Treść opublikowana przez bubson22
-
spryskiwacze a4 b7 sline
witam czy ktos slyszal ze spryskiwacze od a3 (8p4955102) pasuja po malych przerobkach w zderzak a4 b7?
-
Prosba o pomoc w rozkodowaniu Faktury za naprawe
dzieki bardzo wlasnie dzis kumpel mi poczytal i rozkodowal..ze nowe czesci walek,szklanki,panewki,EGR. i co najlepsze caly DPF za 900e jakies czujniki oleje filtry.ktos polozyl troche gotowki
-
Różnica ramek na grilla
nie bedzie trzeba szukac do sline roznia sie mocowaniem gornym, zwykla ma na srubki a sline ma wsowki.
-
Prosba o pomoc w rozkodowaniu Faktury za naprawe
witam jakis czas temu kupilem audi a4 2.0 tdi auto kupilem z pod servisu audi dostalem do niej rozne faktury ciekawa jest jedna na kwote prawie 4tys.euro nizej zdjecia. moze ktos zna niemiecki i mniej wiecej napisze co bylo wymieniane na taka kwote. interesuja mnie
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
ja czyscilem papier 2500 i potem pasta polerska 3m fast cut plus. ale bez sensu zebys kupowal tube 1kg wiec smialo tempo i szybko polerowac zeby temperatura byla.
-
Zestaw bose
to jest jakas roznica miedzy srebrnym a czarnym zmacniaczem? centralny w deske tez sie wymienia?
-
Zestaw bose
witam chce zamontowac bose do siebie a4 b7 avant seria harman. znalazlem taki zestaw sprzedajacy zaproponowal cene 480zl z jego przesylka. co o tym myslicie? http://allegro.pl/zestaw-bose-audi-a4-b6-b7-malysz-avant-kombi-wiazk-i5104950180.html JESZCZE JEDNA AUKCJA a ten zestaw wporzadku wyglada? chodzi mi o jeden glosnic co ma membrane pogieta. http://allegro.pl/bose-audi-a4-b6-b7-glosniki-instalacja-komplet-ava-i5097394105.html
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
dlatego trzeba stworzyc nowy dzial.- za co lubimy 2.0 tdi- a nie tylko ze sie sypie.
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
piekna sztuke bedziesz mial. a Bose sam montowales czy komus zleciles?
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
co do linki to taki zart, wykupilem caly pakiet ubezpieczenia z assistantem. a co do assiatant vw to nie wiem nie mialem nigdy VW.
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
ja mam 2.0 tdi 8v BPW + DPF. od okolo miesiaca i zrobilem juz 2.5 tys.km powiem ci tak stalem tak samo jak ty przed wyborem, wazne zebys kupil auto z pewnym przebiegiem i servisem... cos tam zawsze trzeba zrobic. ale powiem ci ze juz zapomnailem o wadach tego silnika. przypominam sobie o nich jak wchodze na forum-silniki diesel-2.0 tdi i sie zaczyna odrazu przychodzi do glowy moze sprzedac, trzeba sie pozbyc i takie tam...;)moze te silniki nie sa tak bezawaryjne jak 1.9 ale maja fajny moment i dobrze sie tym jezdzi. nie raz bylem milo zaskoczony reakcji na gaz tego silnika. a i co wazne nie boje sie jezdzic za granice (tez mam linke w bagazniku) wiec co do wyboru to wazne zebys trafil zadbany silnik, jesli trafisz zajechanego kapcia to nie licz na cuda, napewno silnik specialnej troski, ale jak to powiedzial mi mechanik cyt.kiedy ostatni raz widziales auto w warsztacie z 2.0 tdi? czesto widuje fordy 1.6 tdci mazdy 6 2.0d laguna 1.9 dci Te nieszczesne panewki. to stoi po warsztatach. a gdzie sie nie rozejrzysz to passat b6 2.0 tdi/ audi a4 2.0 tdi/ seat altea 2.0 tdi i lataja.
-
srebrna be siódemka S-line....;)
gril w BDB stanie lekkie pekniecie chromu nie wplywajace na jego wytrzymalosc. cena 550zl
-
srebrna be siódemka S-line....;)
no piekna 97r. ostatni model silnik 2.8 v6 ten 193km i naped Q pieknie to jezdzilo.caly zawias orginal KONI Pogoda dopisuje to sie rezuje... z nudow zalozona dokladka zderzaka tyl i usuniete te paskudne naklejki. a w kolejce czeka przod zderzak i lotka bagaznika, miala byc w kolor a jednak wyjebka.(jak to sprzedawca stwierdzil ze opis w ogloszeniu jest tylko orientacyjny a wysyla to co ma a nie to co na zdjeciach hahaha) no nie wazne sie pomaluje;) a mam 2 grile od sline jeden bedzie na sprzedaz moze ktos chetny...?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
uzupełnij profil... a co do założenia BOSE to masz w Gorzowie kolegę WojtekA4.. on ogarnia wiele rzeczy dzieki za info ale nie moge go znalesc.? jez z tego forum. mieszkam 30km od gorzowa wiec by pasowalo.
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
juz zamowilem. pasuje mi cena bo nie musze jej przemalowywac bo to moj kolor ly7w.
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
dzwonilem do goscia mowil o 2 srubach. mowil ze to orginal a nie jakis tam zamiennik. a i nawet zlotowki nie opusci.
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
zeby nie zakladacnowego tematu mam inny problem. znalazlem lotke ale z czescia klapy bagaznika. one zawsze byly przyklejane czy przykrecane.?jak sie za to zabrac? link do aukcji--- http://allegro.pl/lotka-spoiler-klapy-tyl-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-i5017115468.html
-
srebrna be siódemka S-line....;)
hahah dokladnie brak slow;)
-
spryskiwacze zderzaka a4 b7 sline
mam pytanie mam mozliwosc kupienia nowego kapletu spryskow sline do a4 b7 za 580zl czy to dobra cena czy wygorowana...?
-
2.0 tdi BPW zawiesza sie rozrusznik
wiec sprawa sie wyjasnila. ciezkie odpalanie po dluzszym postoju bylo spowodowane zuzytymi uszczelniaczami na pompkach. a co do rozrusznika zurzyte szczotki;) dzis lub jutro odbieram auto wiec sprawa wyjasniona, dziekuje za podpowiedzi i posiwecony czas i wiedze;) pozdrawiam
-
srebrna be siódemka S-line....;)
1bv w srebrnej a w czarnej tez 1bv ale sprezyny H&R
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
posiadam RNS czy jest ktos w woj. Lubuskim badz zach.pomorskiego lub wielkopolskiego co by zalozyl Bose.?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
zostaly mi te 18 wzor r8 z wczesniejszej b6 opony 225/40
-
srebrna be siódemka S-line....;)
juz ogarniam... bede pokazywal w trakcie montazu;)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
ta obecna jest tak pedantycznie zadbana ze szok. celowalem w b8 ale jak to brat stwierdzil cytat(jesli masz kupic b8 biedaka bez niczego, to lepiej szukaj b7 w dobrej opcji..temat po 4 pivku i 100ml pomaranczowki.) i sie trafilo b7 obecna. bedzie piekna za 1.5miesiaca;)