Treść opublikowana przez jawor369
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Zakuwasz silnik? Planujesz + 350 hp ?
-
Podniesienie mocy bfb
Aktualnie przerabiam ten temat w moim bfb. Downpipe obowiązkowo, 400 zł. Ori wtryski sa już przy zapętleniu, więc przyda się zamontować wtryski z BEXA. Intercooler w serii będzie strasznie puchł, w zime jakiejś tam róznicy nie zrobi ale w lato nie ogarnie, warto pomyśleć nad dual ickiem z bexa lub fmickiem. Jeżeli masz zdrową serię, to po zrobieniu tych modyfikacji plus oczywiście zestrojeniu tego w dory sposób, da radę uzyskać okolice 200hp, a uwierz mi, różnica zauważalna w depnięciu jest
-
1.8T BFB SPALANIE 21l/100 km
Temat został ogarnięty. Dla tych którzy mieliby podobny problem do mojego oczywiście polecam zalecane logi. Wyszło, iż przepływka miała 3x większe wartości niż powinna, lecz to nie ona była winowajcą lecz zawór PCV, który kosztuje 20 zł .. Dodatkowo uwalony był zawór kierunkowy na węzach ciśnieniowych idących do dolotu + zawalona odma. Dziękuję wszystkim a zwłaszcza koledze Łukaszowi który pomógł mi z logami
-
[B6 BFB] 1.8t Avant Multitronic Jawor's Car Turbo
Witam Serdecznie Zwlekałem trochę z tematem, lecz teraz jest już wszystko pewne, więc lecimy z tematem Drogą kupna nabyłem AUDI A4 B6 AVANT BFB 163 HP MULTITRONIC Auto kupione z myślą pod konkretne modyfikacje Rok produkcji : 2003 Silnik : BFB Przebieg w dniu zakupu : 300 tyś (hehe) Z wyposażenia to w sumie d*py nie urywa : - Biały FIS - Przyciski ala' łopatki od multitronica na kierownicy -El. sterowane z pamięcią fotele skórzane kubełkowe z grzaniem kuciapek -El. sterowane z funkcją pamięci lusterka + Fotochrom + el. składane - Wewnętrzny fotochrom -Mała navi -2 Sterfowa klimatyzacja -Czarny sufit z szyberdachem -2 podłokietniki -Tempomat -PDC przód tył -Xenon + spryski -Living + follow home -Pakiet drewno -Pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza (klamki, nogi, schowek, srele morele) -Parrot Mki9000 -El. szyby przednie + korbotronic z tyłu -Czujnik zmierchu -DRL -6 poduszek AIRBAG Oraz inne drobiazgi o których zapomniałem. Plany na auto? Masa, podam te na chwilę obecną : - Nowy układ wydechowy 3" dwururka - Downpipe 2,75" - Wtryski z wersji BEX - FMIC + orurowanie - TIP - Nowa mapa silnika ( max 210 hp / 350nm) (skrzynia może zrobić papa ) - Jakaś ciekawa rolka, 18, 19", zobaczymy - Zawieszenie 1BE - Ogarnięcie auta w wewnątrz, z zewnątrz + komora silnika w miarę " dla oka" Jeżeli posypie się Multitronic, to nikt płakać nie będzie , wlatuje swap na quattro + manual Generalnie prowadzę Fanpage na Facebooku, tam znając życie będzie dziać się o wiele więcej, musicie mnie zrozumieć, forum jest tylko wieczorem. A4 B6 1.8T AVANT Jawor's Car <- Link Kilka zdjęć auta od dnia zakupu do dzisiaj, co jakiś czas będę aktualizował album : Jeżeli macie jakieś rady, pomysły, proszę śmiało odzywać się niżej. Zapraszam do dyskusji.
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Temat do zamknięcia.
-
1.8T BFB SPALANIE 21l/100 km
Witam, mam problem z BFB. przy dynamicznej jeździe pali mi 22l/100km, poniżej 17 nie zejdę. Multitronic. w vcds, nie pokazuje mi żadnych danych pomiarowych z G62. Nie wiem jak z sondą, nie mam pełnego vcdsa. Przepkywkę podmieniałem, błąd mam tylko od znowu skrzyni korbowej który odpowiada za wolne obroty. Jakieś sugestie ?
-
Srebrna b7
Coś się dzieje z autem ? Bo widzę cisza
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Łee, to masz ten sam. To poproszę 2 x błotnik y7h
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Panowie potrzebuję pomocy, rozebrałem lampy, przeciściłem jak w temacie po rozklejeniu, lampa poszła w cześci, po złożeniu świała świecą po niebiosach, zero widoczności, zero regulacji, umarły. Jak to dobrze złożyć, pomocy.
-
POMOCY Jak POPRAWNIE złożyć lampę przód REGULACJE
Witam, mam problem. Rozklejałem lampę i rozbierałem ją na czynniki pierwsze,żeby ją od środka elegancko poczyścić. Po złożeniu, nie działają żadne regulacje wyskości, a snop światła wali wszędzie, tylko nie w sedno soczewki. Jak to poprawnie złożyć :/
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Koszta, za komplet lamp w błotniki i klapę za takie lampki ?
