Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Phill Jones
  2. Mam duzo mysli.....f4 i r1 chodza mi po dlowie albo honda vfr 2007. Nie jestem poczatkujacym motocyklista i sie takiego moto nie boje Nie widac fotkiJuz widze. Ladna
  3. Mi tam moto do miasta nie potrzebne. Ale Duke ajuz napewno Duke supermoto mi sie podoba ;-)
  4. Ma to jakies wady? Rok 2008/09
  5. Nosfer w tobie nadzieja. Jezdziles dukiem 690?
  6. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Btw. To co wczoraj wyprawial Guardiola to jest "montypajton" po prostu
  7. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewy: wstrzas mozgu, zlamana gorna szczeka i zlamany nos. Na LM jak zdazy to tylko w kasku :-D
  8. Ponawiam pytanie. Mial ktos stycznosc z KTM Duke 690?
  9. Dam Ci namiar na mojego kumpla bo tez sie uczyl na f4. Jedz do Wielunia na cmentatz i zaraz kolo bramy go znajdziesz :-/
  10. Pany macie jakies opinie o KTM Duke 620?
  11. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja na opak napisze moje zdanie na temat dwumeczu Barca - Bayern. Guardiola to nie jest glupi chlop i to on zbudowal system gry na ktorym bazune Barca i pewnie bedzie wiedzial jak Barce rozlozyc jak zrobil to Bayern 2 lata temu. No ale to dziala tez w druga strone.....napewno bedzie za***isty dwumecz
  12. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przescieradla w polfinale
  13. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jutro bramkowy remis w Madrycie i zycie jest piekne ;-)
  14. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wogole nie mialem watpliwosci ze ich pocisna
  15. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Japierdole
  16. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    4-0
  17. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Daj na luz kamyk ;-)
  18. Damian odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Czytalem...
  19. Damian odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ja tam mam jeszcze pare rzeczy do zrobienie w życiu
  20. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No coś takiego....
  21. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  22. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobry mecz poki co
  23. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern w rewanzu zje Porto ;-)
  24. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe gdzie Klopp pdzejdzie?
  25. The perfect road trip sxukaj. Ja sciagalem z chomika w hd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.