Treść opublikowana przez sławek85
-
Czy te opony są dobre?
Panowie mam pytanie . Czy te opony są dobre TOYO PROXES 235/45/17 R17. Chodzi mi o jakość
-
Wymiana szklanki?
Czyli jednak wymiana mnie czeka.Wiem już która nawet do wymiany. Cięszko będzie bo to trochę roboty będzie ale wiem ze warto.Ile na ASO morze kosztować wydechowa jedna szklanka? Silnik [ASN]
-
Ile powinno być wentylatorów ?
Mam klimę ,2strefową niby. Jak kolega napisał jest jeden wentylator i takie klapki przypominające żaluzje w miejsce drugiego wentylatora.Nic się dzieje z temperaturą latem czy zimą jest 90* i ani drgnie więcej. Nawet w korkach po warszawie latem było ok. Tylko teraz mi zaczeła przeciekać na złonczeniu i zastanawiam się czy to nie wina tego ze jest za mało o jeden wentylator? Chłodnica oczywiście do wymiany.
-
Wymiana szklanki?
SHELL HELIX ULTRA 5W40 taki jest zalany ale chyba bez wymiany się nie obejdzie
-
Wymiana szklanki?
Delikatnie słychać jedną szklankę. Jak na zimnym dopalam to nie ale jak postoj jakieś 30min po jeżdzie to przy odpaleniu stuknie ze 3 razy i cichnie.Czy wystarczy tylko jedną zmienić czy z jednego cylindra?
-
Urwany uchwyt.
Panowie mam pytanie. Mam podłokietnik z przodu ale mam urwane ten uchwyt do otwierania go . Jak go odchylam do tyłu to się otwiera i wszystko wypada. Da się dokupić sam uchwyt z tymi zamknięciami?
-
Ile powinno być wentylatorów ?
Nic się nie dzeję ale czy to jest normalne ze jest jeden tylko? Ile kosztowała by taka chłodnica z wentylatorami i sterownikiem?
-
Ile powinno być wentylatorów ?
Panowie mam pytanie .Czy w A4 B6 3.O i quattro w ręcznej skrzyni powinno być 2 wentylatory czy jeden ? Moje audi ma jeden duży wentylator i nic poza tym . Czy to normalne? Widziałem ze maja też i dwa . Auto było sprowadzone ze szwajcarji. Czy jak bym chciał zmienić na dwa to wystarczy podpiąć same wentylatory czy i sterownik też?
-
Wymiana szklanki?
Panowie mam pytanie. Czy przy wymianie szklanki trzeba ściągać pasek rozrządu czy wystarczy samą uszczelkę pod pokrywą zaworów? Silnik [ASN]
-
Jakiego użyć preparatu?
Panowie mam pytanie. Mam skórzaną tapicerkę i nie wiem jak o nią zadbać. Chodzi mi o jakiś dobry preparat.Czego użyć by było dobrze
-
Jak włączyć?
Czy ktoś wie jak włączyć spryskiwacze lamp w A4 B6? Morze to banalne ale nie za bardzo wiem jak bo wcześniej miałem C4A6 i tam tego nie było.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Panowie a 3.0 asn też podlega tej wymianie?
-
Głośny silnik.
Wiem co mogło być przyczyną. W tym nastawniku są 3 pierścionki olejowe i jeden z nich był pęknięty od strony głowicy dla tego olej uciekała zamiast w nim pozostać . Jutro się okażę. Nowy rozrząd założony ,nowy uszczelniacz na wałku z którego ciekło. Mam nadzeję ze ta naprawa coś da. Co myślicie o tym?
-
Wyciek po obudowie rozrządu
Z kąt kolega ma ten schemat . Chciał bym mu się lepiej przyjrzeć ale nie mogę bo jak powiększę to rozmazuje. Jakiś link by sie przydał lub lepsze zdjęcie
-
Wyciek po obudowie rozrządu
ale to w środku rozrządu był by olej ale bo nie ma tylko po obudowie leci. To z pod tego morze cieknąć Audi A4 A5 Q5 A6 3.0 3.2 fsi nastawnik napinacz (2943919101) - motoAllegro tylko nie wiem czy pod tym jest jakąś uszczelka
-
Wyciek po obudowie rozrządu
Witam drodzy klubowicze. Mam mały wyciek przy rozrządzie ale to nie z pod pokrywy zaworów ale z nastawnika lub uszczelniaczy na wałkach rozrządu od strony rozrządu ale stawiam raczej na nastawnik bo w rorządzie jest sucho tylko po obudowie spływa od strony filtra powietrza.Czy pod nastawnikiem jest jakaś uszczelka lub coś?Czy muszę ściągnąć pokrywę zaworów by się dostać do nastawnika by to uszczelnić. Jeśli ktoś z drogich klubowiczów posiada schemat lub jakiś rysunek głowicy w silniku [ASN]w częściach to był bym bardzo wdzięczny lub jakiś link bym mógł sobie obejrzeć jak to jest.
-
Jakie postojówki?
Panowie mam kłopot malutki.Chciałem zamontować żarówki led w zamiast orginalnych postojówek . Kupiłem już wiele rodzaj tych ledów ale które bym nie zamontował to migają zamiast świećic. Lampy zamontowane u mnie są firma valeo soczewki ze spryskiwaczami. Był bym wdzięczny o jakiś link lub zdjęcie jakie były by dobre
-
Jak znaleść wlew oleju do mostu?
Olej to wiem jaki tylko ile nie wiem za bardzo
-
Jak znaleść wlew oleju do mostu?
Panowie nie mogę znaleść wlewu oleju do mostu bo kupiłem auto nie dawno i nie wiem ile go tam jest. Proszę o pomoc . Naj lepiej jakieś zdjęcie lub schemat [ASN ] 3.O quattro 6 biegowy manula
-
[B6 ALT] Jaka instalacja?
Montaż to podstawa nie oszczędzaj kasy na Lpg jeśli masz zamiar śmigać dłużej tym autem. Tylko najpierw znajdż dobry zakład który tym się znajduje a nie jakiegoś idiotę który zakłada to beż pojęcia . Najgorsze w tym wszystkim jest to ze jak ci spieprzy instalacje i nie uda mu się z nią dojść do ładu to stwierdzi ze błąd tkwi w aucie i karze ci wymieniać pół auta a to i tak nic nie da. Ja osobiście na Lpg u siebie i jestem zadowolony z tej instalicji spalanie oscyluje w granicach 13-15 przy silniku ASN a benzyny było około 12 litrów. Wtryskiwacze Hana,reduktor LAANDI RENZO i chodzi jak ta lala.
-
Podciśnienie w silniku [ASN]
Zobaczę jak mam u siebie.
-
Podciśnienie w silniku [ASN]
Zmieniłem przewód i jest ok. A czy a tłumiku są jakieś klapki lub coś sterowane podciśnieniem?
-
Podciśnienie w silniku [ASN]
A czy to morze powodować wolniejsze wchodzenie w obroty?
-
Podciśnienie w silniku [ASN]
Mam pytanie .Przy kolektorze ssącym w silniku[ASN]A4 3.0 po miedzy osłoną a pompą wspomagania jest umieszczone takie [plastikowe bańki]podłączone są do tego przewody podciśnienia. Jeśli jeden z nich jest przerwany czy ma to na coś wpływ? Dziś to zauważyłem i pytam.
-
Głośny silnik.
A czy powodem morze być wyciek z pod tego nastawnika? Bo ja takowy mam. Jak sprawdzić czy ten nastawnik działa poprawnie czy nie?