Treść opublikowana przez Jajuszko22
-
Poleć swojego mechanika:)
Widac ze sie znali jak cholera !!
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Witam . MAm pytanie czy ja moim Polskim vag 4.9 ustawie kont wtrysku ??
-
Poleć swojego mechanika:)
Sam do siebie jestem mechanikiem nikomu nie odaje swojego auta
-
Jakiej fimry przegub zewnetrzny??
ze Spidana też są dobre !!
-
co to za przewód??
to napewno jakis maygaver tam musioł coś robić !!
-
kostka iso zasilanie
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-schematy-ukladow-elektrycznych-zlacza-wiazki-piny-dane-151516/. zobacz jeszcze tutaj !! a jak nie to dobrze poszukaj na forum a napewno znajdziesz
-
[B5 AFN] Czy lusterka składają się we wszystkich A4..
Ja mam tak samo jak wojtek79 .
-
kostka iso zasilanie
Złšcza ISO w radiach fabrycznych (OEM) Poszukaj tutaj .
-
Drżenie, drganie półki - sedan
standard jo mo to samo !!!!
-
Wymiana przegubu.Jaki kupic
Spidan
-
jakie tarcze
To Weś poprostu przebij te tarcze środkowe co sa z absu!!!
-
Problem po wymianie przegubu :/
No ponoć Spidany sa prawie jak orginały !!! Moze nie posmarowoł do pożądku przegubu!!
-
Płyta Suwakowa ???
witam kolego ELEKTRON .Ja mam to samo w swojej skrzyni !! z 1 na 2 bieg tez mi czasami mam mocne uderzenie !!! ale to mnie sie raz na iles tam zdarzy !! ja jezdze tym cały czas inic nie robie z tym !! to juz tak mam jak moje auto sprowadzono z belgi do polski !!!!
-
Problem po wymianie przegubu :/
Kolego dragonstyle !! Ja sam osobiście do swojej Audi zakładałem ze Spidanna Przeguby i jeżdze juz na nich ponad puł roku i nic mi sie niedzieje!! a ja dawałem 220 zł za sztuke To kijowy mechanik był że ci po 3 dniach przegub padł!!! JAk ktoś sie zna to lepiej se samemu zrobic
-
wymiana
Witam chciałbym zapytac co ile sie tys wymienia olej w skrzynia automatycznej 4 biegowej bez tiptrona!!??
-
Audi a4 b5 1.8 t aeb skrzynia :(
??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem nowy Pozdrawiam