Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. I d*pa.... ps. Wg Borowczyka 69 - 48= przeszlo 30
  2. Ciekawe czy Ferrari dowiezie dublet
  3. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kamyk jarasz sie wczorajsza wygrana UTD?
  4. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakos tak.... nie wiem Bierze Valdesa- sprzedaje Valdesa Wydaje miliony na Di Marie-prawdopodobnie sprzeda go po roku Sprzedaje van Persiego a w jego miejsce kto? Falcao poszedl do Czelsi itd itp. Choc do konca okna zostalo duzo to kto tam bedzie gole strzelal? Young? Januzaj? Chicharito?(pewnie tez.odejdzie) Ja na waszym miejscu to bym sie modlil zeby Schneiderlin i ten Szkop z duza szczeka sie jakosdogadali na boisku bo jak to nie wypali to bedzie jak za Moyesa ale nie chcialbym tego bo United to dla mnie jedyny klub w Anglii ktory lubie i tyle. To moja opinia No i ta cala telenowela z Davidem De Gea...
  5. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Patrze na transfery w PL i za cholery nie moge LvG zrozumiec
  6. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierwszy gol meczu Korona Jaga stadiony swiata. Wizytowka Ekstraklapy
  7. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://m.fangol.pl/view/107896/
  8. Ciekawe jak naprawde wyglada sytuacja z Schumacherem...
  9. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://static.wixstatic.com/media/16fbb5_5e8d01828f9b4414b96260fe0d5e40c7.jpg dac**je :-D:-D:-D
  10. Jules Bianchi nie zyje
  11. Ja dodatkowomam w podbitce wmontowane nawietrzniki zeby byla wentylacja wiezby i jest git
  12. Kontrola krzyzowa.....mialem takich pincet. Powiedz to samo co tamten gosc i spokoj
  13. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dla mnie to on jest tez slaby
  14. tez szukam quada i mialem okazje polatac raptorem 660 i jesli nie masz doswiadczenia to daruj sobie
  15. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nikt nie prosil Ikera o odejscie.....ale czy ktos cos zrobil zeby zostal?
  16. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mooooocne czlowieku daj spokij i sie nie kompromituj bo o Hiszpanskiej pilce wiem duzo wiecej niz ci sie wydaje. Ogolnie chodzilo mi o atmosfere wokol odejscia Casillasa do Porto i o to jak dlugo sie gadalo o jego "komflikcie" z Perezem i kibicami
  17. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Xaviego zegnano jak bohatera a Ikera jak szmate....
  18. 2-3 cm szpary miedzy deskami? Co ty wogole gadasz? Taka szpara powstala by tylko i wylacznie gdybys deskowal dechami szerokimi na 40cm a nie 15cm....smieszne to jest co napisales i nie mow ze nie mam racji bo jestem stolazem i siedze w tym od 10lat.... Boze co za brednie
  19. Mnie wydeskowanie 200m dachu kosztowalo 5tys zl
  20. Ja wiem ze dachowka jest drozsza ale inweatujac w dachowe tyle kasy ja osobiscie b to zrobil porzednie i wydeskowal Sorry za literowke bo pisze na kolanie
  21. Bo wiem z.doswiadczenia ze deska jednak.ogranicza i to znacznie nagrzewanie sie wnetrza budynku poprzez dach pomomo rego ze kryjesz dachowka ktora nie nagrzewa sie tak mocno jak blachodachowka..... Ja wyrazilem tylko swoja opinie a ty rob jak chcesz. Ale wg mnie oszczednosc kilku tys nie jest tego warta. Aha..... i jeszcze jedno.....deska wyglusza dach ;-) Btw. Ile masz m2 dachu?
  22. Kazdy jeden dach bez deskowania jest do bani. Zycze powodzenia w upalne dni....przeciez deakowanie nie kosztuje duzo
  23. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Turan w Barcelonie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.