Treść opublikowana przez jawor369
-
[B7]Kodowanie TELEFONU, problem przy Bluetooth, odcina tylne głośniki
Witam, mam problem. Posiadam radio, model concert. Do tego mam zestaw głośno mówiący parrot mk9 ileś tam. Wszystko pięknie działa, fis pokazuje tryb telefonu na bluetooth i wgl bajka. Problem pojawia się wtedy, gdy na trybie PHONE, włączę np muzykę, to pojawia się myczek, gdyż NIE DZIAŁAJĄ TYLNE GŁOŚNIKI I SUBWOOOFER. Gdy włączę normalnie FM, to wszystko działa jak powinno. Wiem, że wszystko działa na osobnym wzmacniaczu, ale JEST JAKIŚ SPOSÓB ŻEBY PRZEPROGRAMOWAĆ TRYB PHONE/ZAKODOWAĆ?
-
[A4 B7] ODBŁYŚNIKI SOCZEWKI gdzie kupię?
WItam, poszukuję nowych oryginalnych odbłyśników lub cały soczewek z odbłyśnikiem do b7. Nigdzie czegoś podobnego nie mogę wynaleźć. Pomocy.
-
Malowanie środka lamp+drl w listwie porada o mod
A napisze ktoś, jak zrobić, żeby te ledy elegancko przygasały przy kierunku ?
-
Światła dzienne LED giętkie, montaż do oryginalnych lamp
Odgrzeję kotleta. Pytanko, te ledy są montowane na lej od spodu czy jak ?
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Jeżeli znajdzie się jakiś kupiec na auto bez felg, nie widzę problemu. A jednak autko sprzedane na kołach, temat auta uważam za zamknięty, oczekujcie mnie niedługo z jakimś b7.. Temat do archiwum.
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Przywidziało mi się b7 w avancie, stwierdziłem, że jednak ten model do mnie bardziej dociera
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
To jest folia, nie satyna z audi, kurde, aż tak widać ? Spokojnie, zrywam to na dniach, auto chyba będzie wystawiane na sprzedaż, za duże tej folii na aucie..
-
1.8T ANB jakieś specyfiki do wyczyszczenia silnika z syfu i nagaru?
Witam, nieługo wymiana oleju w anb, więc przy okazji chciałbym wyciągnąć "regularnego" syfu, który się osadza w silniku, jak w każdym aucie. Nie chciałbym silnika rozbierać na klocki lego, tylko zalać go jakimś dobrym środkiem itp ? Zawsze przy wymianie oleju robię płukankę z Liqy Molly, następnie wlewam słaby, nowy olej, jeżdżę na nim z 30 min , spuszczam go i wlewam właściwy. macie jakiś środek żeby go dolać i spuścić z płukanką? Ceramizer wleję, bo ponoć dobre wyniki z testów i też coś daje.
-
A4 B5 1.8T ANB-Stuntboy-owe Limusine
Tego blow offa wywalaj i wstawiaj zawór, który jest oryginalnie monotowany. Przez upuszczenie ciśnienia w blowoffie, upuszczasz ciśnienie z układu i turbo musi od nowa pompować, kiedy szybko zmieniasz biegi i dajesz po garach. Bez sensowne, ale prawdziwe. Z wydechem bym nie kombinował, co by się potem nie okazało, że masz zamiar robic 200 + i trzeba będzie spawać cały nowy wydech Fajna seria, czekam na więcej fotek oraz nowych modów.
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Powiem tak. Chcę narazie zachować "czystą linię", żeby ładnie kolorek się zlał w jedno. Poza tym, to tylko plastidip więc zawsze to można zerwać Tak, 18 tki
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Się dzieje jak coś ..
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Antilaga jeszcze nie mam, narazie zbieram fanty na turbo + mapę. Co do felg padło tak bardzo spontanicznie, ale niech zostaną. Zawieszenie .. Z początku ludzie myśleli że to gwint wykręcony na maxa w górę, ale śmiem twierdzić że to chyba jakaś Offroad wersja, bo reszta B5 na ulicach jest o wiele niżej Mam na oku zawias z 2.6 lub jakiś gwint, kwestia możliwości owego zawieszenia + wygody. Może jutro grypa pozwoli mi wyjść do Łałdi i porobić kilka zdjęć. Mam też w planach pewne kosmetyczne i estetyczne mody pod maską i we wnętrzu, ale narazie nic więcej nie zdradzam. No może te projekty coś podpowiedzą .. (Te zdjęcie pożyczyłem od uzytkownika z naszego forum, ale dekory mają ten sam kształt i kolor, więc .. A tu już sam rzeźbiłem. (Podstawka z neta, bo nie zrobiłem jeszcze zdjęć swojej komory) Wypowiedzcie się proszę, czy idę w dobrym kierunku czy to już podchodzi pod festyn. Nie, nie zrobię żółtego wnętrza.
-
[ALL B5] szerokie s4
Dzięki za fotki. niby te kilka centymetrów szerzej, ale jednak body od RS4 to kurcze zgniot jąder. Ile godzin dziennie patrzysz na auto ?
