Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubertus01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubertus01

  1. dzięki za odpowiedź ładny ten avancik
  2. Polecam wszystkim niezdecydowanym zrobienie programu. Ja zrobiłem u klubowicza nick: edraven i jestem mega zadowolony ?. Wyszło w CAGA z lekkim zapasem 373 NM/174 KM i a4 nabrała znacząco dynamiki. Dodatkowo Krzysiek ogarnia chyba wszystkie możliwe rzeczy w B8 i A5 . Także jak ktoś coś potrzebuje to uderzać do edravena ( DIGI SOFT ).
  3. ja mam na fabrycznej taśmie + dałem dodatkowo paski taśmy 3M po długości i w środku na wypustkach i trzyma rok jak wściekłe, w razie czego nie brudze lakieru klejem do szyb
  4. co to za moduły do podświetlenia rejestracji założyłeś ?
  5. Gdybyś potrzebował opon 215/45 r18 to mam prawie nowki - oddam za dobra kasę bo leżą
  6. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeździłem jeden sezon na nankangach i można zauważyć, że jest cicha, na mokrym dawała rade, i mało co jej ubyło po 10 tys km.
  7. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie dałbym tyle kasy za taki zderzak w takim stanie
  8. też chce identyczną kierownicę założyć daj znać jak z podłączeniem .... co trzeba kupić żeby działało
  9. miałem już setup 235/35/r19 8.5j et 35, ale jednak wole 255/35 zawsze to szerzej wygląda
  10. Wygląda to super na takim kole, wkleslosc podbija efekt. Ja mam też eibacha sportline ale mam kola 255/35/19 8.5 j et43 czyli standard. Z tyłu widać ze dystans by wszedł jakiś, z przodu mniej miejsca ale skoro na et 32 nie przycieralo u Cb to dobrze wiedzieć Bo można pomyśleć o innej feldze
  11. z przodu masz założone Eibach Sportline i do tego koło 255/35/r19 felga 9,5J et 38? nie przyciera na takim zestawie?
  12. sam jeżdże na SPORTLINIE i z czystym sumieniem moge polecić, nie jest twardo a klei się drogi jak wściekłe
  13. czy D-TOX Iron&Fallout Remover od Shiny Garage mogę bezpiecznie użyć na całym aucie ? czy zostawia jakieś ślady na uszczelkach?
  14. jak na pro-kit to dosyć nisko usiadło
  15. dokładnie, trochę roboty miał ale efekt finalny wyszedł super widać, że się przyłożył do tego. Jak zawoziłem mu zderzak początkowo powiedział, że 400zł zderzak 100 zł dokładka, przy odbiorze liczyłem, że te 5 dych odpuści ale powiedział mi 400zł za całość przez co jeszcze bardziej jestem zadowolony tym bardziej, że nie ma się do czego przyczepić. A tak to wygląda na aucie
  16. ja malowałem zderzak tylny u tego gościa https://panoramafirm.pl/małopolskie,krakowski,bibice,lipowa,59/lakiernictwo_pojazdowe_marcin_krawczyk-srsun_pzh.html zapłaciłem 400zł razem z pomalowaniem dokładki w czarny połysk. Jestem wybredny co do jakości malowania i w tym przypadku nie ma się do czego przyczepić. Zero paprochów, zero zlewek, nie ma jakichś niedomalować czy rys pod lakierem po matowieniu, zero różnicy w odcieniu, co do struktury lakieru wyszło jak oryginał. Jedym zdaniem nie sposób odróżnić, że był malowany zderzak. Krawczyk maluje bardzo dużo najnowszych aut np, f30, leony III, a3 8V i widocznie ma do tego zdanie skoro takie auta mu ktoś podstawia.
  17. jak czerwone sprężyny to na eibach SPORTLINE - sam mam takie u siebie na 9j et 33 przód nie przyciera ?
  18. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy zna ktoś może nr wtyczki zasilającej moduł PDC 4k ? wychodzi na to, że ma 16 pin i jest koloru żółtego
  19. Właśnie zmieniłem zderzak na poliftowy s-line. Potwierdzam, że nie trzeba wymieniać ślizgów w avancie, zderzak pasuje idealnie, nigdzie nie odstaje, zabawy z wymianą na spokojnie jakieś 40 min.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.