Treść opublikowana przez sławek85
-
Wypadanie zapłonów i trzęsie całym autem w A4 B7 1.8T
sprawdż katalizator .morze być zapchany i dla tego wchodzi w tryb awaryjny
-
Opinie o oleju POM
Co sądzicie o oleju marki POM4w40 i czym się różni od oleju POM5W40 EXTREME? Czy ktoś z was go używa ?
-
Wymiana rozrządu - procedura
witam , mam pytanie do was czy jest ktoś ustawi rozrząd na blokadach w mazowieckim lub lubelskim . dzwoniłem do sulejówka tam gdzie kiedyś to robiłem to powiedzieli mi ze już nie bawią się w takie rzeczy .
-
witam . panowie mam pytanie odnośnie tego błędu
Silnik regulacyjny pokrywy ciśnienia spiętrzania V71 Silnik regulacyjny pokrywy ciśnienia spiętrzania (V71). Zablokowany lub bez napięcia. Usterka mechaniczna. Dolna wartość skrajna przekroczona. Wadliwy. co to jest i gdzie się znajduje
-
Wymiana rozrządu - procedura
części 1000zł robocizna od 450 do 700 jesteś z warszawy do w Sulejówku zrobią ci konkretnie do pozycji 0 w grupie 93 nie daj się naciągnąć
-
Dziwna sprawa
Urwany kawałek katalizatora który stukał. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwna sprawa
Jeszcze nie podłączyłem ale miałem softa zrobione bo dwa katalizatory wycięte i tylko dwa zostało. To mnie dziwi że wogóle tłumnikiem właśnie od strony kierowcy para nie leci i jest zimy tylko jednym. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Sprawa ogarnięte Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
wysypał mi się prekat i zapchał jedną stronę tłumnika
Panowie wysypał mi się prekat i zapchał jedną stronę tłumnika . Co wstawić zamiast tego .? sondy wyłączone. Tłumnik przelotowy czy coś innego
-
Dziwna sprawa
Lub coś z katalizator się wypaliło i urwało Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Jeźdzę nim. Tylko biała para auto chodzi na wszystkie cylindry. W poniedziałek odkręce wydech i zobacz co tam się dzieje Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Co do oleju jest stan a asn ma tendęcjię że trochę tam łyka Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Panowie taka sytuacja. katalizator padł lu coś bo wogóle para z jedno tłumika nie leci i jest zimy Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Czy to możliwe? Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwna sprawa
Ale dał czego pękł.? auto chodzi normalnie Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwna sprawa
Panowie czy ktoś może pomóc . Mianowicie dziś wyszedłem z pracy odpaliłem auto i było ok. Pochodziło na wolnych obrotach przejechałem około 18km spokojnie około 100km/h gdy zajechałem do domu i otwierałem bramę usłyszałem dziwne stukanie . zajechałem do garażu przy dodaniu gazu auto kulało i a stukanie było tylko na wolnych obrotach .dzwię ten dochodził od strony kierowcy na wysokości nadkola lub kolektora wydechowego . wyglądało to tak jak by się urwał zawór czy coś wpadło do cylindra . auto zapaliłem i zgasiłem parę razy . zaczeło dymić na niebiesko jak by olejem .włączyłem jeszcze raz auto i gdy pracowało podniosłem stronę od kierowcy by zobaczyć co się tam dzeje . auto postało na lewarku około 2 min dałem ze dwa razy gazu i przestało stukać . gdy opuściłem je to stuki przeniosły się w okolicę katalizatora .auto przestało dymić na niebiesko . i gdy dawałem gazu to tylko stukało i na wolnych obrotach trochę . po gazowałem do 3tyś i stuki ustały i jest cisza nic nie stuka auto nie dymi chodzi równo i zbiera się normalnie . dawa miesiące temu zmieniałem uszczelki pod kolektorem wydechowym . oleju jest stan i płyn ok jest. co się działo. OPINIE I DOMYSŁY MILE WIDZIANE
-
poliuretan czy ktoś stosował ?
Panowie czy ktoś z was stosował poliuretan w swoim zawieszeniu A4 B6 quattro . Jak się to spisuje i czy możecie polecić jakąś firmę http://poliuretany.olkusz.pl/pl/i/Qdure-flex/13 znalazłem coś takiego
-
Valtek 32 opinie
Miałem hane ale padły i to mi wciśnieli dzisiaj. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Pojadę w poniedziałek i nie wymienną bo szarpie trochę Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Mam pytanie czy podlegaj on wymianie Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Panowie a czy Hana wtryskiwacze da się wyczyścić i czym Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
Valtek 32 opinie
Co powiecie mi o tych wtryskiwaczach. Czy pasują do mojego silnika? Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
-
jaki olej i co ile km
panowie mam do was pytanie . czy wymienia się olej w manualnej skrzyni biegów i w dyferencjale . co ile Km jaki olej . ile oleju do skrzyni 6biegowej manualnej i ile do dyferencjału ?
-
ceramizer prawdy i mity
czyli porównywalne produkty ?
-
ceramizer prawdy i mity
co jest lepsze ceramizer czy LM Ceratec czym się różnią ?
-
ceramizer prawdy i mity
LM Ceratec ile tego wlaliście do silnika ASN?
-
ceramizer prawdy i mity
czyli czekamy nadal na efekty . kto może polecić jakiej marki kupić ceramizer?
-
ceramizer prawdy i mity
no i jaki ceramizer stosujecie w swoich silnikach. chodzi mi o markę
-
ceramizer prawdy i mity
czyli czekamy na efekty ceramizera
-
ceramizer prawdy i mity
czekamy aż ktoś z was przetestuje na swoim aucie i wypowie się . Przed zalaniem ceramizera przydało by się zmierzyć ciśnienie na cylindrach i w silniku
-
ceramizer prawdy i mity
czyli jednym słowem to lipa .Mój kolega wlał to do swojego 1.8 a4b5 zobaczymy jaki u niego będzie efekt
-
ceramizer prawdy i mity
Panowie co wiecie o ceramizerze ? czy koś go stosował i jaki efekt?
-
Kłopoty z olejem
Panowie mam pytanie .Mam obecnie zalany olej w aucie valvoline 5w40 max live czas zmienić bo już 10 tyś nalatane . Teraz moje pytanie czy pozostać przy tym czy zmienić np na Motul 8100 x-clean 5w40 czy to coś zmieni? mniej będzie łykał oleju?