Treść opublikowana przez bubson22
-
urwana srubka mocujaca czujnik abs
chcialem zobaczyc jak wyglada czujnik i gdy odkrecalem srubke to sie zerwala i jej czesc zostala w zwrotnicy...co teraz zrobic jakis patent??? ktos juz to przerabial?
-
problem z abs i esp
witam panowie jak w temacie mam problem z abs i esp caly czas swieca. wszystko zaczelo sie po wymiane sprezyn odrazu po wyjezdzie z warsztatu. bylem na kompie bledy dwa (Czujnik predkosci przedniego lewego kola ABS - G47) drugi (czujnik kata skretu kierownicy (g85) napiecie zasilania zacisku 30) co to znaczy czujnik do wymiany abs?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
nie jest zle tak jak opisalem jest ok;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
i tak to wyglada na springach -30mm;) myslalem ze bedzie sie gozej jezdzilo ale nie jest zle, fakt troszke taczkowato sie zrobilo ale da sie jezdzic;) tak bylo a tak jest;) i pare fotek dystanse 8mm pasuja idealnie. i to na tyle......... Jak narazie, niebawem cos sie szykuje...
-
srebrna be siódemka S-line....;)
o dobrze wiedziec nie myslalem wogole o benzynach;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
od kazdej b7 co ma naped na przod quattro ma inaczej poprowadzony wydech. tak wiec 2.0 tdi 170 bez q, chyba 2.5 tdi bez q, no i 2.7 tdi bez q
-
srebrna be siódemka S-line....;)
no mam nadzieje ze jutro juz zloze zawias i kolo wleci tez czekam na ten widok
-
problem z odpalaniem 2.0 tdi bpw
witam koledzy jak w temacie mam problem z odpalaniem mianowicie gdy wskazowka paliwa spada na mniej niz pol baku rano trzeba krecic z 20sec. gdy jest wiecej niz pol odpala bez problemu... jakis czas temu (15tys.km temu) wymienialem uszczelki na wtryskach i pompe vacum na uzywana... zastanawiam sie nad pompka w baku paliwa moze ona slabo daje albo nie trzyma cisnienia.
-
srebrna be siódemka S-line....;)
wlasnie myslena 12mm albo 10mm. ale teraz wyglada przepieknie;) i tak patrzac ja modzicie tez postanowilem pomodzic;) nowe fanty powoli dochodza nizej co juz mam... springi Eibach -30mm blat felg psiklem w grafit ala antracyt czekam jeszcze na dystanse i wszystko skladam;)
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
tak jak widze to czarny kolor ma moc;) piekne wozidlo...
-
19 bbs vs ori s-line i springi eibach
witam panowie ktos lata moze na 19 9 calowych z oponami 235/35/19 z zawieszenie sline na sprezynach eibach -30? chodzi mi o to czy przod przy skretach nie obciera? mam problem ze przod stoi troche wyzej od tylu i kiepsko to wyglada.moze -30mm eibach to wyrowna.?
-
BPW nie zalaczaja swiece, auto nie odpala
ciezko mi powiedziec tylko raz mi sie to zdarzylo wiec nie mam za duzo informacji.
-
BPW nie zalaczaja swiece, auto nie odpala
dzieki za pomoc. tylko prosze podpowiedz czego to schemat. gdzie to szukac i od czego zaczac...?
-
BPW nie zalaczaja swiece, auto nie odpala
witam panowie problem pojawil sie wczoraj i to pierwszy raz. podjechalem do sklepu na 5 min jak wrucilem spowrotem chcialem odpalic auto i odrazu zauwazylem ze nie zaswiecily sie swiece zarowe zakrecilem i nic silnik krecil ale nie zapalil. probowalem pare raz az za ktoryms zapaliy sie swieczki i zapalil bez problemu. i od wczoraj spokoj.jakies pomysly ktos przerabial ten temat?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
felgi sa 9 calowe ET41 tyl ma dystans 15mm i dzis na duzym dobicu tyl otarl o wygluszenie;) mysle zeby zmienic dystans na 10mm.
-
srebrna be siódemka S-line....;)
tak tak to replika od r8 18/8,5j opony 225/40 pasowaly idealnie do b6;) wiec juz na pokladzie 19 BBS Speedline...opony michelin pilot sport.
-
235/25 r19 co o tym myslicie?
witam panowie macie jakies doswiadczenia opinie...?opinie nie sa zle. szukam opon w tym rozmiarze do moich kol. kola 19 9j http://allegro.pl/4x235-35r19-atlas-nowe-opony-letnie-12-w-testach-i5221743937.html
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
pieknie ci wyszla... pokaz zdjecia ramki jak ci wyszla;) pozdrawiam piekna sztuka jednak czarny kolor ma moc;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
wogole nie planowalem takiego modu, trafilsie wydech to kupilem;) jest fajnie tak ze smakiem dyskretnie;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
pewnie bedzie i ramka... ale chyba najpierw heble z 3.0 tdi;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
nie wydech eleganco pasowal. tylko musialem przedluzyc rure w nowym wydechu bo myla za krutka o 40cm. pieknie wyglada;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
wydech 700zl i blenda zderzaka 200zl robota nic;) czas pracy okolo 40min i tak to wyglada..
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
juz kupilem na allegro za 200zl z przesylka czarna;) ale dzieki za zainteresowanie
-
srebrna be siódemka S-line....;)
z a4 b7 2.7 tdi
-
srebrna be siódemka S-line....;)
kompletnie nic;) dzis byla mala przymiarka jutro montujemy wydech na 2 ruły;) dzis polerowalem koncowki tak to wyszlo