Jump to content
IGNORED

czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?

szop44
 Share

Recommended Posts

mam pytanko jak w temacie, macie jakieś propozycje??

chciałem zrobić gołą klapę bez żadnych oznaczeń ale okazała się że poprzedni właściciel malował ją u jakiegoś idioty któremu nie chciało się wyczyścić kleju tylko pomalował po wszystkim i naklejki przykleił w te same miejsca... po zdjęciu ich wygląda to tragicznie... albo muszę przykleić te same naklejki w te same miejsca albo zastąpić je czymś...

Macie jakieś propozycje ?

kuo srodek do usuwania kleju typu tar&glue, pozbadz sie go i sproboj wypolerowac, jak to nie wypali to wtedy dopiero zastanawialbym sie nad przyklejaniem

ale stary klej jest pokryty warstwą nowego lakieru, musiał bym rozpuścić lakier najpierw zanim klej usunę :)

Masz do wyboru albo nakleić w te same miejsca, albo malowanie. Swoją drogą to gość miał niezły patent na to aby po malowaniu wiedzieć w których miejscach mają być znaczki.

Masz do wyboru albo nakleić w te same miejsca, albo malowanie. Swoją drogą to gość miał niezły patent na to aby po malowaniu wiedzieć w których miejscach mają być znaczki.

pewnie po to zostawił stary klej zeby wiedziec gdzie przykleic znaczki na nowo. :grin:

mam pytanko jak w temacie, macie jakieś propozycje??

chciałem zrobić gołą klapę bez żadnych oznaczeń ale okazała się że poprzedni właściciel malował ją u jakiegoś idioty któremu nie chciało się wyczyścić kleju tylko pomalował po wszystkim i naklejki przykleił w te same miejsca... po zdjęciu ich wygląda to tragicznie... albo muszę przykleić te same naklejki w te same miejsca albo zastąpić je czymś...

Macie jakieś propozycje ?

Albo malowanie na nowo albo naklejanie w starych miejscach.

trzeba malować na nowo albo kleic z powrotem naklejki

Fajny środek do usuwania kleju to: RESINOL na Alle za 10zł :)

Jak usunąłeś te znaczki?

Taką wędkarską?

widzę że musze sprostowac temat bo nie każdy rozumie :D

Jakiś kretyn zdjął naklejki NIE WYCZYŚCIŁ KLEJU, polakierował całość i przykleił naklejki w te same miejsca :) Klej jest teraz pod lakierem :) i usunę go tylko papierem ściernym i klapa do ponownego lakierowania :)