Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sławek85

  1. sławek85 odpowiedział(a) na jordan233 temat w 3.0
    pierścienie olejowe morze zapieczone są
  2. panowie miałem to samo na bagnecie był max a pokazywało na wyświetlaczu min oil sprawcie wiązkę od czujnika i czy nigdzie nie masuje wam przewód lub czujnik co od czujnika kosztuje 220 zł Hella przynajmniej ja za tyle go kupiłem
  3. oczywiście rozrząd ustawiałeś na blokadach?
  4. robiłeś jedną stronę czy dwie ? jaki koszt i co konkretnie zmieniłeś chodzi mi o części ?
  5. A czy do mnie tez taki podejdzie LHM czy ori lepszy będzie?
  6. motul lub valvoline ja mam zalany ten drugi i jest ok.
  7. tym bardzej jak ci płyn nie ubywa to nie morze być to uszczelka po prostu jak kolega wircik pisze powodem są krótkie odcinki olej się nie rozgrzewa dla tego tak masz ja zmieniłem olej z 10w40 na 5w40 przy okazji wyczyszczona została miska olejowa i smok no ni nie mam już tego nalotu ( parafiny) dokładniej
  8. miałem tez tak jak ty sławku ale to nie była wina uszczelki zmień olej i będzie dobrze
  9. I na jakie usterki natrafiłeś podczas wymiany?
  10. sławek85 odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    A jak sprawdzić czy koła faz rozrządu działają poprawnie ?
  11. sławek85 odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Tylko jak go ustwić poprawnie jak nawet na blokadach żle wychodzi z tego co piszecie?
  12. sławek85 odpowiedział(a) na benyA4 temat w 2.0
    w 3.0 ta rurka jest od pompy powietrza wtórnego o ile dobrze pamiętam
  13. rozrząd kompletny to około 1100zł do tego te uszczelki i symeringi to około 80zł a robocizna 400zł ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- uszczelki w aso a rozrząd w sklepie rolki i napinacze firmy INNA pasek GATES a pompa wody HEPU
  14. jak ja to robiłem to zapłaciłem 400zł ale wymieniałem uszczelkę metalową i oringi z symeringami ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- wszystko co jest możliwe pod wariatorami
  15. to zależy ile ci cieknie ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- no i dowiedz się co ci się tam przytkało ze się słabo wkręcał
  16. tak właśnie z pod tego symeringu leci lub dalej z pod oringu lub uszczelki nie wiem jaką mam wartość w grupie 93 ale jak znajdę chwilę to zobacze
  17. do tego potrzebna będzie jedna uszczelka metalowa 35 do tego symeringo około 30zł i oring10 na kółko sprawdż czy pierścienie hakujące są całe kup na aso te części ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- i będzie sucho jeśli nastawnik fazy rozrządu jest dobry. u mnie tez ciekło zmieniłem te rzeczy i jest sucho ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- dopytaj go co u ciebie było zapchane ze faza się nie zmieniała
  18. tam masz oringi i uszczelka metalowa nic więcej jak masz eteke to zaznacz z czego ci cieknie ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- i zapytaj go co takiego się zapchało dokładnie
  19. Jak do tego odszedłeś ze to czujnik . vag coś pokazał?
  20. sławek85 odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Zdjęcie by się przydało tego
  21. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    do jakich wniosków doszedłeś ?
  22. Mowa o zaworze na odmie . Jak ściągniesz osłonę przepustnicy to znajduję się właśnie koło niej
  23. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a co robiłeś już w tym temacie? ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- morze jakoś dojdziemy do przyczyny takiego zachowania silnika.
  24. lub mikro włącznik w klamce się przycina u mnie tak było
  25. To cena za samą felgę czy razem? ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Felgi aluminiowe AUDI 5x112 7,5x17 ET45 (3649758011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie właśnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.