Treść opublikowana przez Damian
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
W tym kraju nic sie nie zmieni do poki jakis pijak Tuskowi w dupe nie wjedzie..,.,....autem:decayed:
-
Piłka nożna
Dalej uwazam ze Moyes sie do tego nie nadaje:wink:
-
Orange A3 by fredi.master
Mega
-
Sylwester 2013/2014
Tvn i Kraków wymiataja:kox:
-
Piłka nożna
Jakby nie bylo wiekszych symulantow:decayed:
-
Piłka nożna
Ja chcialbym aby oba zespoly przegraly:decayed:
-
Gran Turismo 6
W gt6 tego nie ma
-
Gran Turismo 6
Panowie jak zainstalować GT6 na dysk żeby tak płyty nie męczyło? Nie ogarniam:wink:
-
Gran Turismo 6
Tez gram
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Powinno byc ok:kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dzięki Panowie:wink: Kupiłęm PS3:banan:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W gt5 fizyka jazdy itd itp jest slaba, a forza? Kto ma porownanie?
-
Piłka nożna
Moze w koncu Legia wskoczy tam gdzie jest jej miejsce:wink: W I lidze:kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jakis czas temu ps3 mi padlo i trza kupic nową ale moskala rycie bani sprawilo u mnie ciekawosc nad ta forza:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jakbyś znalazł 2 to daj znać
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A ja poprosze Hugo o podforum seata:grin:
-
Piłka nożna
:polew::polew:
-
Piłka nożna
k**wa Bieniek:facepalm::facepalm: Troche szacunku:decayed:
-
Piłka nożna
Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy Dokladnie. Obiektywnie i subiektywnie:wink: Moim zdaniem Barca City niestety nie przejdzie ale obym się mylił
-
Piłka nożna
i z powodu porażki z City tydzień temu o-6:facepalm: Kurde para Barca - City to będzie masakra:kox:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Czytam wlasnie Swiat wg Clarksona. Masakryczne teksty:polew:
-
Piłka nożna
City -Arsenal juz 5 - 2:kox:
-
Piłka nożna
Przerwany raczej. Ale City cisnie:kox:
-
Piłka nożna
Rzeznia:grin:
-
To było ogłoszenie jakich wiele… Z jednym „ale”
Malo zarobil Jozek Rok temu w Amsterdamie stalo b6 04r bex quattro. Po prostu piekna bo szwagíer ja ogladal bo tam pracuje ale wahal sie i ktos mu ja podkupil.. Stala za 4.5k euro a na alľegro poszla za 38tys:wink: