Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Tylko nie ekstraklasa:facepalm:- Piłka nożna
Gadałeś z Nim że tak mówisz? Czy tak Florentino albo Ancelotti powiedział, że jest ważnym zawodnikiem???? Bartomeu też mówił, że Sanchez jest ważnym zawodnikiem i co...- Piłka nożna
Tego się obawiam:wink: ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- Ciity ma ciężki start- Piłka nożna
Nie wiem dlaczego - być może dlatego, że nie lubie Niemcuf - ale jak patrze na Loewa to jakbym k**wa Hitlera widział - gościa nie da się lubięć i pewnie dlatego te biedne Niemcy tak biegają, żeby po meczu wp***dol nei dostać- Piłka nożna
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Pokaż tego ulepa na moich felgach:banan::kox:- Piłka nożna
Maradona.....yyyyyy messi przrpraszam:decayed:- [B5 1Z] A4 TDi
Przemalowałęś drzwi do garażu? :eusathink::eusathink::eusathink:- Wakacje Łeba
Witam. Mnóstwo jest takich tematów ale o Łebie nic nie znalazłem. Macie jakiś sprawdzony pensjonat/hotel/apartamentowiec? Ostatnio byłem w Eurybii ale w tym roku z cena mi oh#$%li:decayed: Czekam na info- Piłka nożna
Skonczcie- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie wkurwiaj mnie bo pojedziesz do Niemcow na krzywej stali:decayed:- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Done:decayed:- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mefju Duds mi mowil ze straszna pier**la jestes :polew:- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Spostrzegna bo nowe kola beda lepiej wygladac:decayed:- Piłka nożna
Wchodze rano na neta i co eidze? " Bezzebny Urugwaj za burta"- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
I na czym t teraz chłoposzku bedziesz jeździł?- Piłka nożna
Niewazne co wymyslil. Wazne ze przegrali:kox:- NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Mowia ze to auto nie ma duszy. Ale co z tego. Przeuj:kox:- Le Mans AUDI vs PORSCHE ?14-15 czerwiec
Duval ladnie jebnal:kwasny:- Piłka nożna
Nastepny zakompleksiony z miodem w uszach:decayed:- Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Na prawie jazdy? Chyba prawie zycia- Piłka nożna
Ponoc Fabregas:grin:- Piłka nożna
Choc od dziecka jestem Cule to brawa dla realu. Nalezalo sie im jak nikomu innemu. Bieniek i reszta- Piłka nożna
- Piłka nożna