Treść opublikowana przez koczo797k
-
Kodowanie postojówek usa
Czegoś takiego szukałem Dzięki
-
Żarówki led jako kierunkowskazy
Czyli jeśli będzie miała can bus to nie powinna mrugać. Dzięki za pomoc
-
Żarówki led jako kierunkowskazy
Siemka, szukałem i nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam. Chcę założyć żarówki led z can bus do kierunkowskazów. pytanie następujące czy kierunki nie będą mrugać jak szalone?
-
Kodowanie postojówek usa
jest jakiś sposób żeby zakodować taką pozycje w b6 za pomocą vag'a?
-
przekaźnik bistabilny
Dzięki wielkie za pomoc
-
Kodowanie postojówek usa
Siemka, kodował już ktoś postojówkie usa w ten sposób i mógł by się podzielić wrażeniami jak to wyszło?: Trzeba jednak pamiętać, że przy tym ustawieniu można stracić dowód rejestracyjny czy nie przejść przeglądu technicznego, więc każdy to robi na własne ryzyko wchodzimy w adres 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie - domyślnie jest ustawiony sterownik bordnetz a następnie klikamy w kodowanie długie Bajt 7, domyślnie w pozycji Dec: .... jest wpisana wartość 0 /0%/ jeżeli chcemy mieć efekt a'la USA w pole Dec: wpisujemy ..... - ja wpisałem 30 /30%/ bo uznałem to takie rozwiązanie daje najlepszy efekt - nie za dużo i nie za mało,Tabulatorem zatwierdzamy przechodząc do następnego pola, wychodzimy poprzez klawisz ESC a następnie zatwierdzamy kodowanie. Pozdrawiam
-
przekaźnik bistabilny
Chcę wykorzystać przyciski sterowania małą navi jako włączniki postojówek usa i diod w soczewkach. Obydwa osobno. A przyciski starowania navi po naciśnięciu podają tylko pojedynczy sygnał.
-
przekaźnik bistabilny
z kupieniem jest jeden problem kosztują średnio po 35zł za szt a ja potrzebuje 4szt. Bin85 a możesz podrzucić jakiś schemat tej elektronik która nim steruje?
-
przekaźnik bistabilny
Siemka, czy wie ktoś jak zrobić/przerobić zwykły przekaźnik na przekaźnik bistabilny? + i - stałe a stykiem S podaje impuls który załącza i wyłącza przekaźnik bądź ma ktoś informacje jaki ma numer oryginalny przekaźnik audi obojętnie z jakiego modelu. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam [Zebrzydowice]
-
Przestrzeń między oponą a nadkolem
Najlepszy efekt uzyskasz obniżając i zakładając większe koło tylko to już są koszta
-
Przestrzeń między oponą a nadkolem
Moim zdaniem lepiej obniżyć samochód bo jak założysz większe kółko to będzie koza
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Chętny ktoś na zamianę rolet z kombi na rolety do sedana?
-
Licznik w stylu nowych modeli Audi
A diesle by dało radę? Albo widział ktoś coś podobnego do diesla? Chodzi o a4 b6. Efekt jest super podoba mi się i to bardzo
-
Alufelgi 19 z oponami kumho 255/35/19 pytanie
dystanse możesz dorwać na allegro i tym podobnych stronach. Jeśli chodzi o rozmiar dystansu to przy zakupie zwróć uwagę na szerokość dystansu nie kupuj za dużych żeby po założeniu nie wystawało koło ani za małych bo ci to nic nie da. (na forum ostatnio były do sprzedania może jeszcze są 2x 7mm i 2x 8mm).
-
Alufelgi 19 z oponami kumho 255/35/19 pytanie
Jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca do ranu nadkola to możesz dać felgę na dystansie żeby ją odsunąć od wahacza, a jeżeli już masz felgę na równo z rantem nadkola to pozostaje jedynie zmiana opon.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok dzięki
-
czy to uszczelki pod głowicą ?
ja jak miałem walniętą uszczelkę pod głowicą to między innymi po dynamicznej jeździe samochód przestawał dmuchać ciepłym powietrzem.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Powiedzcie mi czym różni się rns-e z przyciskiem cd/tv od rns-e z przyciskiem cd/sd? Czyżby do tego cd/sd nie dało się podłączyć tv? Pozdrawiam.
-
Ramka do radia B6
Chodzi ci o zdjęcie całego kosza bez ramki pod nieoryginalne radio??
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
Ja w mojej a4 b6 mam grzane lusterka i nie mam żadnej ikonki, lusterka włączają się razem z podgrzewaniem tylnej szyby.
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
Tak smar ma duże znaczenie jak posmarowałem przekładnie w szlifierce kontowe to też miała ciężko ruszyć a co do zębatek to nie wiem jak je rozebrać.
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
Spróbuj jeszcze ją rozebrać i przeczyścić ale tym razem nie nakładaj tyle smaru. Zawsze warto spróbować.
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
Według mnie nałożyłeś za dużo smaru.
-
dokładka zderzaka tył s4 opinie
ok dzięki wielkie.