Treść opublikowana przez koczo797k
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
Vag com pokazuje takie błędy jak 65535 oraz 18107. Tak nastawy zrobione.
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
Tak samo poziom zrobiłem przed bi-xenonem.
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
Siemka, po rezaniu bi-xenonu w mojej a4 b6 fis pokazuje mi błąd świateł drogowych co zrobić by nie pokazywał tego błędu dać jakiś rezystor czy coś??
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
U mnie były dwa powody takich objawów jeden z nich to czujnik otwarcia drzwi (znajduje sie w zamku) a drugi to pogniły i odpadły mi kable z kostki łączącej wiązkę auta z wiązką drzwi.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
tak też podłączysz, w sensie pod concert 2.
-
Wymiana Chłodnicy Wody
O który model chodzi?
-
Jakies opinie na temat opon INFINITY INF 05
Zaglądałeś tutaj? :http://www.oponeo.pl/dane-opony/infinity-inf-049-225-45-r17-94-v#72300629 Tu masz oponie itp.
-
Wskaźnik paliwa wariuje AHU.
Miałem coś podobnego z wskazaniem temp cieczy chłodzącej raz pokazywał dobrze a raz nie: 2x wymieniłem tempomat a co się okazało był to sam wskaźnik i przypadło mi kupić nowy licznik za 300zł i złożyć z 2 jeden.
-
Wskaźnik paliwa wariuje AHU.
Tak chodzi mi o cały ten "komplet": pływak i czujnik https://www.google.pl/search?q=czujnik+poziomu+paliwa+b5&client=opera&hs=BfS&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-n8hVJjvI4e_ywOgn4E4&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=921#tbm=isch&q=czujnik+poziomu+paliwa+audi+a4+b5&facrc=_&imgdii=_&imgrc=2D36JIeV_ahZJM%253A%3B9XRJdksTtB9CDM%3Bhttp%253A%252F%252Fbeata.its24.pl%252Faudi%252520a4.%252520P309%252520272.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwumallegro.pl%252Faudi_a4_b5_czujnik_poziomu_paliwa_plywak_18-1703544445.html%3B1200%3B724 wiem że w b6 jest on pod siedziskiem tylnej kanapy a w b5 powinno tez tam być.
-
Wskaźnik paliwa wariuje AHU.
Sprawdź czujnik poziomu paliwa.
-
Brak gorącego nawiewu - ogrzewania
U mnie była uszczelka pod głowica ale oprócz tego że samochód nie dmuchał ciepłym to do tego jak dostał w kocioł to się przegrzewał.
-
tylna półka sedan
Ok, dzięki.
-
Rozklejanie lamp pomocy.
Rozebrałem swoje szlifierka kontowa w tym miejscu ciołem : http://www.directupload.net/file/d/3751/hlvp9fxr_jpg.htm tyle tylko ze nie przecinałem do samego środka tylko ten pierwszy plastik, nie ciołem klosza następnie wyszarpałem odcięty pasek plastiku i na koniec odeszło z pomocą dużego śrubokręta. Poskładałem je na kleju do szyb.
-
czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?
Ja bym na twoim miejscu nakleił je spowrotem w te same miejsca.
-
tylna półka sedan
Cześć pytanie jest następujące czy jeśli nie mam tylnej półki z blendą(otworu by dźwięk subufera się przenosił) to wystarczy tylko wyciąć dziurę i wstawić blende czy ma ona inne wymiary? Pozdrawiam.
-
Rozklejanie lamp pomocy.
Gwerty nie odpisuje. A co do piekarnika to nie jestem pewny co się z kloszem będzie dziać jest przecież plastikowy.
-
Rozklejanie lamp pomocy.
Cześć macie jakiś pomysł jak rozkleić lampy w a4 b6??
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Sprawdź miernikiem czy te kable co tam wystają idą do wzmacniacza. Jeżeli tak to luz ale jeżeli to nie są one to czeka cie wyciąganie foteli (w b6 nie jest to takie trudne). jeśli masz wzmacniacz w bagażniku.
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Tak powinieneś bez problemu podłączyć aby to wszystko grało. Musisz (jeżeli nie masz) poprowadzić kable z żółtej kostki mini iso (line out) do wzmacniacza a następnie ze wzmacniacza do głośników i subufera (już nie będziesz musiał podpinać kostki idące prosto z radia do głośników( u ciebie jest to chyba kostka brązowa albo czarna, nie umiem poznać z tego zdjęcia)). Następnie "+" , "-" do radia i powinno wszystko grać. Później ewentualne można jakieś opcje jeszcze wykorzystać z radia. Jakbyś czegoś nie zrozumiał albo ja czegoś nie napisał to daj znać.
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Z chorus'em nie wiem nie miałem nigdy doczynienia, ale myślę że jeżeli concert 1 jest oryginalnie w tych modelach to będzie go łatwiej podpiąć.
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
A jak mu dasz w kocioł to się nie przegrzewa??
-
Listwa osłona progu jak zdjąć krótki element
tak ona jest jeszcze wyprofilowana więc dobrze siedzi przy nadwoziu ale jak pociągniesz to powinna wyjść no i jak ja odciągniesz trochę od nadwozia to później w resztę progu będą wchodzić będą takie "wąsy" ze zgrubieniem na końcówkach (te elementy na środku zdjęcia) je tez wyszarp.
-
Listwa osłona progu jak zdjąć krótki element
Górna krawędź jest na taśmie dwustronnej (przynajmniej u mnie tak było).
-
problem z lewym kierunkowskazem
Spróbuj przeczyścić cały włącznik świateł awaryjnych.
-
Audi a4 b6 concert
nie wiem czy mam linie k podpiętą muszę zobaczyć bo radio nie jest oryginalne oryginalnie był concert 1 a teraz mam 2.