-
Lampy zespolone DEPO a powrót na osobny kierunek
Tak jak ten wyżej napisał. Ori lampy, ori przetwornice. A jak nie masz $, to odczekaj trochę i kup. Nie baw się w półśrodki.
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Kolego, nie masz czasami takiego lakieru jak mój, LY7H?
-
Problem z wymianą napinacza paska wielorowkowego w Audi A4 B7 2.0 TDI
Witam, trzepię od wczoraj cały internet i nic o BRE nie mogę znaleźć . Problem jest taki, że muszę wymienić napinacz, ale jak go wyjąć? Wiem że najlepiej cały przód demonotować, ale poważnie, CAŁY PAS dla głupiego napinacza i paska? Ktoś poradził sobie z tym problemem?
-
[BRE]2.0tdi CHECK ENGINE nie wiem co mu jest
Kabel mam, komputer się wysrał :/ Dobra, poczekam do tego weekendu, zrobię skan vagiem i się odezwę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie mam pytań Ty mu takie rzeczy proponujesz. On rok idealnych foteli do auta szukał a miał by używać jakiejś rolki do nadkoli Serce to by mu dwa razu pękło, zresztą mi też Eeee, ale w tym nic złego nie widzę w swojej E30, jak rolowałem nadkola, nie było żadnych problemów. U znajomego, w B7, to samo. Jak się robi z głową, to i można się rozwijać, ale to już wtedy auto leży nisko, i służy bardziej dla przyjemności z patrzenia na samochód, nie koniecznie z jego właściwości jezdnych
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Hmm. No to albo wybierasz 9", jak będzie trzeć to beton na zawiasie i jakiś tam spas, ewentualnie 8,5" i ew zejście niżej na przyszłość . Zależy kto co lubi, osobiście poszedłbym w zawieszenie gwintowane, 9 cali, i oponę taką, żeby nie tarło. A nawet gdyby, miało trzeć, to lekki negatyw nie szkodzi. Ale jak pisałem, kto co lubi, ceni i do czego ma służyć auto.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie, ale nie rozumiem problemu. Nie ma czegoś takiego jak rolka do nadkoli?
-
[BRE]2.0tdi CHECK ENGINE nie wiem co mu jest
Witam. Posiadam 2.0tdi, kod BRE. 2006 rok. Mam pewien problem, zapalił mi się CHECK ENGINE. Nie wiem co mu jest. Auto ma moc, dymić nie dymi, czasami jak mu depnę przykopci, ale to norma po mapie. Jeżdżę dynamicznie. Ostatnio robiłem diagnostykę, wartości na wtryskach były jak z fabryki. Nie mogłem wejść w kanał z Dpfem, nie mogłem nic tam odczytać, bo go nie ma. Dodam też, że auto na wolnych szarpie, ale obwiniałbym poduszkę lub troszkę źle ustawiony wałek, co było z resztą widać, lecz jeżdżę tak od początku i nie było żadnych problemów. Mogę jeszcze napisać, iż ostatnio na wolnych, gdy na odpalonym silniku suszyłem auto, wydech < na ciepłym> chodził, jakbym miał przelot. Nie wiem co robić, gdzie szukać. Diagnostyka, wiem, podstawa ale nie mam teraz jak jej zrobić a nie chcę z tym badziewiem na liczniku jeździć. Pomocy?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ej, świetne te b7. Gratuluję zamiłowania.
-
[A4 B7] Czy do tej lampy z soczewką, podejdzie soczewka z b8?
Witam. Posiadam Lampy depo, soczewkowe na żarówkę H7. Pytanie, czy orientuje się ktoś, czy idzie do niej przełożyć p&p soczewki z b8 z bixenonu? Link do moich lamp : http://allegro.pl/reflektor-audi-a4-b7-8e0-lift-04-fk-depo-ring-z24-i5554558219.html
-
Modził ktos stacyjke z B8 do B7 ?
Witam, mam pytanie. Przerabiał ktoś temat rezania stacyjki z b8 do b7? Jest to możliwe? Bo powoli denerwuje mnie te lekkie zacofanie technologiczne z kluczykiem i standardową stacyjką..
-
[A4 B7] ODBŁYŚNIKI SOCZEWKI gdzie kupię?
Dzięki, nie wiadomo tylko czy moje Depowskie lampy są przygotowane pod taką zmianę ew wyjęcie samej soczewki. Napisz proszę ile wychodzi za takie soczewki z b8 Mam takie lampy : http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-reflektory-angel-eyes-chrom-ringi-i5518729711.html
-
[A4 B7] ODBŁYŚNIKI SOCZEWKI gdzie kupię?
Dzięki, ale jak chciałbym kupić bixy z b8 to nie byłoby tematu Ale chętnie dowiem się jakie $$ za te soczewki
-
[B7]Kodowanie TELEFONU, problem przy Bluetooth, odcina tylne głośniki
Tak dokładnie. Parrot łączy się z radiem przez tryb PHONE, kiedy dzownię lub właczę muzykę mam aktywny tryb phone.