Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sławek85

  1. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    panowie do asn wchodzi 6.3 litra oleju teraz pyatnie czy to do max na czy 3/4 bo mój bagnet mnie denerwuje
  2. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    to co piszesz to po dwe sztuki jest bo znalazłem to
  3. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    nom ale jak to wszystko znaleść ? numery i kupić
  4. sławek85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    wszystkie wytniesz i co w ich miejsce wstawisz ?
  5. sławek85 odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    panowie a jak katalizatory wytniemy wszystkie to czy zmieni się kolor spalin co daje nam to ze katy są co zatrzymóją a co pozwalają by uleciało w atmosferę ?
  6. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie mam pytanie do was . Czy jest takie coś jak bagnet serwisowy ? i czy np do mnie dało radę go dokupić . jaki kosz tego badnetu jeśli ktoś z was go kupował
  7. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    a czy będzie różnica jak będzie dwa tłumnilki przelotowe a cztery zamiast katalizatorów chodzi im o dzwiek wydechu?
  8. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    wyciołeś środek i zaspawłeś?
  9. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    fajnie a czy da się kupić coś takiego np w internecie ?
  10. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    a jak ty masz u siebie zrobione?
  11. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    ja też mam tylko dwa ale jak i te się zapchały to coś trzeba tam wspawać zostały tylko te które są naj bliżej silnika
  12. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    http://allegro.pl/tlumik-przelotowy-w-obudowie-katalizatora-fi-45mm-i5123358441.html lub taki tłumniki . czy ten będzie dobrym rozwiązaniem?
  13. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    panowie co będzie lepsze zamiast katalizatorów strumiennice czy tłumniki przelotowe . jakie byłu by najlepsze ? np http://allegro.pl/tlumik-przelotowy-strumienica-45mm-katalizator-krk-i5104923270.html
  14. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    panowie a czy aso vw morze nam wymienić cewki czy te które mają umowę za audi . np mnie odesłali do aso audi
  15. jeśli to ten co na zdjęciu to asn
  16. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    panowie a jak wytne katalizatory to w mieisce ich strumiennica podejdzie?
  17. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    co do cewek czy tylko aso audi morze wymienić mi cewki czy ogólnie serwis z grupy vw . jeśli auto podlega akcji serwisowej czy mają obowiązek to zrobić jeśli się zgłosze?
  18. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    usuniecie w własnym zakresię dam radę jak cos gorzej z ecu ale znam gościa który to ogarnie . a będzie chodzić bez katakizatora czy to zaszkodzi?
  19. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    wymienić katalizatory?
  20. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    wałek jest ok klapki są wszystkie dział poprawnie. 4tyś jest ok ale wyrzej cieszko w obroty wchodzi . na biegu jałowym jest ok.teraz katy do sprawdzenia . jak je wyczyścić wypalić czy całkiem wywalić ?
  21. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    a jak sprawdzić zapchane katalizatory ? dodam ze dwa mam usunięte zostały te przy silniku
  22. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    aby oddzielić trzeba podwarzyć czymś? miedzy tymi dwoma częściami są jakięś jeszcze inne części ?
  23. sławek85 odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    podepne się pod temat u mnie też zaczeło się to dziać . jak zdemątować ten wałek w kolektorze by nie demątować pasa przedniego . ? da się te gruszki odpiąć od wałka?
  24. najpierw zrób test CO2 i wszystko będzie wiadomo.
  25. sławek85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    panowie mam pytanie .czy wie ktoś jak śruba jest od wlewu oleju do skrzyni i stanem zarazem . chciałrm dokupić bo moja jest już troszkę umielona . czy to taka sam jak do upustu A4 b6 3.0 manual 6 biegowy quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.