Treść opublikowana przez Hubertus01
-
B8 TrOOOOp
U mnie w oryginalnych welurowych stopery są tylko z przodu, z tylu nawet mocowań nie ma w podłodze ☺
-
B8 TrOOOOp
Chodzi mi o to czy rozstaw przednich kołków jest dobry i czy ogólnie dobrze są dopasowane kształtem do podlogi bo szukając po allegro czytałem różnie opinie na aukcjach ☺
-
B8 TrOOOOp
są idealnie dopasowane do b8 ?
-
B8 TrOOOOp
czy ktoś może kupował te dywaniki? warto? http://allegro.pl/audi-a4-b8-audi-a5-dywaniki-gumowe-oryginalne-i6892100968.html bądź poleca jakieś inne?
-
Progi S line zewnętrzne lift
ja kupiłem nowe w aso, 368 zł sztuka, też w podkładzie do malowania ale przynajmniej pewne będą
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
dzięki za odpowiedź, odebrałem wczoraj oryginały z salonu, teraz tylko muszę znaleźć ogarniętego lakiernika w krk lub okolicach i zakładam na auto
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Ile krzyczą u Was za malowanie listew?
-
B8 TrOOOOp
Wiem że to nie jest rozmiar zalecany przez audi Ale myślę o takich właśnie zimowkach. Dzięki marcin_o23 za odpowiedź ☺
-
B8 TrOOOOp
Jak myślicie czy przy obniżeniu przodu -45mm opona 225/45 R 18 et 38 nie powinna obcierać?
-
Eibach SportLine - ma ktoś zdjęcia B8?
jak myślicie wejdzie opona 225/45/ r18 na feldze 8j, sprężyny eibach sportline? jeździ ktoś może na takiej gumie?
-
A4b7 obniżony S-line
wrzuć fote jak to wygląda, jeżeli masz jeszcze zapasu między oponą a rantem nadkola wrzuć np oponę 225/45/ r18 a auto podniesie się o 7mm, i może nie będzie już haczyć
-
Przegub wewnętrzny
i jak dominiczek524 z wibracjami przy 120? wymiana bananów pomogła?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki wielkie dla edravena za ogarnięcie kilku funkcji w aucie podczas dzisiejszego spotu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema czy będzie może jutro ktoś kto byłby w stanie przekodować start&stop w b8 2.0 tdi?
-
B8 TrOOOOp
potrzebuje dostać lewą płyte osłaniająca podwozie do avanta chociaż pewnie to bez różnicy, dokładnie taką jak na zdjęciu.... ktoś może ma na sprzedaż takową?
-
lift 2.0 tdi 177km quattro
spójrz na sprężyny, jaki mają kolor i producenta, jakie masz opony?
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
btw a czy na sportlinach zdarzyło Ci się żeby koło przytarło o rant?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie może ktoś doradzi. Jakie opony założyć na felge 8j 18' et 37 tak żeby nic nie tarło. Auto siedzi na eibachu sportline -45/-35 mm ?
-
8.5Jx18 et29 z A5 do A4 B8 polift
a co radzicie założyć na felge 8j 18'' et 37? zawieszenie sportline -45/-35, teraz mam założone 215/40/r 18 ale auto jest za niskie i obciera mi przy wjedzie do garażu podziemnego, chciałbym podnieść je z 2-2.5 na oponie. przymierzałem 245/40/ r18 koło z a5 i zostaje tyle miejsca. Jak myślicie będzie obcierać czy nie ma takiej możliwości?
-
Eibach SportLine - ma ktoś zdjęcia B8?
jeszcze jedno foto z boku, koła mam za małe założone bo 215/40/r 18 myśle nad 245/40/r 18 lub 235/40/r 18. Może ktoś doradzi które lepiej wybrać
-
Eibach SportLine - ma ktoś zdjęcia B8?
ogólnie auto nisko siedzi ale jeździ sie komfortowo z tym, że ja mam zestaw bilstein B12 + sportline
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
jak bardzo masz przód nisko w sensie między kołem a rantem błotnika? nic nie trze? ja mam eibacha - 45/ -35 i zastanawiam sie nad doborem opony do felgi 18' 8 J tak żeby przypadkiem nie przytarło kiedys
-
B8 TrOOOOp
Czy do A4 b8 obniżonej zestawem Bilstein B12 + eibach sportline ( czerwone sprężyny -45/-35) podejdzie opona w rozmiarze 245/40/ R18 na felge 8j et 37 ? Chodzi mi głównie o to czy będzie możliwość żeby opona tarła o nadkola lub ranty błotników?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
jak wygląda sprawa z tymi żarówkami xtec DRL? mają standardową moc i nie grzeją gniazd?
-
B8 TrOOOOp
http://www.olx.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-2xs-line-navi-2xclimatronic-neon-xenon-18-ampquotpdc-CID5-IDhr1gN.html#14de579b45 kierownica mistrzostwo świata co za wariat to robił