Treść opublikowana przez Stano
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No A4 mam 2.5 miesiąca i kosztowało mnie już około 48tys zł. Nie ma okazji. Grunt, że auto nie skundlone tylko naprawdę zadbane. Nadszedł czas na wpompowanie trochę kasy i właściciel sprzedał. WIem jak wygląda rynek aut i zdawałem sobie sprawę, że 3.0TDI doinwestowanego nie kupimy za 30tys zł.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ja wszystkie swoje auta daję w ręce Bartka. Już nawet trochę tam czasu u niego sprędziłem. Polecam.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp. IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/ No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje przeciez masz Tipa z tego co kojarze, wiec dlaczego nie ? u mnie troche gorzej, bo mam manuala, wiec dwumas dostaje po tylku przy wiekszym niutonie. No Tip z tego co wiem to max 600Nm wytrzyma.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp. IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/ No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
10tys to połowa. Wlozylem pod maske już 15tys w 2 miesiące i już zbieram 3tys na nowe turbo.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Obie poduszki nówki oryginalne. Nawet jeśli były adaptowane kompem?
- B7 Crew
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Założone nowe wtryskiwacze z końcówką BD. Koszt po zniżkach 1050zł\szt. :-( Kurde albo Ja jestem poschizowany, albo na wolnych obrotach nadal odczówam takie drgania/ dudnienie w aucie. Myślałem że to od wtrysków ale nadal jest. Rano odpala za pierwszym, ale ze 3-4 sekundy trzeba kręcić. Myślicie że to może być wina świec? Ma kompie błędów nie ma. Mechanicy każą mi się puknąć w głowę mówiąc że pracuje idealnie, ale Ja ewidentnie czuje i słysze na wolnych obotach takie zachowanie. Nie chce sobię tłumaczyć że to diesel i tak ma być.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Nie po takich inwestycjach niestety a wątpie żebym sprzedał ją za około 47-48tys zł.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
W zyciu 2.0 nie pojedzie tak jak 3.0tdi :-D
-
A4 b7 bke
Królestwo za takie skóry!!! Kiedyś wrzuce takie do swojego
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Zajeb*ście Wreszcie. Teraz zbieram kase i na wiosne nowe turbo, wydech i IC, a potem strojenie.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Tak. Turbo zmienione i jest ok. Dzisiaj założone nowe wtryskiwacze z końcówką BD. Koszt po zniżkach 1050zł\szt. :-(
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Te z koncowka CC oddane i szukam nowych BD
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Tia :-/ Pierdziele szukam nowych tylko z takiego źródła żeby nie przepłacić
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Jeździ dobrze ale na wolnych obrotach troche kopci i ciuć drgania w środku.
-
czasami jedzie od dołu a czasami przy 2 tys obrotów
Turbo może byc sprawne ale ustawienie lub sterownik już nie.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Tylko powrocil problem wtryskow. W piątek zamontowalem z końcówką CC i przyjął kodowanie. Dzisiaj zaczal drżeć i kopcić. Slabe korekcje na 1 i 4 cylindrze. Niby wtryski z auta potestowego a tu lipa. Jutro je zwroce i musze poszukać nowych z końcówką BD.
-
czasami jedzie od dołu a czasami przy 2 tys obrotów
Zrób logi. Zobacz czy sterownik jest prawidłowo skalibrowany z turbiną.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Problemem okazała się turbina. Podmieniona i jest ok tylko trochę gwizda. Auto zbiera się prawidłowo!
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
jak masz niskie ciśnienie to nie trzyma, jak masz wysokie ciśnienie to trzyma i obstawiasz nieszczelność ? .. dobry jesteś ! to zrób 4 może przy odrobinie szczęścia będzie poprawny. to nie jest 1,9 ! a turbo nie jest sterowne podciśnieniem !!! to może w końcu sprawdzisz ten EGR ? to nie ma wtrysków CCWAEgr byl zaslepiany i zero różnicy.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Nie. Nie chce wymieniać na chybił trafił. Jak ją sprawdzić żeby mieć pewność?
- Nie ma mocy do 2tys obrotów.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
To oddam turbo i będe szukał dalej.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Mam już drugie turbo. Jutro robię podmianke.