Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. dzis rano mowili ten kawal na rmfie Devvvvv????? :facepalm::facepalm::facepalm:
  2. Bankowo to gość z Lamboo:polew:
  3. Troszkę pracy u mnie mają - nie powiem:decayed:
  4. Nie wiem - ja bym nie kupił. Miałem taką pilarkę jakiś czas temu u siebie na stolarni tylko i wyłącznie do rozcinania desek i się wysrała. Teraz mam husqvarne i jest ok. Nie myśl sobie że piszę tutaj tylko po to, żeby HQV reklamować ale prawda jest taka, że w praktyce to najlepsze piły - wiem bo regularnie zmieniam. Conajmniej raz w roku kupuję nową ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- W sumie to mam kosiarkę NAC - i za***rdala aż miło - więc sam już nie wiem co o tym myśleć
  5. Ostatnio zakupiłęm nową Husqvarne - tragedia:facepalm::facepalm: Nasrane czujników itd itp no i ta opcja podłączenia do komputera to wogóle jakaś porażka. Poniekąd jest to wygoda przy serwisowaniu takiej piły no ale o byle co mogą się doj**ać i nie uznać gwarancji:doh:
  6. Dev powiedz mi , ze to jest jakis joke:polew::polew::polew:
  7. Ogrowi strzelają co chwile ale to chyba za karę, że pół roku felg szuka:decayed:
  8. Ja w tym roku na motor nie siadam i chyba już wogóle:kwasny:
  9. W PL max 9.5j z tego co kojarze:wink:
  10. No to byłby jedyny słuszny powód:decayed:
  11. Szymon zadaj sobie teraz pytanie!!!! Po co Ci RS6?
  12. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie spojrzałem:wink:
  13. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wtf?
  14. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z Gestapo w el. Euro 2016:kox: ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Fajna mamy grupe, jest szansa na 3 miejsce premiowane awansem:naughty:
  15. Zmiem najpierw avatar:decayed:
  16. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Sociedad leje Barce:facepalm:
  17. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co nie zmienia faktu, że pierwszej nie powinno być Bieniek:wink:
  18. Tiaaa Parę metrów od mojej chaty - jakbym wiedział to by się spota zrobiło i bym S6 oblukał
  19. Szymon wracajac z Wawy jechałes krajowa 8?
  20. Mam na miejscu ruch szyby podczas jazdy po dziurach:wink:
  21. A w mietku cls nic takiego nie ma miejsca:wink:
  22. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest i Szymek:wink:
  23. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real Ancelottiego dalby im rade:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.