Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Damian odpowiedział(a) na szczuraz temat w Lifestyle i Hydepark
    Dam Ci radę...nie bierz p8light bo po przesiadce z samsunga na to gowno będziesz rozczarowany....ale to tylko moja sugestia
  2. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Idą na miszcza
  3. Ją mam dwa przednie błotniki od syreny jakby coś
  4. No ale co z tego jak na Polszmacie gowno jest...
  5. Witam. Problem pojawił się dziś rano. Nie można go włączyć pilotem i słychać tylko specyficzne cykanie w amplitunerze. Gdy sprubuje włączyć przyciskiem na urządzeniu też to samo ale gdy przytrzymać kilka sekund to się włącza. Wie ktoś o co chodzi? Baterie wymienilem...Mozliwe że to jakieś zabezpieczenie ?
  6. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pérez zostan..... Blagam
  7. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dla mnie gosciu jest bardziej wiarygodny od reszty tej elity. Ponoć chce podnieść liczbę drużyn na mundialu
  8. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe jakie to uczucie oglądać mecze Utd w czwartki
  9. W końcu zmiana na 1 miejscu
  10. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca
  11. Wypsiu quada szukam
  12. Jeśli to parter to zacznij od izolacji fundamentu jeśli to ściana zewnętrzna 8
  13. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Brakuje w niej bandaży, gipsu i szwów
  14. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bedziesz jednym z wielu
  15. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo czekajo na kogos :-)
  16. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Alez mi sie PSG podoba
  17. Jak w to sie banki wlaczaja to ja to pier....e :-)
  18. Damian odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mijal ktos z Was kiedys ciezarowki z duzym czerwonym napisem nad szyba Owczarek? Auta mojego brata....:-) i troche moja :-)
  19. Zapraszam do mnie. Mam duze okna z roletami nadstawnymi i codziennie je otwieram i zamykam i nic nie drga ani mm wiec nie wiem o co tobie chodzi? Jak ktos h*jowo okno wstawi to pozniej jest placz NO 3m to troche duzo. Wszystko zalezy od urzednikow ktorzy trzymaja na tym lape. Ja np w warunkach zabudowy pod garaz mialen dacg dwuspadowy a zrobilem projekt.na jednospadowy i przeszlo :-) kotwica chemiczna jak cosb zlapie to raczej juz nigdy nie pusci. W Niemczech fachowcy kleja na to murlaty wiezby do muru zamiadst stosowania szpilek
  20. Tyle ze TDM wyglada jak z doooopy :-)
  21. Wyslalem tydzien temu i juz dzial UTRZYMANIA jelenia juz dzwonil ni ake dziady nie chca schodzic z ceny tak jak dwa lata temu
  22. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ogladalem meczu Chelsea -Utd. Mam sobie pluc w brode czy sie cieszyc ze nie zmarnowalem czasu?
  23. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gasza City niezle
  24. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W Hiszpanii ma zostac wprowadzony nowy system podzialu kasy miedzy klubami chyba od przyszkego roku ale z tego co czytalem Real i FCB sprzeciwialy sie temu....z oczywistych powodow Taki grajek jak Alex Teixeira poradzilby sobie w wiekszosci klubow w Europie....a poszedl za wielki mur :-)
  25. Mam Y6 ktorego po odbiorze uzywalem ze 3 dni. Smierdzi ryzem niemilosiernie. Wczesniej mialem sIII i to jest przepasc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.