Treść opublikowana przez ziomal-84
-
stacyjka audi a4 b6
Do immo jest pastylka w kluczyku. Kup stacyjkę i grot jak coś odezwij się na PW mam taki komplecik Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Antena w tylnej lampie
Po nitce do kłębka. Pewne jakiś alarm. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade MMI 3G Basic K0070 kolejność
Nie ma potrzeby marnować czasu i życia bo pośrednie update od razu można ładować K0257 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Uruchomienie MMI 3G+ "na stole"
Zawsze można zrobić backup eeprom z zawartością ochronny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka Blaupunkt-brak reakcji
Podaj foto zmieniarki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
przejscie z concert II na bns i brak komunikacji z vcds
Tak samo jak Concert II+ czyli C 7 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozkodowac RADIO Dekodowanie radia po S/N
Odczytanie kodu z eeprom to 30minut roboty. A nie 18h nie wiem w czym ta oferta jest bardziej konkurencyjna. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Proszę o pomoc! brak abs brak prędkości
Bezpiecznik, sterownik do sprawdzenia Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wgranie PL menu do mmi 3G +
Żadne 3g z HDD oficjalnie nie ma PL, zmylił mnie nagłówek poza tym rocznik dopiero od 2013 było 3g+ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wgranie PL menu do mmi 3G +
Co powiesz na auto z USA też ma polski? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wgranie PL menu do mmi 3G +
Szkoda ze tak daleko ale jak coś pod koniec tygodnia lecę do Kłodzka możemy się ustawić Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Zapchany katalizator
Wsadz DP zrób program będzie banan :-) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Odczyt PINU z IMO
Pin może być z licznika bądź z ECU. I musisz zaopatrzyć się w nowy transponder na znanym portalu aukcyjnym. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Sub do Avanta plus wzmak, przygotowanie bagażnika pod suba.
Jest coś takiego do Avanta? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Zapchane otwory na wyjmaki - POMOCY!
Szpilka lub igła małe wiertło coś napewno da radę Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
- zawór DV 1.8T
-
Aktualizacja MMI 3g Basic z Bang Olsen problem z dźwiękiem
Nie tylko ASO to ogarnia VCP też da radę zrobić parametryzacje ;-) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi Concert + AUX?
Ratuje Cie tylko zakup emulatora zmieniarki z wejściem AUX lub Bluetooth
-
Niedziałające głośniki wraz z subwooferem z tyłu (foto)
Podłącz bez tych adapterów i będzie OK
-
Problem z głośnikami radio concert
Pytanie czy subwoofer działa jak tak to szukaj problemu w głośnikach Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Po zmianie oprogramowania w rne -e na sw 750 mam teraz sw x-- i nie zapisuje mi stacji radiowych
Można prosić namiar na oba softy w wersji angielskiej. już mam
-
Wariujący FIS po montażu BNSa
Guzik NAV (płyta z mapą musi być włożona) potem SETUP i tam masz compas weź na OFF
-
Wariujący FIS po montażu BNSa
Kolego wyłącz kompas w BNS 5.0 to normalne przy włączonym kompasie
-
ori TV Tuner naziemnej -> zamiana na DVBT ?
Coś takiego, ale cena powala http://vnsmedia.shoper.pl/pl/p/DVBT-HDRS-Tuner-telewizji-cyfrowej-DVB-T-do-nawigacji-RNS-E/184
-
problem z radiem concert II
Sprawdź kable w łączeniach drzwi z buda lubią tam pękać. Poza tym radio jest diagnozowalne wystarczy podpiąć vaga.