piłka nożna
Jak dla mnie gosciu jest bardziej wiarygodny od reszty tej elity. Ponoć chce podnieść liczbę drużyn na mundialu
-
Piłka nożna
Ciekawe jakie to uczucie oglądać mecze Utd w czwartki
-
F1, Rajdy i Motorsport
W końcu zmiana na 1 miejscu
- Piłka nożna
-
Strefa motocyklistów
Wypsiu quada szukam
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jeśli to parter to zacznij od izolacji fundamentu jeśli to ściana zewnętrzna 8
-
Piłka nożna
Brakuje w niej bandaży, gipsu i szwów
-
Piłka nożna
Bedziesz jednym z wielu
-
Piłka nożna
Albo czekajo na kogos :-)
-
Piłka nożna
Alez mi sie PSG podoba
-
Platforma cyfrowa NC+
Jak w to sie banki wlaczaja to ja to pier....e :-)
-
Truckerzy
Mijal ktos z Was kiedys ciezarowki z duzym czerwonym napisem nad szyba Owczarek? Auta mojego brata....:-) i troche moja :-)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Zapraszam do mnie. Mam duze okna z roletami nadstawnymi i codziennie je otwieram i zamykam i nic nie drga ani mm wiec nie wiem o co tobie chodzi? Jak ktos h*jowo okno wstawi to pozniej jest placz NO 3m to troche duzo. Wszystko zalezy od urzednikow ktorzy trzymaja na tym lape. Ja np w warunkach zabudowy pod garaz mialen dacg dwuspadowy a zrobilem projekt.na jednospadowy i przeszlo :-) kotwica chemiczna jak cosb zlapie to raczej juz nigdy nie pusci. W Niemczech fachowcy kleja na to murlaty wiezby do muru zamiadst stosowania szpilek
-
Strefa motocyklistów
Tyle ze TDM wyglada jak z doooopy :-)
-
Platforma cyfrowa NC+
Wyslalem tydzien temu i juz dzial UTRZYMANIA jelenia juz dzwonil ni ake dziady nie chca schodzic z ceny tak jak dwa lata temu
-
Piłka nożna
Nie ogladalem meczu Chelsea -Utd. Mam sobie pluc w brode czy sie cieszyc ze nie zmarnowalem czasu?
-
Piłka nożna
Gasza City niezle
-
Piłka nożna
W Hiszpanii ma zostac wprowadzony nowy system podzialu kasy miedzy klubami chyba od przyszkego roku ale z tego co czytalem Real i FCB sprzeciwialy sie temu....z oczywistych powodow Taki grajek jak Alex Teixeira poradzilby sobie w wiekszosci klubow w Europie....a poszedl za wielki mur :-)
-
jaki telefon - galaxy grand prime czy huawei y6 - ktory wybrac pilne
Mam Y6 ktorego po odbiorze uzywalem ze 3 dni. Smierdzi ryzem niemilosiernie. Wczesniej mialem sIII i to jest przepasc