Treść opublikowana przez sławek85
-
Kłopoty z olejem
panowie do asn wchodzi 6.3 litra oleju teraz pyatnie czy to do max na czy 3/4 bo mój bagnet mnie denerwuje
-
Zaworek zwrotny
to co piszesz to po dwe sztuki jest bo znalazłem to
-
Zaworek zwrotny
nom ale jak to wszystko znaleść ? numery i kupić
-
Walka z ustawieniem rozrządu
wszystkie wytniesz i co w ich miejsce wstawisz ?
-
wypadanie zapłonu szarpanie
panowie a jak katalizatory wytniemy wszystkie to czy zmieni się kolor spalin co daje nam to ze katy są co zatrzymóją a co pozwalają by uleciało w atmosferę ?
-
Bagnet serwisowy?
Panowie mam pytanie do was . Czy jest takie coś jak bagnet serwisowy ? i czy np do mnie dało radę go dokupić . jaki kosz tego badnetu jeśli ktoś z was go kupował
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
jeśli to ten co na zdjęciu to asn
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
- Brak mocy
-
Kompresja w układzie chłodzenia [ASN]
najpierw zrób test CO2 i wszystko będzie wiadomo.
-
Śruba skrzyni
panowie mam pytanie .czy wie ktoś jak śruba jest od wlewu oleju do skrzyni i stanem zarazem . chciałrm dokupić bo moja jest już troszkę umielona . czy to taka sam jak do upustu A4 b6 3.0 manual 6 biegowy quattro