Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. No A4 mam 2.5 miesiąca i kosztowało mnie już około 48tys zł. Nie ma okazji. Grunt, że auto nie skundlone tylko naprawdę zadbane. Nadszedł czas na wpompowanie trochę kasy i właściciel sprzedał. WIem jak wygląda rynek aut i zdawałem sobie sprawę, że 3.0TDI doinwestowanego nie kupimy za 30tys zł.
  2. Ja wszystkie swoje auta daję w ręce Bartka. Już nawet trochę tam czasu u niego sprędziłem. Polecam.
  3. Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp. IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/ No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje przeciez masz Tipa z tego co kojarze, wiec dlaczego nie ? u mnie troche gorzej, bo mam manuala, wiec dwumas dostaje po tylku przy wiekszym niutonie. No Tip z tego co wiem to max 600Nm wytrzyma.
  4. Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp. IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/ No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje
  5. 10tys to połowa. Wlozylem pod maske już 15tys w 2 miesiące i już zbieram 3tys na nowe turbo.
  6. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Obie poduszki nówki oryginalne. Nawet jeśli były adaptowane kompem?
  7. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie gdzie sprawdzić kod lakieru? We wnęce w bagażniku nic nie widze.
  8. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Założone nowe wtryskiwacze z końcówką BD. Koszt po zniżkach 1050zł\szt. :-( Kurde albo Ja jestem poschizowany, albo na wolnych obrotach nadal odczówam takie drgania/ dudnienie w aucie. Myślałem że to od wtrysków ale nadal jest. Rano odpala za pierwszym, ale ze 3-4 sekundy trzeba kręcić. Myślicie że to może być wina świec? Ma kompie błędów nie ma. Mechanicy każą mi się puknąć w głowę mówiąc że pracuje idealnie, ale Ja ewidentnie czuje i słysze na wolnych obotach takie zachowanie. Nie chce sobię tłumaczyć że to diesel i tak ma być.
  9. Nie po takich inwestycjach niestety a wątpie żebym sprzedał ją za około 47-48tys zł.
  10. W zyciu 2.0 nie pojedzie tak jak 3.0tdi :-D
  11. Stano odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Królestwo za takie skóry!!! Kiedyś wrzuce takie do swojego
  12. Zajeb*ście Wreszcie. Teraz zbieram kase i na wiosne nowe turbo, wydech i IC, a potem strojenie.
  13. Tak. Turbo zmienione i jest ok. Dzisiaj założone nowe wtryskiwacze z końcówką BD. Koszt po zniżkach 1050zł\szt. :-(
  14. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Te z koncowka CC oddane i szukam nowych BD
  15. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Tia :-/ Pierdziele szukam nowych tylko z takiego źródła żeby nie przepłacić
  16. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Jeździ dobrze ale na wolnych obrotach troche kopci i ciuć drgania w środku.
  17. Turbo może byc sprawne ale ustawienie lub sterownik już nie.
  18. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Tylko powrocil problem wtryskow. W piątek zamontowalem z końcówką CC i przyjął kodowanie. Dzisiaj zaczal drżeć i kopcić. Slabe korekcje na 1 i 4 cylindrze. Niby wtryski z auta potestowego a tu lipa. Jutro je zwroce i musze poszukać nowych z końcówką BD.
  19. Zrób logi. Zobacz czy sterownik jest prawidłowo skalibrowany z turbiną.
  20. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Problemem okazała się turbina. Podmieniona i jest ok tylko trochę gwizda. Auto zbiera się prawidłowo!
  21. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    jak masz niskie ciśnienie to nie trzyma, jak masz wysokie ciśnienie to trzyma i obstawiasz nieszczelność ? .. dobry jesteś ! to zrób 4 może przy odrobinie szczęścia będzie poprawny. to nie jest 1,9 ! a turbo nie jest sterowne podciśnieniem !!! to może w końcu sprawdzisz ten EGR ? to nie ma wtrysków CCWAEgr byl zaslepiany i zero różnicy.
  22. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Nie. Nie chce wymieniać na chybił trafił. Jak ją sprawdzić żeby mieć pewność?
  23. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Co to?
  24. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    To oddam turbo i będe szukał dalej.
  25. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Mam już drugie turbo. Jutro robię podmianke.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.