Treść opublikowana przez Hubertus01
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam zimówke 225/45/r18 na 8j i jest super - myśle, że idealna opona na tą szerokość felgi
-
Łącznik rur wydechu - wymiana
ja w b8 zmieniałem na zamiennik BOSAL i poszło bez problemu, 10 min roboty z wjazdem na kanał :]
-
B8 TrOOOOp
Wystarczy mocno scisnąć trytytka i nie ma szans wyrwać tego ☺
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
boczki masz zostawione oryginalne czy też zakładałeś z pakietu s-line?
-
B8 TrOOOOp
Mogę się mylić także niech ktoś może się wypowie Jeszcze na ten temat... W b7 osobiście przekladalem Ale rzeczywiście w b8 może być inaczej
-
B8 TrOOOOp
jest różnica w ramce drzwi ale da się przełożyć to z sedana do kombi i odwrotnie
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
na moje oko to nawet zewnętrzny s-line nie jest także na pewno to nie S4, co do dróg we Włoszech to trochę jeździłem wokół Wenecji, Bologna, Padova zarówno drogi lokalne jak i autostrady i nie było źle, można było pocisnąć bez obaw o zawieszenie ;D
-
B8 TrOOOOp
dokładnie, pokazuje o ile wzrasta spalanie w chwili włączenia klimatyzacji lub np. podgrzewanych siedzeń
-
Zderzak tyl czy bedzie pasowal ?
nie trzeba nawet ślizgów zmieniać, poliftowy zderzak kupuj i wszystko p&p
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
u mnie też niestety bpw zaczął nagle kopcić na biało, wcześniej zero objawów, dpf jest sprawny, egr wyczyszczony, płynu nie ubywa. Co dalej sprawdzić?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
komfortowe kierunkowskazy - pewnie chodzi o 3 krotne migniecie gdy lekko naciśniesz na dźwignie
-
B8 TrOOOOp
Chodzi o przedlifta ☺
-
B8 TrOOOOp
W s-line na pewno da się wyjac. Sa na dole 3 kolki i nie wiem czy oprócz tego reszta na wcisk jest. 8KO 810 110 o ta listwe mi chodzi
-
B8 TrOOOOp
Troopowcy jak zdemontować dolna listwe zderzaka s-line przod?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Moje rodzinne strony ☺
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
szacun za Dub IT muszę ją oblookać kiedyś na Baćkach :]
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Najlepiej wygląda bez rejestracji ?
-
B8 TrOOOOp
jbc poduchę mam do takiej :]
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Daj znać jak będzie zachowywał się dpf
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
odczucia na pewno na plus jak z DPF - został? jeśli tak to jak z wypalaniem, jest częstsze?
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
kombinezon polecam TSCHULA, super jakość i wytrzymałość a cena przyzwoita
-
B8 TrOOOOp
Do czego służy ta dodatkowa przepustnica w obudowie filtra powietrza w 2.0 TDI ?
-
czeste wypalanie dpf
mam tak samo po chipie, udało Ci się coś z tym zrobić ?
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
Bierz gsx-r. Jeżdżę k7 już 8 sezon i uważam że jest wysoko w klasie 600, jak nie nr 1, A miałem okazję jeździć trochę r6 czy 600rr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy kupował ktoś OC + AC przez intenet np. Rankomat. Oferty są lepsze niż w agencjach tylko czy jest jakieś ryzyko przy takim zakupie?