Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Benfica gra dobra pilke:naughty: co z Garayem?
-
Piłka nożna
O to to:kox:
-
Piłka nożna
Jestem pelen podziwu dla Simeone. Biega przy linii jakby gral z nimi:naughty:
-
Piłka nożna
La Liga rzadzi:wink:
-
Piłka nożna
Emanua eto:grin:
-
Piłka nożna
Hazard gra? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- +1 ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Jest:kox:
-
Piłka nożna
za***isty mecz:kox:
-
Piłka nożna
Od kilku lat kto eliminuje Barce ten wygrywa LM:kox:
- Piłka nożna
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wintery jezdza po Holandii:decayed:
-
Piłka nożna
Ale Pepe sprzed kilku lat nikt nie przebije. skrzynka zubra juz czeka na mecz:naughty: ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Czuje karne:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy a nie myślałeś o Dare RS w tej kolorystyce?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Cześc trytyta:decayed: Coś tam kupił?
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Ogólnie fajnie się ogląda taki mecz. True:wink: ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Bayern gra jak Barca w ostatnim sezonie Guardiola. Powoli i przewidywalnie:facepalm:- Piłka nożna
Ale przescieradla cisna:kox:- Piłka nożna
Kibice rzucili w Alvesa bananem to go podniosl i zjadl. Miszcz:decayed:- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ten czerwony na drugim planie to twój daily car? Super to A5:wink:- Piłka nożna
Reakcja Zoze:grin:- Piłka nożna
Twaro wymiata:decayed:- [ALL B5] by Daduś
- Piłka nożna
Oglądałęm do czasu aż drugiego swojaka nie szczelili:grin: ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- Apropo Vilanovy...ja do końca się łudziłęm, że Tito jeszcze wróci jako trener do Barcy i jeszcze nawet kilka dni temu gadałem o tym z kumplem a tu masz Ci los:kwasny:- Piłka nożna
Wlasnie doczytalem tego newsa.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jezdzilem na tym i na tym i jest roznica- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Bedzie duze przeklamanie w komforcie:decayed: - Piłka nożna