Treść opublikowana przez sławek85
-
Jak wyłaczyć sondy z ECU?
czyli wyłączamy tylko te grzałki razem z ostatnimi sondami
-
Jak wyłaczyć sondy z ECU?
Panowie jeste umówiony za tydzień na wyłączenie sond z ecu i mam do was pytanie. Jak on to robi zmienia wartości czy całkiem wyłancza czytałem na forum ze są tam jakieś grzałki i ze je też trzeba wyłączyć . do czego one tam są cena jaką mi powiedzał za usługę to 300zł.
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
a na GPS tyle ci pokazuje? bo z licznikami jest róznie. niech ktoś jeszcze się wypowie kto ma 6 skrzynię i quatrro
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
u mnie jest 118km/h z tego co pamiętam ale zrobię fotkę i wstawię
-
drgania na wolnych obrotach
panowie a w tym zaworze podciśnienia powinien być olej a nawet za nim w stronę przepustnicy?
-
Zawory zwrotne oleju?
troszkę się zejdzie bo auto ogólnie jest sporadycznie używane bo na codzień jest firmowe a poza tym urlop się zaczyna jak wróce z wakacji to ruszę temat . Jak wymienie to napiszę jakie są efekty
-
A4 B6 3.0 V6 ASN bierze olej
sprawdz zawór odmy jak nie dymi na niebiesko na zimnym lub ciepłym to gdzieś ci ucieka
-
Zawory zwrotne oleju?
one są z aso czy normalnie sklep .?
-
Zawory zwrotne oleju?
nie wiem za bardzo ale czytałem na forum ze do asn lepsze są czerwone a co do zaworu jest nowy i przewody czyste
-
Zawory zwrotne oleju?
ok. a jak z uszczelkami po kolektor ssący z aso czy inne ?wiem ze czerwone . chodzi ci o odpowietrzanie bloku silnika czy tą puchą po kolektorem ?
-
Zawory zwrotne oleju?
Panowie mam do was pytanie. Czeka mnie wymian zaworów zwrotnych ( 059103175F ) i do tego oringi ( N90740801 ) czy wymienać też dyszę wtrysku oleju ( 078115540F ) czy sobie darować . Czy ktoś z was to robił co jeszcze wymieniał?
-
Zmienne fazy rozrządu ASN
co było przyczyną ?
-
ASN brak reakcji gruszek
jak zmienisz te zawory to zawiadom czy coś się zmieniło na lepsze czy zawory ciszej chodzą itd
-
ASN brak reakcji gruszek
ktoś z forum mymieniał te zawory zwrotne ?
-
Kłopoty z olejem
zrobi mi ktoś zdjecie swojego bagnetu olejowego z (ASN) i niech zaznaczy kąkretnie gdzie jest max
-
ASN brak reakcji gruszek
u mnie nie ma takiego dzwięku na zimnym silniku tylko na ciepłym i to czasem
-
ASN- jakie tlumiki?
cena takiego zestawu ?
-
ASN brak reakcji gruszek
zastanawia mnie to czy w aso powiedzieli by coś na ten temat wybieram się na wymianę cewek w ramach akcji serwisowej więc mogli by się cos wypowiedzieć
-
Opinie o silniku i koszty
a czy da się gdzieś te tłumniki dokupić przelotowe . ktoś poleci jakiś sklep z takowymi . co do wyjęcia to w manual quatrro raczej nic nie trzeba opuszczać z tego co widziałem u siebie .
-
ASN brak reakcji gruszek
pomogło to komuś ? co się stało po wymianie?
-
ASN brak reakcji gruszek
zmieniał ktoś te zawory zwrotne oleju . pomaga to ?
-
kontrolka olej sensor
tak . najpierw był zmiennik ale rok i to samo było ori jak narazie działa
-
kontrolka olej sensor
miałem to samo bedzie się to powtarzało aż całkiem się zapali i nie zgaśnie i tak do wymiany pójdzie. podruba 90zł z tego co pamietam a orginał 250 hella jak się nie myle
-
Kłopoty z olejem
jedyna rada pomalować np jaką farbą co wytrzyma tenperaturę i olej
-
Kłopoty z olejem
z czarnego plastiku niestety .w (ack)j był lepszy mojm zdaniem . max to pierwsza grube wciecie pod kulką