Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubertus01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubertus01

  1. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie w oryginalnych welurowych stopery są tylko z przodu, z tylu nawet mocowań nie ma w podłodze ☺
  2. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chodzi mi o to czy rozstaw przednich kołków jest dobry i czy ogólnie dobrze są dopasowane kształtem do podlogi bo szukając po allegro czytałem różnie opinie na aukcjach ☺
  3. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    są idealnie dopasowane do b8 ?
  4. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy ktoś może kupował te dywaniki? warto? http://allegro.pl/audi-a4-b8-audi-a5-dywaniki-gumowe-oryginalne-i6892100968.html bądź poleca jakieś inne?
  5. ja kupiłem nowe w aso, 368 zł sztuka, też w podkładzie do malowania ale przynajmniej pewne będą
  6. dzięki za odpowiedź, odebrałem wczoraj oryginały z salonu, teraz tylko muszę znaleźć ogarniętego lakiernika w krk lub okolicach i zakładam na auto
  7. Ile krzyczą u Was za malowanie listew?
  8. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem że to nie jest rozmiar zalecany przez audi Ale myślę o takich właśnie zimowkach. Dzięki marcin_o23 za odpowiedź ☺
  9. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak myślicie czy przy obniżeniu przodu -45mm opona 225/45 R 18 et 38 nie powinna obcierać?
  10. jak myślicie wejdzie opona 225/45/ r18 na feldze 8j, sprężyny eibach sportline? jeździ ktoś może na takiej gumie?
  11. wrzuć fote jak to wygląda, jeżeli masz jeszcze zapasu między oponą a rantem nadkola wrzuć np oponę 225/45/ r18 a auto podniesie się o 7mm, i może nie będzie już haczyć
  12. i jak dominiczek524 z wibracjami przy 120? wymiana bananów pomogła?
  13. dzięki wielkie dla edravena za ogarnięcie kilku funkcji w aucie podczas dzisiejszego spotu
  14. siema czy będzie może jutro ktoś kto byłby w stanie przekodować start&stop w b8 2.0 tdi?
  15. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    potrzebuje dostać lewą płyte osłaniająca podwozie do avanta chociaż pewnie to bez różnicy, dokładnie taką jak na zdjęciu.... ktoś może ma na sprzedaż takową?
  16. spójrz na sprężyny, jaki mają kolor i producenta, jakie masz opony?
  17. btw a czy na sportlinach zdarzyło Ci się żeby koło przytarło o rant?
  18. Panowie może ktoś doradzi. Jakie opony założyć na felge 8j 18' et 37 tak żeby nic nie tarło. Auto siedzi na eibachu sportline -45/-35 mm ?
  19. a co radzicie założyć na felge 8j 18'' et 37? zawieszenie sportline -45/-35, teraz mam założone 215/40/r 18 ale auto jest za niskie i obciera mi przy wjedzie do garażu podziemnego, chciałbym podnieść je z 2-2.5 na oponie. przymierzałem 245/40/ r18 koło z a5 i zostaje tyle miejsca. Jak myślicie będzie obcierać czy nie ma takiej możliwości?
  20. jeszcze jedno foto z boku, koła mam za małe założone bo 215/40/r 18 myśle nad 245/40/r 18 lub 235/40/r 18. Może ktoś doradzi które lepiej wybrać
  21. ogólnie auto nisko siedzi ale jeździ sie komfortowo z tym, że ja mam zestaw bilstein B12 + sportline
  22. jak bardzo masz przód nisko w sensie między kołem a rantem błotnika? nic nie trze? ja mam eibacha - 45/ -35 i zastanawiam sie nad doborem opony do felgi 18' 8 J tak żeby przypadkiem nie przytarło kiedys
  23. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy do A4 b8 obniżonej zestawem Bilstein B12 + eibach sportline ( czerwone sprężyny -45/-35) podejdzie opona w rozmiarze 245/40/ R18 na felge 8j et 37 ? Chodzi mi głównie o to czy będzie możliwość żeby opona tarła o nadkola lub ranty błotników?
  24. jak wygląda sprawa z tymi żarówkami xtec DRL? mają standardową moc i nie grzeją gniazd?
  25. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.olx.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-2xs-line-navi-2xclimatronic-neon-xenon-18-ampquotpdc-CID5-IDhr1gN.html#14de579b45 kierownica mistrzostwo świata co za wariat to robił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.