Treść opublikowana przez Daviss7
-
Zmiana dekorów na szczotkowane alu z wnętrza SWING
praktycznie pasuje do wszystkiego Do klamek, do gałki s line, itd. Mam u siebie i jak najbardziej polecam.
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja dzisiaj malowałem gril, i wyszlo elegancko. dałem sporo, ale za to cieniutkich warstw i jest ok.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
nie pogadasz konkretnie jozek
-
Wymiana lampki oświetlenia tablicy - zapieczone śruby
poszukaj dobrze na forum, bo było juz sporo o tym problemow. ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-ukrecony-gwint-srubek-oswietleniu-tablicy-rejestracyjnej-112374/
-
przedni gril SWAP na czarny mat
i nazwa
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Dzieki bardzo za informacje koledzy
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ile warst psikłes? i czym odtlusciłes? ja tez juz mam zakupiony plastidip, i niedlugo sie biore do roboty...
-
[B6 AWX] Komunikat na wyświetlaczu "OLDRUCK"
Panowie mam taki problem. Niedawno zapalił mi sie ,,Oldruck" zaprowadziłem do mechanika, sprawdził cisnienie, wymienił czujnik, wyczyscil kostki, piny i kable ktore ida do licznika i blad zgasł... ostatnio znowu mnie sie zapalił ,,Oldruck" i ,,Sensor" zaprowadziłem znowu do mechanika, i znowu wszystko posprawdzał, wyczyscił kable, piny itd, ale bład dalej sie pokazuje. Stwierdził ze to cos stało sie teraz w liczniku, zawiozl licznik do elektryka a elektryk stwierdził ze to jest normalne w tych samochodach i powiedziel ze nie da sie tego raczej naprawic... I moje pytanie teraz do was. Nie da sie tego naprawić? Co mam teraz zrobić? Musi byc nowy licznik? Z gory dzieki za pomoc.
-
Wymiana szyby przedniej. Ktoś wymieniał?
mnie wstawiali sam nowa szybe, bez zadnej uszczelki... fachowa firma, sama ci doradzi co i jak
-
Czujniki parkowania
no trudno mi powiedziec jakie sa dobre... poszukaj na forum, moze jest cos na ten temat
-
Czujniki parkowania
drogie bo oryginalne. no cos za cos wkoncu... to juz musi byc Twoj wybor.
-
Czujniki parkowania
a nie lepiej gdybys kupił sobie cały tylni zderzak, z oryginalnymi czujnikami?
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
no ciekawy, ciekawy filmik.
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać tylko czy spowrotem znowu przykleisz emblemat. ostatnio za puszke plastidipa zaplaciłem tyle, co za oryginalny emblemat w czarnym macie. jak Ci sie farba nie przyda juz na nic innego wiec nie ma takiej potrzeby kupowac...
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
możesz zdradzic rabka tajemnicy jakie planujesz?
-
Pokrowce czy obszycie tapicerki?
tez bym sie rozejrzał za innym kompletem.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
widze kolego ze planowane hamulce juz sa
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
uważam ze 18 z rs6 jest dobra. tez niedawno zakupiłem podobne. a co do emblematow to tyl mam czarny mat (do założenia) a przod bede malowal plastidipem tez w czarny macie i te ramki chromowane wokol grili tez. widze ze u Ciebie przod masz juz caly czarny wiec...
-
Woda spływająca po wiązce kabli
dokladnie jak kolega mowi. ostatnio u mnie komputer zaczal swirowac, co sie okazało miałem peknieta obudowa kompa i stala tam woda... u Ciebie moze po kablach powoli sobie splywac.
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
fajne autko, fanie wypozażony wymien emblemat z tylu bo kiepsko to wyglada, przod czarny-tyl chrom.
-
Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz
u mnie kratki nawiewow tez sa podswietlane, a nogi i klamki nie... wiec nie wiem od czego to zalezy.
-
podświetlane klamki zewnetrzne
a jak ktos nie ma takich podswietlen? ja mysle ze kolega treczKu ma racje ze podlaczyc pod lampke podsufitki. idziesz do autka, wciskasz na pilocie otwieranie to lampka podsufitki sie zapala wiec to by chyba bylo dobre rozwiazanie.
-
Logo OOOO na grill od A3 lub innego
ja bede malował plastidipem. 400ml na allegro kosztuje około 70zł. na ale z opini wyglada na to ze jest to konkretny towar.
-
Logo OOOO na grill od A3 lub innego
no widzisz. zobacz sobie na forum w moje A4 tam ktos napewno ma taka kombinacje. czarne-czerwone.
-
sposób na otwarcie maski?!!!
hmm a wgl maska odskoczy tak jak zawsze?