Treść opublikowana przez sławek85
-
Pożera olej - pomocy.
pierścienie olejowe morze zapieczone są
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
panowie miałem to samo na bagnecie był max a pokazywało na wyświetlaczu min oil sprawcie wiązkę od czujnika i czy nigdzie nie masuje wam przewód lub czujnik co od czujnika kosztuje 220 zł Hella przynajmniej ja za tyle go kupiłem
-
wymiania uszczelki pod głowica
oczywiście rozrząd ustawiałeś na blokadach?
-
wymiania uszczelki pod głowica
robiłeś jedną stronę czy dwie ? jaki koszt i co konkretnie zmieniłeś chodzi mi o części ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
A czy do mnie tez taki podejdzie LHM czy ori lepszy będzie?
-
wymiania uszczelki pod głowica
motul lub valvoline ja mam zalany ten drugi i jest ok.
-
wymiania uszczelki pod głowica
tym bardzej jak ci płyn nie ubywa to nie morze być to uszczelka po prostu jak kolega wircik pisze powodem są krótkie odcinki olej się nie rozgrzewa dla tego tak masz ja zmieniłem olej z 10w40 na 5w40 przy okazji wyczyszczona została miska olejowa i smok no ni nie mam już tego nalotu ( parafiny) dokładniej
-
wymiania uszczelki pod głowica
miałem tez tak jak ty sławku ale to nie była wina uszczelki zmień olej i będzie dobrze
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
I na jakie usterki natrafiłeś podczas wymiany?
-
wypadanie zapłonu szarpanie
A jak sprawdzić czy koła faz rozrządu działają poprawnie ?
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Tylko jak go ustwić poprawnie jak nawet na blokadach żle wychodzi z tego co piszecie?
-
Co to za rurka ??
w 3.0 ta rurka jest od pompy powietrza wtórnego o ile dobrze pamiętam
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
rozrząd kompletny to około 1100zł do tego te uszczelki i symeringi to około 80zł a robocizna 400zł ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- uszczelki w aso a rozrząd w sklepie rolki i napinacze firmy INNA pasek GATES a pompa wody HEPU
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
jak ja to robiłem to zapłaciłem 400zł ale wymieniałem uszczelkę metalową i oringi z symeringami ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- wszystko co jest możliwe pod wariatorami
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
to zależy ile ci cieknie ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- no i dowiedz się co ci się tam przytkało ze się słabo wkręcał
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
tak właśnie z pod tego symeringu leci lub dalej z pod oringu lub uszczelki nie wiem jaką mam wartość w grupie 93 ale jak znajdę chwilę to zobacze
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
do tego potrzebna będzie jedna uszczelka metalowa 35 do tego symeringo około 30zł i oring10 na kółko sprawdż czy pierścienie hakujące są całe kup na aso te części ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- i będzie sucho jeśli nastawnik fazy rozrządu jest dobry. u mnie tez ciekło zmieniłem te rzeczy i jest sucho ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- dopytaj go co u ciebie było zapchane ze faza się nie zmieniała
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
tam masz oringi i uszczelka metalowa nic więcej jak masz eteke to zaznacz z czego ci cieknie ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- i zapytaj go co takiego się zapchało dokładnie
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
Jak do tego odszedłeś ze to czujnik . vag coś pokazał?
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Zdjęcie by się przydało tego
-
Zaworek zwrotny
do jakich wniosków doszedłeś ?
-
Zasysanie powietrza przez wlew oleju
Mowa o zaworze na odmie . Jak ściągniesz osłonę przepustnicy to znajduję się właśnie koło niej
-
Zaworek zwrotny
a co robiłeś już w tym temacie? ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- morze jakoś dojdziemy do przyczyny takiego zachowania silnika.
-
brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona
lub mikro włącznik w klamce się przycina u mnie tak było
-
ile może być warte
To cena za samą felgę czy razem? ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Felgi aluminiowe AUDI 5x112 7,5x17 ET45 (3649758011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie właśnie