Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wenger to ma jakieś dziwne spojrzenie na swój zespół (nic mu nie ujmująć). MA chyba jakiś kompleks bo k**wa raz się przejechał na transferze super gwiazdy ligi francuskiej (Szamak czy jak to się tam pisało:decayed:) a później pomimo wszystko kupił Giroud:doh: Jak dla mnie to mało który francuski napadzior sprawdzi się w EPL - prędzej w Hiszpanii ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- :kox: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- BTW Arsenal nie ma szans na mistrzostwo w tym roku - po takiej pierwszej części sezonu - patrząc na ich skład i kontuzje - ich forma może iść tylko w dół ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- I bym zapomniał o najważniejszym - Cetnarski w Widzewie:polew::polew:
  2. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Po h*j Arşenalowi ten mosiek?
  3. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale to sa dobre pytania :naughy:
  4. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A jakie bys chcial? Jak ma na imie Cristiano Ronaldo?
  5. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    8:kox:
  6. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Watpie zeby Messi odszedl, nawet jesli zaplaca klauzule:wink:
  7. Ja jechalem c63 amg:kox:
  8. Hugo luz, To o czym pisalem mozna wprowadzic w kazdej chwili:wink:
  9. Ja spokojnie moge o 2s zejsc Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 23:03 ---------- Hyhy k**wa:decayed: Ale mi sie GTRem R35 za***iście lata:kox: a honda hsv wymiata:kox::kox:
  10. Trza wprowadzic obowiazkowe wklejaníe linku do aukcji/ogloszenia i bedzie spokoj bo o nowym trybie forum ogloszen Hugo pisze juz od 2óch lat:wink:
  11. i ten jefo fotoradar - przehuj
  12. Byś się wstydził takie ujebane auto pokazywać
  13. Teraz na Spa latam Peugeotem tym wyscigowym dostepnym w autach zastepczych 2.06,546:decayed:
  14. Wandej w slsie 11 amg na monzy bez szykan 1.37 jest nierealna:decayed:
  15. Ja na bank kupie ps4 tylko dla gt7:kox:
  16. Widac ze dostawal regularny wp***dol bo ma duza truskawe:decayed:
  17. Damian odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    Dobry Tolek nigdy nie jest zly:wink:
  18. Zycie to nie jebajka Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora
  19. :banan: Oglądał ktoś nowe paranormal activity?
  20. Dlatego ja płacę najniższe składki do ZUS a na własną emeryturę sam sobie odłoże i będę pewien, że mnie nikt nie wydyma - no chyba, że inflacja:decayed:
  21. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  22. Wal w inny kolor:naughty:
  23. Jeszcze 3tyg:decayed: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Golf 7 gti?
  24. A ja mam to w hu@u bo jak Bóg da i dozyje wieku emerytalnego (na ta chwile 67lat) to i tak Zus i Ofe padna i fige dostane albo podniosa wiek emerytalny do 95lat:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.