Treść opublikowana przez koczo797k
-
Pęknięte ucho - lampa tył
Zawieś do zakładu w którym spawają plastiki lub pospawaj samemu tylko jeżeli zrobisz to samemu to będzie trochę mniej wytrzymałe niż zrobią ci to w zakładzie
-
Audicą do ślubu
http://www.polishworks.pl/do-slubu
-
moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpenia
panowie dziwna spawa samochód stoi już drugi dnień nieładowany z podłączonym akumulatorem i nadal odpala na dotyk a trójkąt dalej mruga. Jutro wymienię zamek w drzwiach kierowcy i dam znać co i jak. A i czy nie przechodzenie MK z stan uśpienia może być spowodowane wadliwym włącznikiem świateł? zamek kierowcy wymieniony błąd nadal jest
-
moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpenia
nie moduł nie jest zalany alni zawilgocony jest suchy i czysty a co do błędów to jutro wrzucę po podpięci vag'a wyrzucił mi takie błędy: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 Single-Wire Operation 01331 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate 01332 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate Po usunięciu powyrzszych błędów w oknie którym wyświetlanją się błędy pojawia się taki komunikat "No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred
-
moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpenia
Siemka mam taki problem: po zamknięciu samochodu włącznik świateł awaryjnych non stop mruga (moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpienia przez co nie wyłącza pozostałych podzespołów które pobierają prąd) i rozładowuje akumulator. Czytałem już o tym na forum lecz po wykonaniu wszystkich tych czynności które zostały tam wypisane (począwszy od odłączanie każdego zamka, sprawdzenie kostek połączeniowych w drzwiach aż po czyszczenie ścieżek w zamkach). Powiedzcie co mogę jeszcze z tym poczynić nie chce jechać do elektryka i bulić niewiadomo ile. Pozdrawiam.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Verbatim DVD+R DL, i oczyWście konkretny model nagrywarki, nie każda nagra właściwie. dzięki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Powiedzcie mi jaką płytkę muszę kupić rzeczy skopiować mapę do rns-e?
-
Brak komunikatów z radia na FIS
can'y masz podłączone z radia do licznika?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak, to jest kwestia kodowania
-
przełącznik świateł z allegro zamiennik problem
Sprawdź piny. Światła świecą się po przekręceniu stacyjki ponieważ komputer nie widzi przełącznika i włącza je automatycznie.
-
Wymiana radia na ori Concert II
Aby na fisie wyświetlały się informacje o utworach musisz zrobić adaptacje licznika. (mogłeś nie kupować tego adaptera moim zdaniem wystarczyło tylko poprowadzić dwa przewody do licznika (chodzi o can-h i can-l))
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest możliwe ustawienie w ten sposób nawigacji by pokazywała dokładnie zjazdy?
-
co to za materiał na dekorach ?
Jeżeli okleję to czym takim to będzie to chociaż podobnie wyglądać?? http://allegro.pl/material-welur-flok-samoprzylepny-okleina-aim-i4851207942.html
-
co to za materiał na dekorach ?
ok, dzięki.
-
co to za materiał na dekorach ?
Siemka, jak nazywa się materiał którym obszyte są te dekory?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A zaskakują ci kluczyki (można je wyciągnąć)??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie,nie trzeba wykręcać schowka.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok i tak dużo mi powiedziałeś i pomogłeś dzięki.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli jeżeli wsadzę licznik z tamtego samochodu to nie powinno żądać kodu na to wychodzi. dobrze myślę?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A po czym radio poznaje że jest w tym samym samochodzie po magistrali can ??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jeszcze inne pytanie jeżeli radio jest oryginalnie w aucie to po odłączenie akumulatora i ponownym go podłączeniu radio nie będzie żądać kodu??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
I wtedy rozumiem wgra mi się soft 0650 na zakodowanym radiu tak?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak mam polski wgrany. Powiedz dokładnie w co mam wejść i gdzie ustawić ten Soft odblokowywunacy? Jetem kompletnie zielony w nagrywaniu tego.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli mówisz że trzeba: wrzucić płytę => Odłączyć i podłączyć zasilanie by się winda zamknęła => odczekać 45 min ??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No właśnie próbowaliśmy już z tą płyta i jakoś nie chciał czytać. Nie da się w ogóle wgrać softu 0650 na 0750 czy nie da się tego zrobić na zablokowanym radiu??