Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Dobrze że na Euro Polacy grali za***iście bo gdyby nie oni to ten cały turniej był z d*py ....
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Hell yeah
-
Piłka nożna
Dla mnie to Euro się w czwartek skończyło....poziom tego turnieju jest wyrównany ale i zarazem żenujący. Jakim prawem w półfinale zagra ekipa ktora nie wygrała meczu?
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Ponoć posadzono go o molestowanie..... LeBlanc da rade
-
Piłka nożna
The special five w pełnej okazalosci
-
Zakup z salonu Audi A5
Google.pl
-
Piłka nożna
Walia na ten półfinał zasłużyła ale Portugalia.......
-
Piłka nożna
Zlatan w Utd
-
Piłka nożna
Ale urwal
-
Piłka nożna
Szpaku się gubi
-
Piłka nożna
Jak ktoś sie musi bać to nie nasi Pepe tylko Portugalia El Pazdanaro
-
Wakacje w Chorwacji
Kamyk polecam ci podjechac i na wlasne oczy zobaczyć przełęcz Stelviio bo jest mega
-
Piłka nożna
Jeśli ktoś z Was narzeka na sędziowanie na Euro to co powiecie o wczorajszym sędziowaniu w finale CA? Masakra
- Piłka nożna
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Zły nie jest.....jest beznadziejny https://m.facebook.com/thegrandtour
-
Piłka nożna
Anje słabe euro?
-
Piłka nożna
Pamiętacie żeby kiedykolwiek polska grała dogrywkę?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Groszek i Błaszczykowski fajnie obrońców wspomagaja
-
Piłka nożna
Ale początek
-
Piłka nożna
Hiszpania - Włochy
-
Piłka nożna
http://www.wiocha.pl/1359613,Niemoc-Ronaldo...to-wina-fryzjera
-
Piłka nożna
Pomijając to całe euroklepanie..... Robi wrażeniehttps://youtu.be/uNC_EquuvlQ
-
Piłka nożna
Niemcy powinni Irlandie pyknac...