Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Czego bardzo im życzę
-
Samochodem do Hiszpanii?
Ją 3 lata temu byłem w Barcelonie autem z zona i powiem Wam że naprawdę ciężko zajechac będąc jedynym kierowca a takiej trasy z dzieckiem sobie nie wyobrazam
-
Piłka nożna
Nie da się patrzeć na to....na ta nieskutecznosc
-
Strefa motocyklistów
A ja zaraz Lecę oglądać Hondę foreman 350
-
Piłka nożna
To jest granie....zero klepania tylko szybka gra. Masakra
-
Piłka nożna
Ferreira z Bragi już dwa gole strzelil....samobójcze
-
Piłka nożna
Chciałbym finału Atletico - Bayern
-
Piłka nożna
Są na równi z RealemBarca dala d*py i wielkie brawa na Atletico. Ją z tego powodu nie mam zamiaru sobie życia odbierac. Widzieliście średni przebiegniety dystans? 11.5 Atletico i 9 Barca. To mówi samo za siebie Lepiej powiedz Stanley gdzie jest UTD
-
Piłka nożna
Ale Real cisnie
-
Piłka nożna
Mnie Polska Ekstrasraka nie jara. Byłem kilka relazy na meczach Śląska i raz na Lechu i nie mogę tego lyknac
-
Piłka nożna
Powiem szczerze.... Czuję że jutro Barca odpadnie a to z tego powodu że piłkarze z meczu na mecz puchna w oczach z braku rotacjinw skladzie. A jak dowiaza pierwsze miejsce w lidze to będzie cud
-
Pomoc w wyborze fotelika 9-18kg oraz wózka ''parasolki"
Ma ktoś z Was taki fotelik?http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-kinderkraft-safety-9-36-isofix-i5500605091.html
-
Piłka nożna
Goraczkujesz sie jak wspomniany sezonowiec
-
Piłka nożna
Jakby Babka miała wąsy to by była dziadkiem. Gimby już placzo że sędzia Realowi nie pomaga
-
Piłka nożna
Klepia ta piłkę jak padaki
-
Piłka nożna
W Chelsea jest jakaś moda na maski czy Costa łamie im nosy na treningach?
-
Strefa motocyklistów
Jak nie masz doświadczenia to daj sobie spokoj
-
Piłka nożna
Grajo jak natchnieni 1-0
-
Piłka nożna
http://o2.pl/artykul/legenda-brytyjskiej-pilki-na-dnie-szokujace-zdjecia-5976033324417665a Masakra
-
Altanka ogrodowa
Takie rozwiazanie też wchodzi w gre. Szukam ciekaweggo wzoru http://www.altany.info.pl/altany/altana-14.html Fajna
-
Altanka ogrodowa
Witam. Mam w planach postawić altankę o wymiarach max 4x4. Szukam ciekawych wzorów i rozwiązań. Może ktoś z Was ma i moze zapodac zdjęcie? Możecie polecić jakiegoś wykonawcę?
-
Strefa motocyklistów
Varadero nie chce bo sezon jezdzilem Honda NTV i to nie mój klimat
-
Strefa motocyklistów
Ją już chyba definitywnie rezygnuje z moto. W tym roku szukałem i nic mnie nie urzekło. pier**le bo nie mam sil....i do tego mój wzrost nie pozwala na sporta (196)
-
Strefa motocyklistów
Chłopak z mojej okolicy w sobotę wrócił z Holandi z robóty o od razu kupił quada 350 bodajże Arctica i tak szalał że dzisiaj jest pogrzeb.....na zakręcie dupnal w jedno jedyne drzewo 27lat :\
-
Piłka nożna
Guardiola za każdym razem gdy obejmuje klub lubi wstrząsnąć szatnia sprzedając jakiegos zawodnika kluczowego.......ciekawe na kogo padnie