Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sławek85

  1. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    czyli wyłączamy tylko te grzałki razem z ostatnimi sondami
  2. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie jeste umówiony za tydzień na wyłączenie sond z ecu i mam do was pytanie. Jak on to robi zmienia wartości czy całkiem wyłancza czytałem na forum ze są tam jakieś grzałki i ze je też trzeba wyłączyć . do czego one tam są cena jaką mi powiedzał za usługę to 300zł.
  3. a na GPS tyle ci pokazuje? bo z licznikami jest róznie. niech ktoś jeszcze się wypowie kto ma 6 skrzynię i quatrro
  4. u mnie jest 118km/h z tego co pamiętam ale zrobię fotkę i wstawię
  5. sławek85 odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    panowie a w tym zaworze podciśnienia powinien być olej a nawet za nim w stronę przepustnicy?
  6. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    troszkę się zejdzie bo auto ogólnie jest sporadycznie używane bo na codzień jest firmowe a poza tym urlop się zaczyna jak wróce z wakacji to ruszę temat . Jak wymienie to napiszę jakie są efekty
  7. sławek85 odpowiedział(a) na Deli93 temat w 3.0
    sprawdz zawór odmy jak nie dymi na niebiesko na zimnym lub ciepłym to gdzieś ci ucieka
  8. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    one są z aso czy normalnie sklep .?
  9. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    nie wiem za bardzo ale czytałem na forum ze do asn lepsze są czerwone a co do zaworu jest nowy i przewody czyste
  10. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    ok. a jak z uszczelkami po kolektor ssący z aso czy inne ?wiem ze czerwone . chodzi ci o odpowietrzanie bloku silnika czy tą puchą po kolektorem ?
  11. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie mam do was pytanie. Czeka mnie wymian zaworów zwrotnych ( 059103175F ) i do tego oringi ( N90740801 ) czy wymienać też dyszę wtrysku oleju ( 078115540F ) czy sobie darować . Czy ktoś z was to robił co jeszcze wymieniał?
  12. sławek85 odpowiedział(a) na oksa55 temat w 3.0
    co było przyczyną ?
  13. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    jak zmienisz te zawory to zawiadom czy coś się zmieniło na lepsze czy zawory ciszej chodzą itd
  14. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    ktoś z forum mymieniał te zawory zwrotne ?
  15. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    zrobi mi ktoś zdjecie swojego bagnetu olejowego z (ASN) i niech zaznaczy kąkretnie gdzie jest max
  16. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    u mnie nie ma takiego dzwięku na zimnym silniku tylko na ciepłym i to czasem
  17. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    cena takiego zestawu ?
  18. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    zastanawia mnie to czy w aso powiedzieli by coś na ten temat wybieram się na wymianę cewek w ramach akcji serwisowej więc mogli by się cos wypowiedzieć
  19. sławek85 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    a czy da się gdzieś te tłumniki dokupić przelotowe . ktoś poleci jakiś sklep z takowymi . co do wyjęcia to w manual quatrro raczej nic nie trzeba opuszczać z tego co widziałem u siebie .
  20. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    pomogło to komuś ? co się stało po wymianie?
  21. sławek85 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    zmieniał ktoś te zawory zwrotne oleju . pomaga to ?
  22. sławek85 odpowiedział(a) na CzarnyAudiA4 temat w 3.0
    tak . najpierw był zmiennik ale rok i to samo było ori jak narazie działa
  23. sławek85 odpowiedział(a) na CzarnyAudiA4 temat w 3.0
    miałem to samo bedzie się to powtarzało aż całkiem się zapali i nie zgaśnie i tak do wymiany pójdzie. podruba 90zł z tego co pamietam a orginał 250 hella jak się nie myle
  24. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    jedyna rada pomalować np jaką farbą co wytrzyma tenperaturę i olej
  25. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    z czarnego plastiku niestety .w (ack)j był lepszy mojm zdaniem . max to pierwsza grube wciecie pod kulką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.