Treść opublikowana przez sławek85
-
Czujnik pedału sprzęgła?
Powiedz mi z kąt masz ETKE?
-
Czujnik pedału sprzęgła?
Ile kosztuje czujnik pedału sprzęgła? numer katalogowy poproszę
-
Czy te kocki sa dobre?
Panowie czy ktoś maił do czynienia z klockami firmy TEXTAR. Czy ich jakość jest dobra? Proszę o opinie
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
U mnie jeszcze jest tak ze czasem jest ok a czasem tak jak by coś się przycinało ale to sporadycznie.Czy wszystkie zaworki są takie same czy indywidualnie każdy zaworek trzeba dobierać pod względem modelu czy rodzaju silnika lub pompy wspomagania? Jak by ktoś miał numer katalogowy do A4 B6 3.0i to też bym poprosił.
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
Panowie też ma tak ze na zimnym jest ok a na rozgrzanym już ją słychać a co do stukania to sprawdz krzyżak na kolumnie kierowniczej bo morze być wyrobiony. Czy wymian tego zaworka pomoże ? Też mi się pieni czasem ale słychać ja tylko na wolnych obrotach
-
Ile kosztują klocki hamulcowe?
Dziękuje za odpowiedz w tym temacie. Na pewno będę zakładał coś z wyższej półki a co do tarcz do tarcz to zmienię na większe jak coś przy następnej wymianie klocków.
-
Ile kosztują klocki hamulcowe?
Witam. Ile mogą kosztować klocki hamulcowe na przód do A4 b6 3,0 chodzi mi np o orginalne lub coś z lepszych. Takie by się nie sypały na felgi i by nie piszczały
-
Jakiego użyć preparatu?
To wyślij link tego produktu
-
Jak zmienić język w fis?
Nie no vag się znajdzie. Dziękuje
-
Czujnik zurzycia klocków
Panowie mam pytanie. Czy czujniki zużycia klocków są tylko na przednich klockach czy i na tylnich też w audi A4 B6 3.0i quattro manual?Dziś jechałem i po hamowaniu na kałuży zaświeciła się ikonka sygnalizująca zużycie klocków. Czy morze być wina wody która sie tam dostała?
-
Jak zmienić język w fis?
kurcze i tylko vagiem da się zmienić niczym więcej?
-
Jak zmienić język w fis?
A na polski się nie da?
-
Jak zmienić język w fis?
Zastanawia mnie czy dało by radę na jeżyk polski?
-
Jak zmienić język w fis?
Panowie mam pytanie. Czy ktoś wie jak zmienić język komunikatów wyświetlających się na fis.Czy da się to zrobić to bez podłończenia do komputera? Chodzi mi o to ze jak mam {np ikonkę sygnalizującą słabe ciśnienie to nie wyświetla się OIL tylko HULTE } chciał bym to zmienić np na niemiecki jak się da. Fis jaki jest u mnie nie ma kolorowego wyświetlacza
-
Jakie postojówki?
ok dzięki wielkie ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- A ta barwa 6000 jest dopuszczalna? W modelu A4B6 jaka jest barwa w orginalnych xennonach?
-
Jakiego użyć preparatu?
a ten drugi jest gorszy?
-
Jakie postojówki?
Na allegro kupiłeś te xenony HID ?. Jeśli tak to wyślij link tych które kupiłeś .
-
Czy te opony są dobre?
Kupiłem auto na takich oponach.Szkoda by było zmieniać marki tym bardzej ze ma zawieszenie zmienione na jakieś inne. Poprzedni właściciel zmienił na takie jak jest w wersji S-line firmy ABT . Dodał mi nawet te co było wcześniej założone .
-
Jakie postojówki?
Tzn czy kupiłeś na allegro a jak tak to wyślij link
-
Jakie postojówki?
a widzisz dzięki . Ja mam inne i dla tego migają. ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- A jakie zastosować żarówki do soczewek żeby ładnie świeciły? Czy xenony się sprawdzają ? Mam u siebie lampy valeo soczewkowe ze spryskiwaczami. Też prosił bym o jakieś linki do. Napiszcie o tym jakie waszym zdaniem są naj lepsze z własnego doświadzczenia
-
Czy jest numer seryjny?
Jak znaleści to na jakiejś części np na chłodnicy
-
Czy jest numer seryjny?
Czy na chłodnicy znajduje się jakiś numer seryjny lub jakiś numer części? Jak tak to gdzie go szukać
-
Jakie postojówki?
Wyślij zdjęcie jakie masz u siebie lub link jak kupiłeś na necie
-
Jakie postojówki?
Mam takie i nadal migają
-
Czy te opony są dobre?
Mam takie 4 u siebie w aucie ale z przodu są już nie za ciekawe. Na zapasie jest nowa więc chcę dokupić jedną i było by super.