Treść opublikowana przez luki195
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
opis za***isty;D manetka juz leci:banan::banan:
-
Manetka fis polift
no nie mow ze nikt tego nie przerabial
-
[ALL B5] Renowacja rączki hamulca ręcznego
mi jakos nie idzie to ukladanie skory;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dziekowac panowie:) wlasnie zostalo mi 3dni wiecej zycia:):banan:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mozesz mi napisac jak to zrobic bo zanim przekopie prawie 350 stron to ocipieje;D
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
majsterki co trzeba zmienic kupujac licznik od 2.5 do 1.9???
-
Manetka fis polift
podpinam sie pod temat tez zmienilem manetke na polifta od avanta z tym ze musialem zmienic calego pajaka zeby kierunki dzialaly kabelki od wycieraczek ze starej kostki zgodnie z oznaczeniami przepialem ale nadal czegos brakuje bo dziala tylko 2i3 bieg czasowy nie dziala w ogole a po podciagnieciu manetki w dol wycieraczka dziala ale jesli tylko puszcze menetke to odrazu sie zatrzymuje... moze gdzies masy brakuje ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- nikt nic nie wie?
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
na jakim przekazniku zrobic automatyczne dzienne?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju no ciezko jak ktos Ci pisze ze super stan dopiero co wymieniony... no szanujmy sie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja pier**le wiedzialem zeby tu nie kupowac;/ ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- w h*ja walcy;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak go wlozylem byl igla a zachwile napisu ok w ogole nie bylo widac kupilem na forum wiec jak ze zwrotem? jak tu to wyglada?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pojdzie do zwrotu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na sloncu linie na nim zanikaja..ja pier**le:facepalm: ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- tyle ze ten wyswietlacz jest nowy podobno jak jest chlodno to swieci ladnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
byl podobno wymieniany:/ k**wa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
majsterki kupilem licznik od kolegi z forum przedwczoraj wieczorem swiecil super wczoraj w poludnie juz prawie nic nie bylo widac z tym ze na zewnatrz 25 stopni w cieniu to norma w fisie czy wyswietlacz zjebany? w pasku mi sie tak nie dzialo stad moje pytanie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dłuuuuga historia dajesz Kaju;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szyba to czekam na odpowiedz gdzie ta mase podac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co Ty pier**lisz były liczniki z a4 z tyłem od a3, nie miały wtedy zegarów volta i oleum, z resztą na fotce widać, kawałek czarnej obudowy wystającej poza białe coś.. zresztą sam mam ze 4 takie zegary ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- ktoś coś tu do mnie miał - zapraszam do konfrontacji znaczy zadawania pytań ponawiam pytanie majstry podlaczylem manetke od avanta wszystko pieknie ladnie kierunki dzialaja ale wycieraczki dzialaja tylko na 2 i 3 biegu czasowe w ogole nie chodza jak podciagam manetke do siebie zeby plyn poszedl to plyn idzie ale wycieraczki sie zatrzymuja jak tylko manetke puszcze.. to samo jak w dol podciagam.. podlaczylem zgodnie z oznaczeniami starej manetki czego tam moze brakowac? wczesniej byla manetka z inna kostka slyszalem ze miales taki sam problem..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam manetki z avanta polifta i mam 6 pinowa wtyczke do fisa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szyby dalej brak? trza mi ta kiere przez wydech wyciagnac;D:banan::banan:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
haha:buahaha::buahaha:wyrwalo mnie z butow;:banan: moze szyba sie pojawi to powie co i jak;p ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- majstry wam tez forum nie chcialo sie wlaczyc przez ostatnią godzine??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ponawiam pytanie majstry podlaczylem manetke od avanta wszystko pieknie ladnie kierunki dzialaja ale wycieraczki dzialaja tylko na 2 i 3 biegu czasowe w ogole nie chodza jak podciagam manetke do siebie zeby plyn poszedl to plyn idzie ale wycieraczki sie zatrzymuja jak tylko manetke puszcze.. to samo jak w dol podciagam.. podlaczylem zgodnie z oznaczeniami starej manetki czego tam moze brakowac? wczesniej byla manetka z inna kostka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to pancernik jest;D:banan::banan:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zmien zbiorniczek na polifta i po sprawie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hehehe