Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozklejanie lamp pomocy.


koczo797k

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze w b5 to wkładają lampy do piekarnika i klej ladnie puszcza..wiec chyba w b6 będzie tak samo..lecz nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piekarnika na ok.10minut przy 80st.C. Może nie puścić, więc trzeba trochę czasami dłużej podpiec.
Przy składaniu też przydaje się potrzymać w chwilę w piekarniku by klej znowu zrobił się miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty nie odpisuje. A co do piekarnika to nie jestem pewny co się z kloszem będzie dziać jest przecież plastikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemowo rozkleiłem swoje tyle że z b7 ale tak samo rozklejałem i w Toyocie. Najpierw zdejmujesz wszyskie zatrzaski i wkladasz do piekarnika ale nie na 80 bo potopisz lampe ustaw na okolo 60 stopni na okolo 10 min wsadz ja do rozgrzanego piekarnika potem delikatnie podwazasz płaskim śrubokrętem oczywiście na gorąco i odklejasz elegancko schodzi przydadzą się rękawiczki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć macie jakiś pomysł jak rozkleić lampy w a4 b6??

jak naprawde chcesz je rozkleic to życze powodzenia..a tak na serio to ciezki kawałek chleba.zaden piekarnik nie pomoże bo ten klej jest jak silikon ale nie poddaje sie na temperature.ja to grzałem opalarka te ranty lampy odginałem je do góry śubokretem a potem po chamsku podwazałem srubokrętem klosz ale tak żeby go nie uszkodzić.z poczatku brałem to delikatnie ale to trzeba troche siła razy gwałt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamp w B6 nie rozkleja sie w piekarniku. Nie jest to elastyczny klej.

To daj instrukcje bo widze ze jestes specem od lamp :wink:

piekarnik jest dobry do lamp w b5 i b7 tu ci nic nie da . Opalarka i skrobanka , pracochłonna robota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem swoje szlifierka kontowa w tym miejscu ciołem : http://www.directupload.net/file/d/3751/hlvp9fxr_jpg.htm tyle tylko ze nie przecinałem do samego środka tylko ten pierwszy plastik, nie ciołem klosza następnie wyszarpałem odcięty pasek plastiku i na koniec odeszło z pomocą dużego śrubokręta. Poskładałem je na kleju do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...