Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Stanleyowy wymarzony :-D
-
Piłka nożna
Nosz kur#a wchodze i pacze na post kamyka i juz myslalem ze mu uprawnienia trenejro zabrali..ehhhh....szkoda
-
Suzuki GSX-R 1000 By MartineZ
Szerokosci :-)
-
Piłka nożna
To jest tzw. Dziecinstwo Bte. Strasznie dziwny mecz... Ano ta
-
Strefa motocyklistów
http://otomoto.pl/oferta/ktm-lc-duke-640-supermoto-warszawa-ID3hj5Uk.html jechal bym obadac ale za daleko...
-
Strefa motocyklistów
Nksf na mnie r6 jest za malym motocyklem :/
-
Strefa motocyklistów
A Ja sie poddaje i nie szukam.juz moto bo ogladalem kilka moto roznego rodzaju i same padla. Jest tylko jedna porzadna yamaha r1 alr mam strach przed nia..m
-
firma jedno osobowa a pracuje w niej 10 osób
Pracowales u niego i cie zwolnil i teraz masz focha?
-
Rejestracja motocykla
- Piłka nożna
Nie ma go- Piłka nożna
Messi ladnie pojechal...- Piłka nożna
Znowu tego oszoloma wybrali http://transfery.info/75629,top-10-najgorszych-transferow-w-premier-league-w-sezonie-20142015- Piłka nożna
możesz jaśniej co masz na myśli ? Tez za cholery nie moge tego rozgrysc- Piłka nożna
Ja nie jestem z tych ktorzy po polowie sezonu chca trenera zwalniac tylko dlatego ze grajkom biegac sie nie chce. ja pisze caly czas o Realu- Piłka nożna
Btw. Lepszego trenera na rynku w tej chwili chyba nie ma. A Benitez? Watpie- Piłka nożna
- Piłka nożna
Smuda jest wolny...- Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Panowie jaka jest kara np za jazde moto bez prawka?- Piłka nożna
Xavi konczy przygode z Barca.....szkoda ale wszysyko idzie do przodu i sie zmienia. Boje sie tylko ze zosyanie po nim dziura ktorej Iniesta Rakitic i reszta nie zalataja....- Piłka nożna
Proste... :-)- Piłka nożna
http://www.sport.pl/sport/13,133242,5323,Jak-dobrze-znasz-polskich-pilkarzy--Rozpoznasz-ich.html?i=15 12/15 :-)- Piłka nożna
Barca z Majstrem- Piłka nożna
Ładna akcja- Piłka nożna
Tak to wyglada ze Newcastle spadnie jak tak dalej bedo grac- Piłka nożna
De Gea ponoc w Realu....szkoda bo jakos mi do MU pasowal. No ale ma wspaniale i postawione na zel wlosy wiec pasuje do Realu - Piłka nożna