Treść opublikowana przez koczo797k
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Szukam osoby która wykona parametryzacje w woj. Śląskim
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
czy ta modyfikacja pozwala na korzystanie z funkcji automatycznego załączenia świateł mijania po zmroku? I czy poza innym czujnikiem zadziała ta modyfikacja w lifcie?
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
dobra robota
-
Proszę o szybką pomoc
Witam, szukam numeru tulei wahacza tylnego dolnego strona zewnętrzna. Chodzi mi o tuleje zaznaczoną na czerwono
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Siemka, mam nastepujacy problem z rns-e kiedy wlacze swaiatla pozycyjne radio sie rozjasnia natomiast gdy je wylacze sciemnia sie. Z tego co wiem powinno byc na odwrot. Cala reszta dziala tak jak powinna. Auto to a3 8l z 1/2 fis podlaczone przez emulator can. Powodem tego moze byc na odwrot podlaczone can'y?
-
emulator can bus rns pytanie
Siemka, miał ktoś z was już styczność z emulatorem can bus do rns-e? Miał bym kilka pytań do kogoś kto to już montował.
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
wszystkie felgi są sprawdzone i mają takie same parametry
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
Prawe tylne kolo wzgledem przedniego prawego jest bardziej schowane o okolo 10mm Prawe tylne kolo wzgledem przedniego prawego jest bardziej schowane o okolo 10mm
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
Siemka, dzisiaj mierzyłem jaki dystans powinienem kupić aby wysunąć bardziej koła i po pomiarach wyszło mi że koła po lewej stronie samochodu bardziej wystają niż z prawej. Jak to naprawić lub co jest tego powodem? Różnica to około 5mm z przodu i 10mm z tyłu pomiędzy lewym a prawym kołem
-
czy pół fis ma can'y
ok, dzięki za info.
-
czy pół fis ma can'y
Siemka, szybkie pytanie czy pół fis ma can'y? Chciał bym podpiąć do b5 rns-e prze can-h, can-l
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok czekam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak wejść w rns-e do tych ustawień o których mówisz?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam soft 0750 z sds i mimo to nie przesuwa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ktoś wie co zrobić żeby przesuwał? Domyślam się że będzie to kwestia kodowania.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Szukałem i szukałem lecz nie znalazłem takiego pytania więc pytam czy rns-e nie powinien przesuwać tytułu piosenki która aktualnie jest odtwarzana? Na chwile obecną tytuł nie jest wyświetlany w całości.
-
Dodatkowe przyciski na desce rozdzielczej w Audi A3
no właśnie znalazłem to zdjęcie w google ale zależało by mi żeby było to do kupienia na polskiej stronie.
-
Dodatkowe przyciski na desce rozdzielczej w Audi A3
Siemka, nie wie ktoś gdzie dostane takie przyciski jak w tym przypadku "a3" oraz "s line" bądź też na jakiej aukcji? Widziałem kiedyś coś takiego do a4 b6 i a3 8l na allegro lecz nie potrafię tego znowu znaleźć. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
Dzięki wielkie za fatygę countryFan
-
Zamiana wisco na elektryczny
a co daje taka przeróbka?
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
ja mam B6. Poda ktoś w końcu ten rozstaw?
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
To że na samochodzie to oczywistość ale ja w zderzak który mam obecnie nie ma wycięć na wydech więc potrzebuje je wyciąć prowizoryczne a jak dorwę dokładkę to wtedy ją założę i wszystko będzie cacy.
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
chce założyć wydech na dwie strony robiony na zamówienie i zamontować dokładkę z a4 b7 sline a nie mam jeszcze tej dokładki a co za tym idzie nie wiem jaki ma być rozstaw pomiędzy końcami wydechów żeby mi siadły do otworów w dokładce.
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
Siemka, mam prośbę do właścicieli a4 b7 z dyfuzorem na dwie strony (pojedyncza końcówka). Chodzi mi o zmierzenie odległości pomiędzy środkami wydechów. Dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy da się zrobić w rns-e coś żeby tytuły utworów przewijały się na radiu i na fisie? Chodzi o to żeby tytuł przewijał się cały a nie był ucinany.