-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
witam kolege,muglbys mi napisać jak wygląda spalanie i przy jakiej jeżdzie jak z osiągami,bo przymierzam się do zakupu bex-a tylko mam dylemat czy avf tdi czy bex
-
golf 3 variant tdi + gtb
i to wszystko na 216 i gtb 17 czy coś jeszcze zmieniłeś?
-
czy te wtryski są coś warte? link do aukcji
gg jest takie samo w aukcji jak i w podpisie speckom:facepalm:
-
czy te wtryski są coś warte? link do aukcji
ten gość sprzedaje same końcówki Końcówki Fratelli Bosio 216, 216-stki (3141792486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
czy te wtryski są coś warte? link do aukcji
nie chodzi mi że to musi być wydruk z maszyny,tylko grzecznie zapytałem czy dostane jakiś papier że są ustawione ciśnienia choćby zwykłą kartke i pieczątke zakładu,to cena poszła do góry z 1300zł na 1500zł
-
czy te wtryski są coś warte? link do aukcji
ja pisałem do olek-wroc o 230 czy mi da wydruk z ustawionymi ciśnieniami to odpisał cena 1500zł i jak odpisałem czemu tyle to nie odezwał się do tej pory wiec jaki z tego wniosek?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dotarłeś pompe? była korekta bo jestem ciekaw co wyszło na tej hybrydzie
-
AHU + 11mm + 216 -- soft bezdymny
wpadnie turbo to zacznie się zabawa,a czemu do pompy 11 od razu 230 niewżuciłeś
-
Dobrzy chiptunerzy
do Aligatora grupowy był tydzień temu z tego co widziałem na vwgolf
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
nie wiem jak w pd ale jest dłużo vp na brd co mają prawie po 400nm przy 2000rpm
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
witam kolege,mógłbys zdradzić ile tej mocy ma twój afn
-
golf 3 variant tdi + gtb
jestem pewien że w tym golfie na tych 216 jak jest to 190 niecałe to wszystko
sarkaz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta