Treść opublikowana przez ziomal-84
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Ktoś cos na to powie ?
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
He he zacznie sie licytacja czyj soft jest lepszy , A wszystkie pochodzą z jednego źródła. w sumie to są podpisane albo AUD lub FXZ. Bez spiny ponowna instalacja rozwiązuje problemy.
-
blaupunkt interface bluetooth - usb
Pod jakie radio ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
Kodowanie OK nie ma co ruszać
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
Spoko to znaczy że can i zasilanie do drzwi działa. Głośniki to inne kable i nie mają związku. Jest jeszcze jedna możliwość ktoś dał do pieca innym radiem i spalił głośniki. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
Masz gumowa osłonę z kablamiw łączeniu drzwi z karoseria auta słupek A. Lub prościej podlacz inne radio i zobacz czy grają przednie głośniki. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
Zmień ostatnia cyfrę na 0 i odlacz adapter. Sprawdź przewody w łącznikach drzwi czy nie są popękane. Zobacz czy masz zasilanie na wzmacniaczu który jest obok suba z tyłu. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
Sprawdź kodowanie radia może masz Bose ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNS-e pin po zmianie lasera
Media ? Sam laser czy cały mechanizm ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNS-e pin po zmianie lasera
Jaki masz soft ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja Audi a4 B7
Bns 5.0 nie wykonasz działającej kopii niestety tylko oryginalne nośniki. Szukaj system Blaupunkt EX Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
problem z odbiorem rns d
Podłącz diversity na pewno nie zaszkodzi. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wyświetlacz MMI nie włącza się.
Do sprawdzenia kabel łączący mmi z wyświetlaczem lub sam wyświetlacz. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja jak zmienić język na PL?
Da radę. Mapy ostatnie z 2014 roku. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja jak zmienić język na PL?
Wstaw fotkę swojej navi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
MMI 3G Basic i USB
Ma ktoś schemat kabla ?
-
Zmieniarka CD działająca pod Concert CD a RNS-E
Będzie działać. A przelotki i tak są potrzebne z ISO na quadlock. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
radio z nawigacja
Plastiki, kolor podświetlenia, uchwyty montażowe jak raz wstrzelisz w kosz juz nie wyciągniesz tak łatwo, brak FIS, problemy z graniem tylnich głośników, start ok 40sekund do kamery cofania ok 60 sekund do radia, brak współpracy z systemem anten diversity, daleko jeszcze wymieniać
-
radio z nawigacja
Tylko każda jednostka na Android udaje z marnym skutkiem rns-e. Jak dla mnie to jest szajs, montowałem kilka sztuk nie wart wydanej kasy. Owszem bajer ekran dotykowy Android wifi ale jakość wykonania poniżej dna. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNS Low BNS 5.0 czy jest PL MENU ?
Kolego nie każdy soft jest na sprzedaż, a i nie każde mmi zrobisz samemu bo nie ma plików w necie. Koszt softu wielokrotnie przewyższa wartość radia tak na marginesie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Po zmianie radia rozładowuje akumulator
Usuń mostek. A plus tak zwany po zapłonie najlepiej pod licznik złącze niebieskie pin 22 to jest s kont czyli napięcie gdy jest kluczyk w stacyjce nie na zapłonie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Stacja dysków navi
Masz MMI 3g Basic. Tu gdzie napis Audi Multimedia masz dwa czytniki kart i czytnik DVD. Mapy moga być na płycie DVD lub na Karcie SD. Musisz podnieść soft do K0257 inaczej nowe mapy nie ruszą, poza tym aktywacja.
-
Stacja dysków navi
Zrób fofo tego co masz i wersji softu.
-
wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
Jakie masz teraz ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
Tak proszę http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio/Navigation_System_(RNS-Low)#Coding Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka