Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Phill Jones
-
Strefa motocyklistów
Mam duzo mysli.....f4 i r1 chodza mi po dlowie albo honda vfr 2007. Nie jestem poczatkujacym motocyklista i sie takiego moto nie boje Nie widac fotkiJuz widze. Ladna
-
Strefa motocyklistów
Mi tam moto do miasta nie potrzebne. Ale Duke ajuz napewno Duke supermoto mi sie podoba ;-)
-
Strefa motocyklistów
Ma to jakies wady? Rok 2008/09
-
Strefa motocyklistów
Nosfer w tobie nadzieja. Jezdziles dukiem 690?
-
Piłka nożna
Btw. To co wczoraj wyprawial Guardiola to jest "montypajton" po prostu
-
Piłka nożna
Lewy: wstrzas mozgu, zlamana gorna szczeka i zlamany nos. Na LM jak zdazy to tylko w kasku :-D
-
Strefa motocyklistów
Ponawiam pytanie. Mial ktos stycznosc z KTM Duke 690?
-
Strefa motocyklistów
Dam Ci namiar na mojego kumpla bo tez sie uczyl na f4. Jedz do Wielunia na cmentatz i zaraz kolo bramy go znajdziesz :-/
-
Strefa motocyklistów
Pany macie jakies opinie o KTM Duke 620?
-
Piłka nożna
A ja na opak napisze moje zdanie na temat dwumeczu Barca - Bayern. Guardiola to nie jest glupi chlop i to on zbudowal system gry na ktorym bazune Barca i pewnie bedzie wiedzial jak Barce rozlozyc jak zrobil to Bayern 2 lata temu. No ale to dziala tez w druga strone.....napewno bedzie za***isty dwumecz
-
Piłka nożna
Przescieradla w polfinale
-
Piłka nożna
Jutro bramkowy remis w Madrycie i zycie jest piekne ;-)
-
Piłka nożna
Ja wogole nie mialem watpliwosci ze ich pocisna
-
Piłka nożna
Japierdole
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Daj na luz kamyk ;-)
- Stano- Suzuki Hayabusa
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Ja tam mam jeszcze pare rzeczy do zrobienie w życiu
-
Piłka nożna
No coś takiego....
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Dobry mecz poki co- Piłka nożna
Bayern w rewanzu zje Porto ;-)- Piłka nożna
Ciekawe gdzie Klopp pdzejdzie?- Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
The perfect road trip sxukaj. Ja sciagalem z chomika w hd - Piłka nożna