Treść opublikowana przez bubson22
-
Spot Zielona Góra
organizujmy cos moze sie uda;)
-
Dekory z włókna węglowego - listwy CARBON
a jak myslisz jakby koncowa faze zakonczyc pomalowaniem lakierem bezbarwnym...
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
no wlasnie sie zastanawiam czy jest jakas roznica? znalazlem jeszcze takie cos dzwonilem do goscia jutro ma mi oddzwonic ipotwierdzic czy ma. http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-tlumnik-wydech-3-0-tdi-kompletny-i6663774504.html
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
panowie mam takie pytanie znalazlem wydech ale nie wiem czy to z Quattro czy fwd pytanie jesli ja mam 2.0 tdi bez Q czy podejdzie P&P.? wiem ze rura bedzie za krotka i trzeba zrobic przejscie. ale jak z reszta? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-a7-wydech-uklad-wydechowy-tlumik-i6507452825.html
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
i co kolego dales sobie rade jakie auto gdzie stoi?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
macie jakies foty ze spotkania?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
a mi ten Swiebodzin lezy
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
i co spotykamy sie dzis?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
cisza?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
to zapraszam do Gorzowa.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
propozycje? moze znowu neutralnie FSW Jezuz?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
i jak chlopaki? sytuacja bedzie opanowana? ja jestem chetny;)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
moze cos zorganizujemy? jeszcze w letnich setach;)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
panowie i co ogarniamy cos?
-
Polecane opony zimowe
Niby tylko ori 16 a wyglada super;) na lato zapraszam po felgi cos wymyslimy 17/18/19/20;)
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
mysle ze masz racje;) szkoda kasy na reanimacje bpw. bo po co? jak mozna wsadzic avf-a i zapomniec o problemach;) jest na forum juz zalogowany;)
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
witam. autem nadal kolega lata. softa zrobil na moc 160km. porobil termostat, rozrząd i lata. dpf out. nic nie zgłasza nie melduje. tylko zadowolenie. ubral w sline w srodku i cieszy się jazda;) napisze do niego żeby dodał cos od siebie;)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
czemu niedziela? moze piatek albo sobota?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
mozna podumacja chetny;)
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
dokladnie kolego w opisie wyzej wszystko opisane przywiozlem po lifta i ubralem tak samo na polifta auto z 2010.r;)
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
tak sufit kupiel byl jasny. lusterka nie podobaly mi sie i sprzedalem. teraz mam w czarnym polysku;) tak jak gril przod i dokladke tyl;)
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
tak ja ja kupilem uszkodzona przodem i takja ubralem spowrotem napolifta;) kolor to lavagrau perleffekt atak wygladala jak przywiozlem;) felga od sq5 20`` et 33 8,5cala
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
nie wiem jak to rozpoznac czy to 3g?
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
witam pany przyszla pora na pokazanie mojej nowej furki. audi a4 b8 silnik 2.0 tdi CAGA rok 2010r. przebieg 167121km. opcja jest jeszcze troche sam bede ja doposazal;) jakies tam mody poczynilem i narazie tak to wyglada:)
-
Zawór filtra powietrza klapa obejścia N275 Blad 05380
panowie mam ten sam blad. wtyka wpieta a blad na kompie wyskakuje. naliczniku nic nie pokazuje?