Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koczo797k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koczo797k

  1. Według mnie odcinał can-y ale żeby wiedzieć dokładnie jakie kable ucinał a jakie ktoś przedłożył najlepiej będzie jak zerkniesz na radio, z góry radia powinien być pin out tam będą najbardziej rzetelne informacje który kable jest do czego. Jak nie będziesz czegoś wiedział to napisz na pw albo w temacie.
  2. http://www.directupload.net/file/d/3732/htbldqcx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/rvb6tote_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/rb28gx65_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/yeljesu2_jpg.htm a tu masz też a3 8l ale juz felga 19'' i -80mm http://www.directupload.net/file/d/3732/mmdfq493_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/enhzjxy2_jpg.htm
  3. Tak takie coś z pinami koszto około 8zł. A tu masz schemat http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1945230.html
  4. Moim zdanie fajnie będzie wyglądać sam mam a3 8l -30mm na 16'' i fajnie wygląda. Mogę podesłać zdjęcia na pw.
  5. Musisz sobie dokupić kostkę mini iso koloru żółtego aby móc podpiąć pod radio wzmacniacz (już nie będziesz potrzebował kostki do zasilania dwóch przednich głośników). I teoretycznie to powinno wystarczyć by radio grało. A co do kostki zasilania to będziesz musiał porównać pin out bo możne być taka sytuacja że concert będzie miał w innych miejscach wejście na + , - , pamięć itp niż podaje ta kostka. Jak coś będzie niezrozumiałe to napisz tutaj albo no pw.
  6. a chcesz concert 1 czy 2?
  7. Pomarańczowa i niebieska to mini iso. Może poprzedni właściciel miał nowsze radio i kiedy przyszedł czas na sprzedaż wyciągną poprzednie radio i na szybko włożył gamme
  8. koczo797k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, sprawa jest taka chce podłączyć vag do radia lecz radio nie chce się połączyć z vagiem co może być przyczyną? Proszę o szybką odpowiedz.
  9. Can-h i can-l podpinałem. Po wejściu vag-com w "instryments" i wybraniu opcji "adaptacion" wyskakuje mi nowe okno w którym wpisuje się kod bloku (muszę wpisać 62) i tu jest problem pokazuje mi się błąd. (nie wiem co tam pisze bo słabo u mnie angielski). Komuś już miał takie komplikacje??
  10. A czujnik otwarcia drzwi?
  11. Cześć, sprawa jest taka jak zrobić adaptacje licznika audi a4 b6 aby fis wyświetlał informacje z radia, wyczytałem w internecie że aby to zrobić należy wejść vagiem w instrumenty i tam zrobić adaptacje czyli na kanale 62 wpisać 17, lecz po wpisaniu tego kanału nic się nie dzieje. Proszę o pomoc co mam z tym zrobić z góry dzięki.
  12. Ogólnie to nawet nie bardzo wiem po co jest to podtrzymanie, pytam się bo kolega ma w a3 ma soczewki bi-xenon z q7 i tam właśnie potrzebuje podtrzymanie. I właśnie nie wiem czy ja też to podtrzymanie potrzebuje.
  13. Cześć, sprawa jest taka czy do oryginalnej soczewki bi-xenon a4 b6 (przysłona jest na elektromagnesie) jest potrzebny układ podtrzymania napięcia tak jak w soczewkach bi-xenon z q7 (przysłona na silniczkach).
  14. Cześć, sprawa jest następująca chcę zamontować do mojej a4 b6 bi xenon lecz nie wiem z czego wsadzić soczewkę tak aby była rozmiarów oryginalnej. Oryginalna odpada ponieważ jest przystosowana pod żarówkę d1s a jest to bardzo droga żarówka. Rozważałem nad soczewką z q7 lecz jest mniejsza a nie wiem jak to będzie wyglądać oraz mam propozycje zamontować soczewkę z a6 c6 lecz nie znam wymiarów. Proszę o jakiekolwiek propozycje lub podpowiedzi. Z góry dzięki, pozdrawiam.
  15. Witam jak w temacie poszukuję spisu wyjść w liczniku audi a4 b6 bądź tez informacji który pin jest do CAN-H CAN-L?? Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.