Treść opublikowana przez Damian
-
Strefa Śmiechu
dzis rano mowili ten kawal na rmfie Devvvvv????? :facepalm::facepalm::facepalm:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bankowo to gość z Lamboo:polew:
-
Piła spalinowa jaka
Troszkę pracy u mnie mają - nie powiem:decayed:
-
Piła spalinowa jaka
Nie wiem - ja bym nie kupił. Miałem taką pilarkę jakiś czas temu u siebie na stolarni tylko i wyłącznie do rozcinania desek i się wysrała. Teraz mam husqvarne i jest ok. Nie myśl sobie że piszę tutaj tylko po to, żeby HQV reklamować ale prawda jest taka, że w praktyce to najlepsze piły - wiem bo regularnie zmieniam. Conajmniej raz w roku kupuję nową ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- W sumie to mam kosiarkę NAC - i za***rdala aż miło - więc sam już nie wiem co o tym myśleć
-
Piła spalinowa jaka
Ostatnio zakupiłęm nową Husqvarne - tragedia:facepalm::facepalm: Nasrane czujników itd itp no i ta opcja podłączenia do komputera to wogóle jakaś porażka. Poniekąd jest to wygoda przy serwisowaniu takiej piły no ale o byle co mogą się doj**ać i nie uznać gwarancji:doh:
-
Strefa Śmiechu
Dev powiedz mi , ze to jest jakis joke:polew::polew::polew:
-
[B5 APS] by czorny
Ogrowi strzelają co chwile ale to chyba za karę, że pół roku felg szuka:decayed:
-
Strefa motocyklistów
Ja w tym roku na motor nie siadam i chyba już wogóle:kwasny:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W PL max 9.5j z tego co kojarze:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to byłby jedyny słuszny powód:decayed:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon zadaj sobie teraz pytanie!!!! Po co Ci RS6?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
3SDM 0.06:wink:
-
Piłka nożna
Nie spojrzałem:wink:
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Z Gestapo w el. Euro 2016:kox: ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Fajna mamy grupe, jest szansa na 3 miejsce premiowane awansem:naughty:
-
pytanie o ori felgi audi a4 b5.
Zmiem najpierw avatar:decayed:
-
Piłka nożna
Sociedad leje Barce:facepalm:
-
Piłka nożna
Co nie zmienia faktu, że pierwszej nie powinno być Bieniek:wink:
-
[B5 APS] by czorny
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tiaaa Parę metrów od mojej chaty - jakbym wiedział to by się spota zrobiło i bym S6 oblukał- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon wracajac z Wawy jechałes krajowa 8?- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mam na miejscu ruch szyby podczas jazdy po dziurach:wink:- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A w mietku cls nic takiego nie ma miejsca:wink:- Piłka nożna
Jest i Szymek:wink:- Piłka nożna
Real Ancelottiego dalby im rade:wink: - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE