Treść opublikowana przez Turboniasty
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=5RTTj1FHyQU&list=PLg_dtjK3if2oHPLtwFSpgmHRK6raHvhG0&index=6&t=0s
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=Zj_hXV_o8Fo&index=3&list=PLg_dtjK3if2oHPLtwFSpgmHRK6raHvhG0- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=p9j8RGTqju0&list=PLg_dtjK3if2oHPLtwFSpgmHRK6raHvhG0&index=17- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
jak juz do lat 90 wracamy to przy okazji dj tonka pasowałoby dopełnić atb 9pm killer 2000- Muzyka w naszych autkach
- zmiana klapy avant z przedlifta na polifta
mam podobny problem, jak narazie zalazłem tylko takie info: "Trzeba zrobic sterowanie, gdzie silownik pneumatyczny bedzie otwieral i zamykal obwod zasilania aby moc otwierac klape. ja tak mam i dziala juz dosyc dlugi czas." "ja nie bawilem sie w pneumata tylko odrazu pompka z polifta z otwieraniem z kluczyka. trzeba raptem pare kabelkow dolutowac. 2 chyba masa z pompki i sterowanie plusem nie pamiętam dokładnie i oczywiscie zamek i rygiel w progu i ta bleda plastikowa albo swoja dociac. w sedanie lepiej zrobic elektrycznie z wymiana pompki po kluczyku bo mozna zrobic moda odrazu z automatyczna klapa" link do tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207251-klapa-tylna-i-zderzak-poliftowy-do-przedlifta/#entry4016821- Klapa USA lift przedlift ?
i ja chętnie poznam rozwiązanie, jeże już kilka dni bez możliwości normalnego otwierania bagażnika- Muzyka w naszych autkach
- Klapa tylna i zderzak poliftowy do przedlifta.
poratuje ktoś schematem jak te kabelki w pompce centralnego ogarnąć, oczywiście auto przedlift pompka polift- Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
- Prośba o analizę logów
Witajcie, Poproszę o analizę logów, pacjent 1,8t ajl quattro, pompuje max 0,5 / 0,4 Bara... VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 14-11-2013 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 21:13 ---------- pomoże ktoś?- problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
witajcie, mam podobny problem z moim ajl przy pedale w podłogę szarpnie przy ok 2.5-3tys obr. i dodatkowo dmucha tylko 0,5B, blędy VAG 16500-czyjnik temp. 00561-skład mieszanki (mam LPG) proszę o analizę logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Muzyka w naszych autkach
Mike Mago - The Show (Official Video HD) - YouTube- A4 B5 1.8T AEB Nie odpala.
mam podobny problem, na zimnym odpala bez problemu, jak się silnik rozgrzeje jest tragedia wkręca się na 1000rpm i gaśnie (można tak ze 100 razy próbowac i nie odpali), po ok godzinie postoju jak ostygnie odpala bez problemu, czujnik temp. wymieniony bo wywalał błąd, immo sprawne, niestety nie łączy się VAG z silnikiem, inne opcje działają... jakieś sugestie??- Muzyka w naszych autkach
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Muzyka w naszych autkach