Treść opublikowana przez Damian
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron u mnie w miescie jezdzi czarny sedan b8 na tym kole:wink: Robi robote to kolo:wink:
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja mialem murarzy/tynkarzy/akrobatow z okolic ale jakbym to robil jeszcze raz to zatrudnil bym firme z materialem i robota pod ktkucz bo tak to jest bieganina w h*j a czasem lepiej dac pare tysiecy wiecej i miec spokoj:wink: ---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ---------- Tadam Robilem tak jak oni:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Śkąd ja to znam - dasz rade:banan:
-
Piłka nożna
CR7 ze złotą piłką - zasłużył jak nigdy:wink:
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Witam. Myślę, że założenie tego wątku ma jak najbardziej sens ponieważ ostatnio zauważyłem na forum dużo innych topików o podobnej tematyce (w tym dwa moje:decayed:) Może akurat ktoś komuś pomoże lub podpowie jakies rozwiązania:wink:
-
Z czego zrobić szablon na otwor w stropie fi 150cm
Drzwi juz w garazu wykules?
-
Piłka nożna
Ale mi tego chlopa szkoda:kwasny::kwasny: Ciężko chory Vilanova na trybunach
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
:kox:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Fajne kolka:banan:
-
[ALL B5] Audi S4
Dobrze ze sie w oczy nie rzuca:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak to nie? Ja dostalem zwrot połowy Vatu z faktur na materialy.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Takze tego:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
8J + 9j bedo:decayed:
-
Piłka nożna
Atletico - Barca:kox:
-
Piłka nożna
W sobote bedzie mecz :kox::kox:
-
Pleśn,grzyb w domu wasze sposoby?
Ocieplic blok:decayed:
-
Piłka nożna
Stanley chodzi mi o to ze Moyes jest za slaby, Everton pod reka Martineza tez gra lepsza pilke Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora
-
Piłka nożna
tylko spokój może nas uratować Japierdolem:polew::polew:
-
Wasze ulubione gry na PC + gry warte zagrania
Skyliner grasz w PESa? Ja w tej grze poza menu taktycznym zadnych zalet nie widze:wink:
-
Piłka nożna
I tak i nie:decayed:
-
Piłka nożna
A mi sie wydaje ze im dluzej Messi bedzie gral tym bardziej bedzie gral glebiej bo rozgrywac akcje to on potrafi:wink:
-
Piłka nożna
Barca pewnie kupi SN ale ciekawe kogo:facepalm:
-
Piłka nożna
Bo real jest na Lewego za słaby:kox:
-
Gran Turismo 6
Sls amg gt3 '11
-
Gran Turismo 6
Pany ktory tor Wam najbardziej lezy? Mi Monza bez szykan Przejedzcie ja sls-em i wklejcie czasy:kox: