Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Raul Madryt:polew:
-
Piłka nożna
Jeszcze 3.5 godzinki ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- Real w plecy:decayed:
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Miszcz:kox:
-
Teoria spisku? Czy warto wymieniać olej w silniku?
Cabanmata?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Donre znajomosci Krychy i Hugo od razu sprawily ze posty zniknely:decayed:
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Ja pierd^&r. Miazga:facepalm:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Przeciez to jest fszystko VT:facepalm:
-
Blachodachówka - która godna polecenia?
Bierz Rukki i będziesz zadowolony, nawet 30lat gwarancji albo i więcej. Z góry Ci odradzam Pruszyńskieo bo zamówiłęm od niego 500m2 blachotrapezu na pokrycie hali i prawie w 10% arkuszy były dziury i rdza:decayed:
-
Piłka nożna
Skromnis psze.uj:decayed:
-
Piłka nożna
Atletico Madryt mistrzem. Osobiście mimo wszystko bardzo się z tego cieszę, zasłużyli najbardziej na ten tytuł, to jak walczyli dzisiaj, i podczas całego sezonu...coś pięknego. Jest jednak jakaś sprawiedliwość na tym świecie. Następny taki sukces, zapewne szybko im się nie powtórzy (chociaż jest jeszcze LM). Co do Messiego...szkoda nawet pisać, każdy kto nie jest zaślepiony miłością do niego, wie jak zagrał, nie ma co opisywać. Natomiast chciałbym zobaczyć teraz miny ludzi, którzy go tak bardzo bronili, którzy pisali, że ta podwyżka mu się należy, że udowodni to już w meczu z Atletico, wieszczyli walkę o KS do końca sezonu...czego on miał nie zrobić. Jakieś hattricki z Elche, następnie z Atletico. Gdzie tacy ludzie żyją, bo chyba nie na tym świecie. Gdzie była ta walka o tytuł dla Tito, o której przed meczem tak ładnie opowiadał. Sądzę, że po takim "świetnym meczu" Messiego, jak ten dzisiejszy, zarząd powinien się już teraz zastanowić nad kolejną podwyżką dla Leo, bo chyba jednak te 20mln + 5, to za mało dla niego, i może tak z 50mln go zadowoli, i zachce mu się wtedy choć trochę pobiegać po boisku i powalczyć...Chociaż zaraz, przecież to wszystko przez Mundial. ;] Dobrze powiedziane:wink:
-
Piłka nożna
Zycie Kamyk:wink:
-
Piłka nożna
Ale wjebal
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie wy latacie rowerami więc mam do Was pytanie. Musze kupić chrześniakowi rower na przyszłą niedziele i czy takie coś podejdzie i czy pasuje dla chłopaka z taką ramą? On innej nie chce: Rower maxim MC 1.3 26", miejski 2013
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
- Piłka nożna
To jest normalnie jakaś masakra:decayed: Za tydzień wszystko będzie jasne- Piłka nożna
Kamyk a Mundial to nie top futbol? ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- Wg mnie to oni moga grac tylko gorzej:naughty:- Piłka nożna
Roznie moze byc:wink:- Piłka nożna
Real wtopil:kox:- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
K i b e l- Piłka nożna
- Piłka nożna
Kamyk takiej koncowku sezonu jak dwa lata temu to nigdy juz nie bedzie- Piłka nożna
Real na bank ktorys mecz wtopi. Czuje to:grin:- Piłka nożna
Kurna gdyyby Cristiano nie strzelil:facepalm:- Piłka nożna
Levante - atletico 2-0:kox:- Piłka nożna
Smiechu warte Alexis mialby odejsc z Barcy w momencie gdy rozegral najlepszy sezon:grin: - Piłka nożna