Mam do was pytanie czy nie znajdzie sie u kogoś obudowa termostatu po wymianie potrzebna mi. U mnie termostat jest ok trzyma temperaturę i szybko się nagrzewa, ale mam wyrwane niebieskie gniazdo czujnika. Auto narazie stoi i przymierzam sie do demontażu tego cuda, tylko po co kupować drugi jak dało by rade z dwóch zrobić jeden sprawny.