-
[ALL B5] szerokie s4
Wstawiaj jakieś foty aktualne, bo zapomniałeś chyba
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Może być ciężko... Up ! Wracam po przerwie, a się dzieje Wpadły 18 tki, nie S line, ale Avusy. Do tego zakupiłem komplet tarcz, klocków (Zdjęcia na dniach). Dodatkowo wleciała nowa antena, bo ktoś mi ją połamał, plastiki w środku poszły w czarny połysk, zmieniłem zawór westgate, i teraz nawet robi łutututu psss. Zmodernizowałem lekko wydech, zaczął lekko mruczeć. Tutaj zdjęcie z mojego projektu, jak za kilka dni będą wyglądać hamulce. Także, nie umarłem Myślę jeszcze na zrobieniu zimnego dolotu, ale ten oryginalny nie bierze pod uwagę, że ktoś mądry wsadził stożek i nie ma jak tego fizycznie złączyć. Tworzyć coś, czy ogariać IC? PS. Na dniach uzupełnię wpis o więcej zdjęć.
-
[ANB] 1.8t a4 b5 99r Pisanie mapy, podstawy, szukam mentora
Chętne zaczerpnąłbym od podsawy podstaw. O diagnostyce trochę na forum jest, ale czy to wystarczy?
-
[ANB] 1.8t a4 b5 99r Pisanie mapy, podstawy, szukam mentora
Witam. Poszukuję ludzi, którzy ogarniają pisanie map i programów bardziej hobbistycznie niż pod zarobek, chciałbym, aby ktoś wytłumaczył podstawy, gdyż nie chcę narobić kuku mojej Pysi. ten temat można traktować również jako zbieranie informacji w jednym miejscu.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Również co do fmica, proszę na pw
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Kolego, cały temat czekam na zabawy z k03s i gdzie ona jest, się pytam ?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Ej, te koła, to mi oddaj na cele dobro dzietne, razem z tymi sprężynami. Dystans w sumie też oddaj
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Hem, wiem, QQ to bardzo duży plus, ale po to będzie ALS2, żeby ta trakcja była, bo w sumie tylko do tego bym tego potrzebował, szaleć autem nie mam zamiaru, już to zrobiłem za kadencji burakowozów. Znaczek? Wiem, jest tragiczny, będę ogarniał dekory to się nim zajmę. Ładna? Tylko umyta
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
NOWE AUTO A4 B5 AVANT 1.8T ANB (LPG ) Witam, jestem sobie Bartek, nabyłem B5 i postanowiłem, że dołączę do rodziny. Auto na chwilę obecną wygląda tak : Poniżej temat o aucie, modyfikacjach itp. Tak było : Rok : 1999 Wyposażenie : Kotlet Kotlet x2 kotlet x3 (Wspomaganie, climatronic, centralny, el. szyby przód, el. lusterka, seryjne audio) Ok, jak już opisałem wyposażenie, przejdę do autka. Jest to nowy nabytek, nie ma w nim nic specialnego, zwykły avant, ale, postanowiłem napisać ten temat, ponieważ mam do tego 2 mocne argumenty : 1)Jest to podstawa pod sleepera, czyt. auta z wyglądu seryjnego, z mocnym motorem. 2)Przesiadam się 1 raz do innej marki poza BMW, (tak, zmądrzałem, szkoda że to tyle trwało ). Auto zamierzam pielęgnować, ulepszać, modzić, modzić i.. modzić. Zamiar jest banalny, łututut, pssst, wrrr i pfff Plany? Owszem, wypiszę, ale u mnie to jest różnie, zmienia się koncepcja co chwila, ale napisze taką podstawę, która zamierzam zrobić : Zestaw Sleeper K03S/KO04 Większe wtryski 380 cc intercooler fmic'a, poprzeczny Downpipe, (Katalizator szuka nowego właściciela) Przelot (sam w to nie wierzę ) ALS2 <Antilag System 2step> Rev limiter No i oczywiście zestrojenie Reszta w praniu. Ogarnięcie podstaw, czyli filtrów, rozrządu, ✓ Nowe sprzęgło, klocki, tarcze, zaciski, ✓ Doprowadzenie lakieru oraz zużytych części do normalnego stanu, ✓ Inna rolka, celuję w 18" sline na naciągu, ✓ Satynowe relingi ✓ Lusterka ala rs4, czyt. chrom ✓ Obniżenie samochodu, lecz czytaj NORMALNE, żadne szuranie wachaczem, ✓ Co do wnętrza, pierwsze co planuję : Kierownica 3 mna S4 B5, Fotele kubełkowe z grzaniem i el. lędźwiem <Nie, nie recaro> Skórzany podłokietnik Czarny sufit Zegary + zegary pod turbo (Może S4?) Wymiana głośników na coś lepiej znoszącego dźwięk, Zmiana dekorów na boczkach. W sumie, lista będzie się co chwilę zmniejszać lub powiększać, zobaczymy jak to będzie. Normalnie bym tematu nie zakładał, ale myślę, że może być ciekawie. Galeria oraz opis będzie cały czas poddawane procesowi aktualizacji. Aktualnie autko jak na zdjęciach, czyli brzydko, nudno i z lękiem wysokości. PS. NIE, NIE ŻAŁUJĘ ZMIANY Z BEEMWU NA ŁAŁDI.
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
No właśnie tu pojawia się problem. Mam 2 sondy i lpg. Jak to zgrać żeby nie było check engine?
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
A co na to spalanie? Po DP? Pomijam problem kiedyś byłby 2 sondy. Problem 2 sond koło kata * A nie, jednak to ANB sprzedam kata.
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
Aż sorawde te oznaczenie wiadomo, takue rzeczy się porobi, to podstawy. Sprzęgło będzie spiek. Co do dźwięku, wiem że będzie inaczejiinaczej to by raczej nie przeszkadzalo, kwestia tego iż nie chce się wydzierać w aucie. A są jakieś różnice między stożkiem a grzybkiem? Boże, wybaczcie orte. W pracy na telefonie jestem.